41

Odp: segmenty z nożami E281

dobijające, części tandeta. trzeba cofnąć się w czasie i kupić wyrób DDRowski.
ojciec dziś kupił zestawy naprawcze czeskie to szóstki, mają być bardzo dobre. 180 zł za zestaw. Nie pamiętam producenta, za to pamiętam że to miasto Rumcajsa.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

42

Odp: segmenty z nożami E281

Z Jićina,też zakładałem takie zestawy do swojego zetora i nawet dwóch sezonów nie wytrzymały.

43

Odp: segmenty z nożami E281

co?! nie żartuj, ktoś jeszcze coś takiego kupował?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

44

Odp: segmenty z nożami E281

Witam chciałbym sie dowiedzieć czy do wymiany łożysk na głównym bębnie musze ten beben wyjmować?? czy ciężko jest wogóle z jego demontażem ?? co zrobić pokoleji żeby to sprawnie i szybko wyjąć pozdrawiam

45

Odp: segmenty z nożami E281

Teoretycznie wyjmować go nie musisz i jest to możliwe,najcieżej bedzie wymienic łożysko od strony kabiny ale koseś gdzieś tu pisał jak to sprawnie zrobił a kilka minut.

46

Odp: segmenty z nożami E281

a mam pytanko czy do hedra do kukurydzy do E281C  nada sie wałek rurkowy?? PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDZ POZDRAWIAM

47

Odp: segmenty z nożami E281

Jasne że wytrzyma

48

Odp: segmenty z nożami E281

Kupował może ktoś noże z tej firmy? Warte swojej ceny?.70PLN za zwykły a 140PLN za nóz z utwardzaną powłoką    www.agrotechnika-brudz.pl

Ewentualnie może jakieś inne pomysły na miejsce kupna?

49

Odp: segmenty z nożami E281

koledzy gdzie moge dostać pasek do hedra od kukurydzy ten co idzie na motowidła bo mój już ledwo żyje ??

50

Odp: segmenty z nożami E281

Spróbuj tu 602 643 423 , wyśle Ci paczką i będzie git , ceny też ma przystępne.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

51

Odp: segmenty z nożami E281

koledzy czy jak demontuje bęben to muszę go wyważać?? i dla czego muszę wyważać przecież jak go wyjmę to wstawiam go tak samo jak był i taki sam jaki był wcześniej

52

Odp: segmenty z nożami E281

Jeżeli nie bedziesz wymieniał imaków to nie musisz go wyważać,pod warunkiem że jest dobrze wywazony?

53

Odp: segmenty z nożami E281

no według mnie jest dobrze wyważony

54

Odp: segmenty z nożami E281

Panowie,czy ktoś ma lub miał założone noże na bębnie te grube które zakłada sie bez docisków?chodzi mi głównie o to które są lepsze?

55

Odp: segmenty z nożami E281

Mam ddr-y grube jeszcze w papierze i smalcu...jak cos to zapraszam....

Posiadam części do sieczkarni, kombajnów i traktorów Fortschritt, silników IFA 6 i 4- cyl. Kom- 505857445
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1726

56

Odp: segmenty z nożami E281

No własnie dlatego pytam które lepsze bo wiem ze masz takie a być może niedługo będe przejeżdzał przez twoją miejscowość wieć bym podjechał do ciebie.