381

Odp: Ursus C-360

ni hu ja się nie da jeżeli nie masz nerwów ze stali ja bym nawet o tym nie myślał tylko od razu ściągał zwolnice szybciej i wygodniej

Nie ma to jak FORTSCHRITT

382

Odp: Ursus C-360

https://www.youtube.com/watch?v=7_BsRRdci18

383

Odp: Ursus C-360

Witam,przy c-360 poleciał mi szczotkotrzymacz w alternatorze założyłem nowy i od tej pory pomruguje mi kontrolka od ładowania,zmieniłem na inny i to samo,założyłem inny alternator,bez zmian ,zmieniłem stacyjkę i dalej mruga,a gdy przełącze na obojętnie jakie światła to jest dobrze,co jest nie tak bo ręce opadają.Pozdrawiam

384

Odp: Ursus C-360

Stacyjka?

385

Odp: Ursus C-360

W 80 widziałem migająca lampkę od ładowania gdzie nawet elektryk  nie mógł dojść o co chodzi a przyczyną była taka że ktoś jak przerabiał na nowy alternator zapomniał usunąć stary regulator (oryginalny stary nie miał w szczotkotrzymaczu tylko pod zegarami zamontowany) i o dziwo jakiś czas to chodziło a dopiero potem wyszło.

A u siebie kiedyś miałem ..... i tu proszę się nie śmiać ..... pasek klinowy gdzie wyszczerbiło mi kawał gumy i gdy trafił na koło pasowe wału potrafił stanąć już miałem wymienić prądnicę (miałem wtedy kilka na zapas) gdy się zorientowałem.

386

Odp: Ursus C-360

Sprawdź napięcie

387

Odp: Ursus C-360

slaw1 napisał/a:

Witam,przy c-360 poleciał mi szczotkotrzymacz w alternatorze założyłem nowy i od tej pory pomruguje mi kontrolka od ładowania,zmieniłem na inny i to samo,założyłem inny alternator,bez zmian ,zmieniłem stacyjkę i dalej mruga,a gdy przełącze na obojętnie jakie światła to jest dobrze,co jest nie tak bo ręce opadają.Pozdrawiam

Daj niezaleznie kontrolkę i sprawdz czy sie robi to samo

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

388

Odp: Ursus C-360

Znacie może jakieś patenty na tą małą rurkę z origami co łączy  pokrywę pompy z korpusem skrzyni? Wkleić to czymś może?

Poraz drugi w ciągu dwóch lat ciśnienie uszkodziło mi oringi na niej i olej przy obciążeniu pompy wypływa na zewnątrz.