21

Odp: Oblachowanie

no ja mam

GG 9784904
sklep@fortschritt.com.pl 0748506822
www.fortschritt.com.pl

22

Odp: Oblachowanie

dzięki wam, plusiki dla was

23

Odp: Oblachowanie

robert_putek napisał/a:

dzięki wam,  a mniej więcej ile kosztuje komplet(chyba 4 nalepki FORTSCHRITT + 2 323A - chyba taka konfiguracja jest tongue)

24

Odp: Oblachowanie

Witam mam takie pytanie czy ktoś mógłby mi wysłać zdjęcia mocowania maski w zt303 bo u mnie całkiem maskę można zdjąć trzyma się tylko na tych mocowaniach bliżej tłumika.

25

Odp: Oblachowanie

oprócz mocowań przy tłumiku przymocowana jest do "przedniego grila" specjalnymi zawiasami jutro dam foty

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

26 Ostatnio edytowany przez Scorpion (2012-03-10 10:39:39)

Odp: Oblachowanie

Ja też bym prosił jak to wgl trzyma się na ciągniku
PS. ma ktoś może na sprzedaż grill boczny i przedni ?

27

Odp: Oblachowanie

ja mam a to obiecana fota

http://img39.imageshack.us/img39/3340/img0010xu.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

28

Odp: Oblachowanie

A nie orientujesz się czy dostanę te zawiasy w sklepie bo w moim zt 303 nie ma po nich śladu?

29

Odp: Oblachowanie

Dzwoń i pytaj moje są na sprzedaż

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

30

Odp: Oblachowanie

Piotrze to sprzedajesz swojego 303 na części?

31

Odp: Oblachowanie

to co się nie nada do 323 tak

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

32

Odp: Oblachowanie

Piotrfire napisał/a:

Dzwoń i pytaj moje są na sprzedaż

Ile byś chciał za te zawiasy??

33

Odp: Oblachowanie

maska z zawiasami sprzedana :nooo:

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

34

Odp: Oblachowanie

Mam te zawiasy jak coś to pisz.....

Posiadam części do sieczkarni, kombajnów i traktorów Fortschritt, silników IFA 6 i 4- cyl. Kom- 505857445
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1726

35

Odp: Oblachowanie

Witam
Panowie nie wiecie może gdzie znajdę maskę do fortschritt zt 323? Mam swoją tylko troche pogięta a szpeci mi całą maszynę i szukam w miarę ładnej i prostej maski;)