21

Odp: Handlarze dolnyśląsk

scoda19 napisał/a:

Poszukuje handlarzy sprzętem rolniczym okolice Pułtuska tak w promilu 100 km wystarczy miejscowość  gdzie warto zajechać.

A co Cię dokładniej interesuje? W moich stronach ciężka sprawa.

22

Odp: Handlarze dolnyśląsk

Agregaty uprawowo siewne talerzowe,talerzówki ciężkie,wały 9m,pługi obrotowe 4-5 skibowe. Potrzebuję do czwartku jakieś namiary ewentualnie na składnię nowych maszyn.

23

Odp: Handlarze dolnyśląsk

Po drodze  Pułtusk-Nasielsk masz, rolmech w Winnicy i roltech w Poniatach

24 Ostatnio edytowany przez scoda19 (2017-01-17 20:23:58)

Odp: Handlarze dolnyśląsk

W Roltechu mamy wizytę a w drugie miejsce się zajedzie.Dzięki androl  piwo przy okazji.🍺🍺🍺🍺

25

Odp: Handlarze dolnyśląsk

Po tej szosie w Golądkowie jest jeszcze handlarz, mało ma sprzętu ale czasami coś ciekawego
https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/19ZQ5/ jak będziesz nie daleko zapraszam na pitstopa.

26

Odp: Handlarze dolnyśląsk

Przed Świerczami od strony Przewodowa czasem coś ma. Chociaż od dłuższego czasu nic wartego uwagi nie widziałem. Poświętne czy jakoś tak za Makowem też gościu coś tam ściąga, Marka agregat wystawiony miał kiedyś. A jak już byś tam jechał to tradycyjnie można zajrzeć na złomowisko w Klewkach.

27

Odp: Handlarze dolnyśląsk

androl napisał/a:

Po tej szosie w Golądkowie jest jeszcze handlarz, mało ma sprzętu ale czasami coś ciekawego
https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/19ZQ5/ jak będziesz nie daleko zapraszam na pitstopa.

Przez Ciechanów będę jechał.Z której strony masz farmę.

28

Odp: Handlarze dolnyśląsk

Do mnie szosą na Płońsk 10 km od Ciechanowa w Kraszewie w lewo 4,5 km i u mnie :beer:

29

Odp: Handlarze dolnyśląsk

Kraszewo wiem gdzie to bo na Młock od tamtej strony jechałem.👍

30

Odp: Handlarze dolnyśląsk

Do mnie ta sama odległość 4,5 km z Kraszewa jak i z Ojrzenia.

31

Odp: Handlarze dolnyśląsk

Potrzebuje nr do  handlarza  z Parowej  obok Bolesławca ma ktoś może ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

32

Odp: Handlarze dolnyśląsk

+48500461751. Sprawdź tak mi się zdaje

Leszek   dla kolegów'