61 Ostatnio edytowany przez tomekzalek (2010-03-11 23:04:53)

Odp: Włacznik Przedniego Napędu

E Kinga odezwij się! Intrygujący masz login i trzymasz nas w niepewności. Wszystko gra?

A tak wogule to mam kilka pytań, może trochę głupawych :stu:ale co tam. Chcę się całkowicie upewnić.
http://www.fotoload.pl/123aa6/c6995c1035833cd886851cec8b67786e18196_min.jpg
19-WOM (500-1000 obrotów)
20-Żółw-zając(ale jak tam są 3 pozycje)
21-Blokada przedniego mostu
22-ON-OFF przedni napęd.

Jak coś nie tak to mnie poprawcie.
Jeszcze coś: Te blokady trzeba włanczać na postoju czy można w trakcie jazdy?

62

Odp: Włacznik Przedniego Napędu

Witam
Dziś pojechalem wyrywac drzewa do sasiada fortschritt 323 i zalaczylem naped. gdy skonczylem wyrywac no to rozlaczylem naped i blokady. pompki powietrze odpuscily a naped nie chce sie wylaczyc. szarpalem do przodu i do tylu i nic. prosze o jak naj szybsza odpowiedz.
dziekuje i pozdrawiam

63

Odp: Włacznik Przedniego Napędu

sprawdź elektrozawór od napędu pewnie się zawiesił mi kiedyś jakiś robaczek wpadł do zaworu i nie wyłączał blokady.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

64

Odp: Włacznik Przedniego Napędu

no wreszcie radku napisałeś na forum a nie na gg , a co do blokad to chyba to co mówi Fenol

GG-11131606 Spokojny ze mnie chłopak weź podejdź pogadaj looknij !!
Nie szukam awantury, powodu do kłótni !! Lecz męczę atmosferę jaka jest tu między ludźmi
http://koleso.topof.ru/logos/pneumant_logo.gif
błędów nie popełnia tylko ten kto nic nie robi smile

65

Odp: Włacznik Przedniego Napędu

a mozecie powiedziec mi gdzie sie znajduje ten elektrozawor??

66

Odp: Włacznik Przedniego Napędu

na ramie pod kabiną masz zespół identycznych elektrozaworów sprawdź który jest od przodka włączając wszystko, u mnie było tak że zawór nie spuszczał powietrza. rozebrać uwaga! w środku są gumki i otwieraj je ostrożnie bo to plastyk jest.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

67

Odp: Włacznik Przedniego Napędu

Elektrozawory znajdują się za lewym akumulatorem ale ja bym stawiał na zacięte wałki w sprzęgle kierunkowym w przystawce sprawdź czy masz tam olej ,myślę że po pewnym czasie same puszczą ale najpierw sprawdź pneumatykę.

68

Odp: Włacznik Przedniego Napędu

Fenol napisał/a:

na ramie pod kabiną masz zespół identycznych elektrozaworów sprawdź który jest od przodka włączając wszystko, u mnie było tak że zawór nie spuszczał powietrza. rozebrać uwaga! w środku są gumki i otwieraj je ostrożnie bo to plastyk jest.

I nie za mocno skręcaj bo gwint jest w plastiku i łatwo go wyciągnąć

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

69

Odp: Włacznik Przedniego Napędu

a gdzie te wałki w sprzęgle kierunkowym są??

70

Odp: Włacznik Przedniego Napędu

Lepiej ich nie oglądaj dolej oleju a same puszczą.

71

Odp: Włacznik Przedniego Napędu

ok. a to ten olej sie dolewa w przekladni sprzodu ??
napisz mi ok
w ktory miejscu dokladnie bo ja mam go dopiero po roku wiec sie za bardzo na nim nie znman

72

Odp: Włacznik Przedniego Napędu

Korek wlewu jest obok siłowniczka pneumatycznego ,klucz 19 ,lej aż się przeleje.

73

Odp: Włacznik Przedniego Napędu

To jest pod kabiną czy naprzednim moscie ?

74

Odp: Włacznik Przedniego Napędu

Elektrozawory masz pod kabina a korek wlewu na przednim moście

75

Odp: Włacznik Przedniego Napędu

dzieki

76 Ostatnio edytowany przez draqon22 (2010-09-15 21:05:20)

Odp: Włacznik Przedniego Napędu

Oj  ludzie  piszcie  precyzyjnie  bo  chłop  się  pogubi  i  naleje  oleju  do  przedniego  mostu  a  napęd  i  tak  będzie  załączony.

Radek  zgodnie  z  radą  Tomka  wlej  oleju  do  PRZYSTAWKI OD PRZEDNIEGO  NAPĘDU  czyli  pod  spodem  ciągnika  tam  gdzie  jest przykręcony   wał  który  napędza  przedni  napęd.  Ta  przystawka  wychodzi  ze  skrzyni  biegów  ale  nie  jest  smarowana  ze  skrzyni,  ma  własny  olej  którego  możliwe  że  i  Ciebie  brakuje  ,  dolej  tak  jak  napisał  Tomek.

77

Odp: Włacznik Przedniego Napędu

fenol mogłbym cie prosic abys napisał do mnie na gg o 21:00 gg:10168420
bardzo prosze

78

Odp: Włacznik Przedniego Napędu

Dragon a gdzie ten olej do przystawki sie wlewa bo niemoge znalesc wlewu smile

79

Odp: Włacznik Przedniego Napędu

dragon a elektro zaworu moze byc tez wina?? napisz mi na gg o 21:00 10168420 moje gg

80

Odp: Włacznik Przedniego Napędu

Radziu da się edytować posty- nie trzeba pisać kolejnych trzech pod rząd... wink

Posiadam części do sieczkarni, kombajnów i traktorów Fortschritt, silników IFA 6 i 4- cyl. Kom- 505857445
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1726