41

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Poszukaj gdzieś była o tym mowa.

42

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Cześć, mam problem z pompą. Przestała mi podnosić i wywracać, nawet nie drgnie. Powiedzcie co zrobić, zregenerować pompę czy kupić drugą i gdzie?

43

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

a może się po prostu wyłączyła? sprawdzałeś to?

44

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Nie jest włączona

45

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

skoro nie jest właczona to nie podnosi

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

46

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

cześć mam pytanie u mnie w 303 jak włączy sie pompę to szumi ale działa bez żadnego problemu poradźcie co może być

47

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Raczej nic strasznego tylko zapewne olej jak tylko o szumie  mówisz.

48

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

szumi i rurki drgają, na początku też myślałem że to coś złego.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

49

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Panowie ostatnio kupiłem ZT 303D i zmieniłem mu olej w skrzyni biegów i teraz pompa nie chce podnosić dodam że jak go kupywałem to pompa działała co może być przyczyną tego że teraz nie działa?

50

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Może przypadkowo wyłączyłeś pompe...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

51

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

A jak ją można wyłączyć?

52

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

taki mały płaskownik koło przystawki napędu przedniego ,płaskownik powinien być do tyłu.

53

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Pompa włączona i dalej nic hmm

54 Ostatnio edytowany przez forszaj303 marek (2015-09-21 16:31:22)

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Sprawdzałeś na samym podnośniku czy na złączach też? Może czasem zablokowałeś podnośnik tą wajchą za siedzeniem po lewej stronie.takim płaskownikiem wychodzącym z podłogi.A olej w tym zbiorniku przed  kabiną sprawdzałeś?

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

55

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Mało jest tam oleju hmm powiedz jaki tam powinien być olej ile go powinno być oraz gdzie spuszcza się z tego zbiornika? A no i z tego zbiornika to on idzie tylko na pompę czy gdzieś jeszcze?

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Hipol lub hydrauliczny,do sprawdzania masz tam bagnet i bedzie widać,a żeby spuścić musisz odkrecić tą boczną cześć maski od strony rozrusznika i wtedy znajdziesz bez problemu spust

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

57

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

A ten olej to idzie tylko na pompę? Bo idąc po przewodach to wychodzi mi że idzie on też na wspomaganie

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Tak idzie na wspomaganie,ale czasem jest tak że wspomaganie jeszcze idzid a pompa już nie.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

59

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Hahaha ale wspoma też już chyba siada bo kołami przy większych prędkościach rzuca na boki i ciężko się kierownicą kręci

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

No to uzupełnij olej  to wtedy pogadamy wink

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0