81

Odp: Kombajny zbożowe

na pewno w jednym kole nie ma powietża....

82

Odp: Kombajny zbożowe

na pewno nie ma go w duch kołach z przodu i ztyłu i jak mi się zdaje w wóżku

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

83

Odp: Kombajny zbożowe

Powietrze to nie problem, wystarczy napompować, a jeśli będzie uciekało, to niech sprzedający zrobi, a swoją drogą to musi być niezła z niego fleja, że nawet nie napompował koła do zrobienia zdjęcia, strasznie to wygląda i świadczy o sprzedającym :uuuu:
Pozatym trzeba zwrócić szczególną uwagę na stan blach wewnątrz kombajnu, w zbiorniku, obudowach przenośników, itd, bo skoro ma przystawkę do kukurydzy i ją młócił, to istnieje możliwość, że stan kombajnu może być opłakany, jeśli po omłotach kukurydzy kombajn nie został dokładnie wyczyszczony to jest kaplica :nooo:
Cena świadczy o stanie maszyny (choć nie zawsze), musisz ją dokładnie obejrzeć!!!

tel: 605107385  czynny non stop
ZT 323 A 89`
E 512 77`
B 200/5 83`
Brakuje mi Trabanta   http://img77.imageshack.us/img77/6011/fzt303nb5.gifhttp://img519.imageshack.us/img519/7425/cccp.jpghttp://img148.imageshack.us/img148/4215/trolex.jpg

84

Odp: Kombajny zbożowe

nio swoja droga jak nie został wyczyszczony z kukurydzy to niezle z tego kombajnu capi:D  to samo miałem w swoim po koszeniu kukurydzy jak nie wyczysciłęm dokładnie oj masakra  i musiałem ponownie wyciagnac maszyne z wiaty i wyczyscic   popatrz dokladnie na beben młucacy stan cepów i klepiska    popatrz na pasy  w jakim stanie są  zobacz czy nie był nigdzie spawany bo zeczywiscie stan maszyny świadczy o kolesiu:/  niedobrze  (nie iwem nie znam sie tych kombajnach ale zuciło mi sie w oko ze nie widac przeniesienia napedu na podajniku pochyłym na cheder jakiegoś paska czy kola pasowego do którego sie podpina wał napedowy chederu ) a swoja droga po co ci tak duzy kombajn ile masz chektarów??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

85

Odp: Kombajny zbożowe

szukam kombajnu w tych pieniądzach ale ten troche za duzy
i troche podejrzanie tani
http://www.allegro.pl/item313159991_mdw_527_sts.html

86

Odp: Kombajny zbożowe

Naprawde podejrzeny hmm bylem tam dzisiaj heder jakby po zamiast zboza to kosil kamienie hehe hmm pasy w oplakanym stanie a pas od mlocarni nawet spalony nie dalo sie jej uruchomic ;/  jedyne chyba co dobre to silniczek chociaz po glebszym przysluchaniu sie mozna uslyszec niepokojace momenty ;/

87

Odp: Kombajny zbożowe

to odrazu daj se spokuj z tym kombajnem zaduzo pieniedzy mysiał bys wpakowac w niego na same pasy i pierun wie co jeszcze jest ukryte w nim:| wygladac to wyglada super ale wyglad to nie wszystko tongue moim zdaniem szukaj dalej

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

88

Odp: Kombajny zbożowe

w sumie podobny kombajn poniżej 100 pewnie ciężko dostać, tylko trzeba trochę się na tym znać i pewnie byłoby warto się zastanowić. Ile będzie kosztował komplet pasów do takiej maszyny, chyba poniżej 10 tysięcy kupi.

wygląd cóż, jeśli nie stał cały czas na dworze -  i nie przeszedł katastrofy to najgorszy i najstarszy złom z daleka będzie wyglądał super. Bez dostępu światła w suchym miejscu lakier i po pięćdziesięciu latach będzie wyglądał na nówkę.

http://img329.imageshack.us/img329/8698/thumbzsrepz2.jpg

89

Odp: Kombajny zbożowe

kupilem MDW 527 od tego pana http://img.auto.com.pl/s/o/27/14363_z_t.jpg mam nadzieje ze bedzie to dobry kombajn ma silnik Volvo heder 6.10 stol do rzepaku. co sadzicie o tym ??

90

Odp: Kombajny zbożowe

lutek a ile dałes który to rocznik ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

91

Odp: Kombajny zbożowe

znam ten kombajn bobra maszyna ale ja widziałem z silnikiem merca

92

Odp: Kombajny zbożowe

Ładny ! Podoba mi się !
Tylko - po co kombajn, skoro nie ma tylnej osi napędowej, ma opony w jodełkę i do tego założone odwrotnie ?

93

Odp: Kombajny zbożowe

a widzałeś Sławku kombajn z tylnim napędem ? może są ale ja nie widzałem choć jeżdze na targi do Bednar pod Poznań po co kombajnowi tylni mapęd a te większe nowsze kombajny to mają tylnie opony z takim bieznikem

94

Odp: Kombajny zbożowe

No fakt, nie widziałem. A pytanie nadal akualne - po co ? To, że większe i nowsze tak mają, niczego nie wyjaśnia. Ale dzięki Marcino !

95

Odp: Kombajny zbożowe

na 100% sa napedy na 2 osie czyli 4X4 w kombajnach firmy claas  montuja te napedy  by sie przydawaly w trudnych warunkach   tak samo w NH sa tez 4X4 ale w innych tego nie wdziałem w kazdym razie kosi taki niedaleko mnie jak zobacze go na te zniwa to nagram filmik i wystawie

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

96

Odp: Kombajny zbożowe

4x4 ok rozumiem ale dlaczego opony odwrotnie to już drugi kombajn jaki widze z tak założonymi oponami a i pare traktorków widziałem

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

97

Odp: Kombajny zbożowe

hmm z tego co wiem to zaklądaja  w ciagnikach  na przednim napredzie odwrotnie opony wrazie utopki ciagnik lepiej ciagnie do tyłu poniewaz wypycha bo przedni naped  a w kombajnach pewnie w tym samym celu to zakłądaja ale jak znów  te kombajny nie maja napedy 4X4 to niewiem jaki w tym cel maja neutral moze dla ozdoby:D

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

98

Odp: Kombajny zbożowe

moim zdaniem taki bieżnik nie powoduje poslizgu na skosach przy bardzo dużej wilgoci wiem że to sie mija ze żniwami bo młuci sie jak jest sucho ale nieraz są trudne warunki.

99

Odp: Kombajny zbożowe

to odpowiem wszystkim na dreczace pytanie dlaczego tak zaklada sie opony sami zakladamy do ciagnikow przeznaczonych do transportu po asfalcie na przedni naped tak opony nie chodzi o zaden uciag tylko z wlasnej praktyki wiem ze opony tak zalozone na asfalcie mniej sie uzywaja mam tak zalozone w ursusie 160 km jezdzi ciagle po asfalcie i malo co opony sie zuzywaja.

100

Odp: Kombajny zbożowe

a tak wogule to jakie kombajny maja naped 4x4 bo ja jeszcze takiego nie widzialem mam jeszcze case cf80 no i new hollanda tx68 plus i one nic w tym stylu nie maja ;/ chyba ze te kombajny powyzej 400 km tak maja ?? moze class lexion ??