81

Odp: rozrusznik

Jak byś miał kłopoty to ci dam tel. do elekrtyka w Krzywiniu on powie dokładnie co i jak.Ja mam w jednym forszu od szóstki-ursus,obrobiłem go szlifierką i jest OK ma fest kopa.

82

Odp: rozrusznik

ok PAWEL wielkie dzieki jakby co to sie odezwe

83

Odp: rozrusznik

Ja mam od jelcza tylko musi być stoczony kołnierz stojan  6 milimetrów i zębatka od c-385  jak macie pytania to dzwonić tel.883-883-615 lub 604-597-701

84

Odp: rozrusznik

witam Panowie nowy na forum jestem. Zainteresował mnie temat przeróbki rozrusznika w forszaju na rozrusznik z jelcza. wiem już, że trzeba stoczyć obudowę stojana o jakieś 6mm, żeby zmieścił się w otwór (gdzie napędzany jest wieniec). chciałbym się jeszcze tylko zapytać na jaką zębatkę trzeba zmienić tą z jelczowskiego rozrusznika żeby wszystko pasowało? czy oryginalna zębatka z rozrusznika ify nowy typ będzie pasować, czy raczej dobierać coś z ursusów ( ile zębów powinna mieć ta nowa zębatka?)

i drugie pytanie mam w zt 303 dwa akumulatory 140ah prąd rozruchowy 900A (nowe), czy takie akumulatory są odpowiednie dla tego rozrusznika z jelcza, czy będzie dobrze na nich kręcił

Jeżeli miałby ktoś sprawdzony dobry rozrusznik od jelcza w przystępniej cenie to proszę pisać, rozglądam się za jakimś.

z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam.

85

Odp: rozrusznik

ja mam od dafa nie wiem od jakiego kupiłem go od znajomego elektryka działa idealnie

86

Odp: rozrusznik

Zębnik musisz założyć od polskiej szóstki.

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h