81

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

A ruch tą wajchą powinien być jakiś duży? Bo u mnie to nie za dużo ona się przesuwa

82

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Po prostu odepnij linkę na zgaszonym. Przy odłączonej lince pompa jest cały czas włączona.

Jak tak wszystko zadziała - możesz działać dalej.

...jak mawiał Sofronow.

83

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

W 303 nie ma linki

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

84

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Czyli jak jest zgrzyt to czyli wszystko ok to niestetu wbij ze zgrzytem i bedzie dzialalo wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

85

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Dzień dobry,
Mam problem z podnoszeniem przyczepy/kipra. Wczoraj podczas kiprowania przyczepy, jeden z siłowników stracił swoją szczelność i poleciał olej. Dzisiaj ten siłownik naprawiłem, ale niestety kiper podnosi się ledwo do pierwszego tłoczyska ( siłowniki są dwu tłoczyskowe). Czasem daje się słyszeć dziwny "warkot" jakby pompy. Taki zgrzyt. Sprawdziłem szczelność każdego węża i są w porządku. Sprawdziłem też zapowietrzenie układu i odpowietrzyłem go. Pompa nie podnosi nawet pustego kipra w przyczepie, a przed awarią siłownika musiałem pilnować rozdzielacza, by siłowniki nie wyrwały podłogi przyczepy. Co robić ? Co mogło się zepsuć ? Pomocy !

Pozdrawiam
Marek

86

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Spróbuj pod tą przyczepę inny ciągnik podpiąć wiele się wyjaśni.

87

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

złączki przepuszczają olej?

88

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Złączki nie puszczają. Jutro podłączę inny ciągnik i zobaczę co się dzieje. Zastanawiam się tylko, czy jak poszła pompa, to czy na pewno pompa, a nie jakiś zawór, który ją otwiera ? Na ciśnieniomierzu wskazanie się wahało. Raz było 40 a raz 150 barów. Od mechanika wiem, że powinno być 150, ale się coś zacina ...

Pozdrawiam
Marek

89

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Ale czy szybkozłącza po podłączeniu pozwalają olejowi swobodnie przepływać?

90

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Olej w zbiorniku jest ? smile

91

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Olej w skrzyni jest i przepływa przez węże.

Pozdrawiam
Marek

92

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Przeczytaj to co napisał Androl !

93

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Właśnie, bo to zt303!

94

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Olej w zbiorniku ? W jakim zbiorniku ? Wstyd przyznać, ale jeszcze się uczę tego ciągnika ...

Pozdrawiam
Marek

95

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

W 303 masz przy korku wlewu paliwa taki dekielek i pod nim masz korek od zbiornika oleju do hydrauliki. Bo w 303 jest osobny olej do skrzyni a osobny do hydrauliki. Radzę w niedzielę zrobić sobie lekturę odpowiednich wątków a będziesz wszystko wiedział.

96

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Ok. Dzięki. Ja myślałem, że tam jest wlew do wspomagania ... Jaki tam wlać olej ?

Pozdrawiam
Marek

97

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Od frytek....

98 Ostatnio edytowany przez Forszaj 303 (2015-09-26 19:25:44)

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

No śmieszne bardzo. Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia, to się nie odzywaj !

Pozdrawiam
Marek

99

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

wybacz kolego ale to jest wesołe  , tak delikatnie  rzecz nazywajac , się  uśmiałem ,

Leszek   dla kolegów'

100

Odp: Problem z pompa podnosnika w 303

Sory, ale nie wiem, no to pytam. Czy mogę nie wiedzieć ? Czy mogę pytać ?

Pozdrawiam
Marek