81

Odp: Przedni Most W 323 A

mazi napisał/a:

Sorki ale to ja palnąłem tam jest cały wał jak kto woli krzyżak. Właśnie jestem na niemieckiej stronie i cena jest za całość też nie ma łożysk. Może ktoś rozbierał to niech napisze ja tylko katalog mam.

Nic się nie stało, dzięki że  chociaż próbowałeś pomóc  :beer:

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

82

Odp: Przedni Most W 323 A

Ktoś to już robił i kupował, ale musisz poszukać w tym dziale, bo nie pamiętam kto, w każdym bądź razie była lekka wojna z właścicielem sklepu THU wink

83

Odp: Przedni Most W 323 A

No niestety nie mogę tego znaleźć na forum . W jednym sklepie z łożyskami w Przachu ma Facet  poszukać i dać mi znać no  zobaczymy :hmmm: a w tym THU to dało  radę  te łożyska w ogóle załatwić  ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

84

Odp: Przedni Most W 323 A

jak ktoś potrzebuje łożyska to dajcie znać jak nietypowe można załatwić

85

Odp: Przedni Most W 323 A

@Sebastian, w tym wątku post nr.15 i dalej, poczytaj sobie o przegubach smile

86

Odp: Przedni Most W 323 A

Dario napisał/a:

@Sebastian, w tym wątku post nr.15 i dalej, poczytaj sobie o przegubach smile

Ale ze mnie gapa !!! piszę o tym i nawet nie wiem że mam pod nosem :stu: Dzięki Dario  :beer:

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

87

Odp: Przedni Most W 323 A

No niestety dupa blada tych łożysk nie dostanie na zamówienie :uuuu: będę musiał poszukać  używek jakiś a tak apropo czy cały przegub  nie będzie pasował od 303   ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

88

Odp: Przedni Most W 323 A

Będą pasować.

89

Odp: Przedni Most W 323 A

Wiem tylko tyle, że są 2 typy: stary typ i nowy typ ale czy były montowane w 303 i 323 to nie wiem. W sumie jeśli w przegubie tylko krzyżaki są rozwalone to poszukaj samych krzyżaków, ale musisz sobie chyba je pomierzyć bo raczej nie znajdziesz ich rozmiaru.

90

Odp: Przedni Most W 323 A

Widziałem dopiero gdzieś całe mosty ze wszystkimi szpejami za tysiaka. Poszukaj na Allegro, kup i składaj.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

91

Odp: Przedni Most W 323 A

Dzisiaj byłem w Ciechanowie na takim wielkim złomowisku koło wiaduktu miał tam  303 na części za kompletny most chciał 3 tysie :stu: a za same krzyżaki nie wiedział ile wziąć ale pewnie też chciał by zedrzeć ze mnie skurkowaniec  jeden :gun: za lagi i stabilizatory  i jedno śrubę centralną  do lagi chciał 700 zeta no już prędzej ale i tak drogo  ! mad

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

92 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2011-05-11 12:39:42)

Odp: Przedni Most W 323 A

Wujek znalazł igiełki to krzyżaków do 323 niestety całych łożysk nie znalazł sad Jak by ktoś szukał to firma Albeco  oddział Katowice ma na zamówienie cool tel. 032 265 60
oznaczenia  igiełek: NRB 2,5 na 19,8 sel. 0-3

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

93

Odp: Przedni Most W 323 A

plus doktorze!

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

94

Odp: Przedni Most W 323 A

witam mam zt323a mam problem z pzotkiem on nostop jest włoczony niemoge go wyłoczyc i nieciognie mi do tyłu do pżodu idzie a do tyłu nie co może bydz

95 Ostatnio edytowany przez Pietia (2011-09-21 11:41:32)

Odp: Przedni Most W 323 A

smiechu24l napisał/a:

witam mam zt323a mam problem z pzotkiem on nostop jest włoczony niemoge go wyłoczyc i nieciognie mi do tyłu do pżodu idzie a do tyłu nie co może bydz

Śmiechu 24 proszę Cię pisz po naszemu nikt tutaj nie ma czasu na to, aby poprawiać twoje błędy ortograficzne(zresztą nie od tego jest to forum), ale wygląda to strasznie byk byka pogania bykiem aż  oczy bolą
Nikt z nas nie jest prof. Miodkiem, ale to tylko świadczy o nas samych i o osobach czytających to forum. Osobiście też zdarza mi się robić błędy jak szybko pisze, ale proszę Cię staraj się są metody pozwalające to wyeliminować odpowiednia przeglądarka słownik !!!!!

Co do twojego pytania przedni napęd do tyłu ciągnie dopiero po włączeni klawisz na pulpicie nad kierownica a że ciągnie cały czas do przodu tak ma być, ale jest jeszcze możliwość na stałe włączenie przedniego napędu klawiszem?

96

Odp: Przedni Most W 323 A

mam pytanie doczego służy wajcha w podłodze za fotelem z lewej strony w kształcie laski

97

Odp: Przedni Most W 323 A

mam pytanie jeszcze co może być przyczna że cieszko spżegło sie wciska a na byki niezwracajcie uwagi

98

Odp: Przedni Most W 323 A

pietia dziekuje za odpowiec

99

Odp: Przedni Most W 323 A

jak ktoś wie to proszę o odpowiedz

100

Odp: Przedni Most W 323 A

Ta laska jak mówisz słuzy do blokowania podnosnika z podczepionym narzędziem na czas transportu po podniesieniu podnosnika przesówa sie ja i blkokuje podnosnik

PS
Co do twoich pozostałych pytań musisz je zadawać w odpowiednich działach bo innaczej chłopaki Moderatorki Cię ostro pogonia.

Odnosnie sprzęgla może być kilka przyczyn niedomagania pompa, wspomaganie sprzęgła (peknięta sprężyna lub uszczelniacze) musiałbyś opisać to lepiej o co chodzi. Najlepiej przeczytaj roździał poświęcony      Sprzęgło , WOM , ULS