401

Odp: Przedni Napęd Problem

Napędy się nie zgrywają.  Albo przód za duzy albo tył za maly. Większość tak ma. Ja też.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

402

Odp: Przedni Napęd Problem

Jak napędy są spięte i jedziesz po łuku to tylne koła idą po innym promieniu a przednie po innym. Stąd różnica prędkości na osiach bo pokonują inną drogę (zwłaszcza przy cofaniu).

403

Odp: Przedni Napęd Problem

dzieki za pomoc , pewnie macie racje .

404

Odp: Przedni Napęd Problem

koledzy mam taki problem z napedem do przodu ciagnie caly czas bez roznicy czy klawisz wduszony czy nie natomiast do tylu nie ciagnie wcale od pewnego czasu mi sie tak zrobilo ze skret w prawom strone idzie po wiekszym luku po prostu nie moge dokrecic a bylo dobrze lecz gdy cofam do tylu po tym samym luku kola bardziej sie dokrecaja czy to jest objawa wlaczonego napedu gdzie szukac problemu w przystawce czy skrzyni

Fortschritt zt 423 a razy 2

405

Odp: Przedni Napęd Problem

Sprawdź przystawkę bo może wymuszenie nie działa. Do przodu sprzęgło ciągnie.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

406

Odp: Przedni Napęd Problem

ok posprawdzalem troche odkrecilem caly wal od spodu skret nie ma nic do napedu wiec i tak pozostal problem gdy cofam nie ma napedu gdy jade do przodu jest odkrece ten wlacznik pneumatyczny ww przystawce jak nie to to gdzie szukac problemu jeszcze

Fortschritt zt 423 a razy 2

407

Odp: Przedni Napęd Problem

Tak z ciekawości , bez wału też wlecze koła ? Najpierw zobacz czy siłownik pneumatyczny załącza się . Jeśli nie to problem jest w przystawce .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

408

Odp: Przedni Napęd Problem

nie chce mi się szukac.... głowa mnie boli..
puki co tylko raz to słyszałem.
jak przyspieszam na asfalcie jest ok. jak na pełnej prędkości puszczę gaz to coś dzwoni w przystawce od napędu. łożysko/
nie ma duzych liter bo klawiatura nawala....

409

Odp: Przedni Napęd Problem

A jak pcha z duzej górki? Może w zwolnicy coś sie stało?

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

410

Odp: Przedni Napęd Problem

Nie pcha popostu wyrzucam na luz i jade po równym.

411

Odp: Przedni Napęd Problem

To tym bardziej sklanial bym sje w kierunku zwolnicy. . Co do prszystawki to upuść  do naszynia pół kieliszka oleju i sprawdź czy nie ma opilkow .

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

412

Odp: Przedni Napęd Problem

Witam.
Posiadam fortschritta zt 323a i mam pewien problem z przednim mostem. Jak cofam do tyłu i lekko sie rozpędzę i wrzucę na luz to bez hamowania od razu ciągnik staje tak jakbym hamował. Jak robię tak do przodu to na luzie normalnie ciągnik leci. I jeszcze jak cofam i skręcam to przednie koła zbierają ziemię tak jak by coś je hamowało i nie wiem co może być za przyczyna.

413 Ostatnio edytowany przez Andrew89 (2017-09-03 21:54:25)

Odp: Przedni Napęd Problem

A jakie masz opony? Tu ewidentnie nie zgrywa Ci się napęd. Przód za mały . W Twoim przypadku jadąc do przodu na miekkim przód powinien zrywać ziemię, tylko musisz załączyć przedni napęd przyciskiem.

No i zapraszamy do działu
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=4&p=118

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

414

Odp: Przedni Napęd Problem

Dudus z tego co ja wiem to tak ma byc

415

Odp: Przedni Napęd Problem

To zaawansowana niemiecka technologia , która zabezpieczała rolników przed stoczeniem się do tyłu z górki, w przypadku kiedy ciągnik nie da rady wjechać pod górę.

416

Odp: Przedni Napęd Problem

Nie powinno aż tak hamować.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

417

Odp: Przedni Napęd Problem

cofając zawsze przednie koła lekko się wlekły

418

Odp: Przedni Napęd Problem

Wiem że nie powinno tak być ale to aż wlecze przednie koła przy cofaniu. Andrew89 chodzi ci o romiar opon ?

419

Odp: Przedni Napęd Problem

Jak sie cofa do tylu to zaleca sie niby załączyć przedni napęd wlącznikiem

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

420

Odp: Przedni Napęd Problem

Czemu? Ja właśnie słyszałem że nie bardzo można włączać przód cofając. Chyba że już naprawde trzeba wink Jak jadę do przodu to wogóle mi nie hamuje , nawet nic nie zrywa ziemi. Hamuje tylko jak jade do tyłu, a jak jeszcze skręce to wogóle cały przód się ciągnie hmm