161

Odp: Wesołych Świąt !

ZDROWYCH SPOKOJNYCH i SZCZĘŚCIA na co dzień wszystkim życzę.

162

Odp: Wesołych Świąt !

Zdrowia, szczęścia i jeszcze raz pieniędzy

163

Odp: Wesołych Świąt !

Duzo Zdrowia, Szczescia, Pieniedzy ktorych zawsze malo, I pogody Ducha aby Swieta byly jak Najlepsze. Zyczy Karol z Iwona smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

164

Odp: Wesołych Świąt !

Zdrowia szczęścia i pomyślności ... Pogody ducha  dla wszystkich razem i każdemu z osobna smile)

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

165

Odp: Wesołych Świąt !

Wesołych i spokojnych świąt smile

166

Odp: Wesołych Świąt !

Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia !
Ten drugi z rodziną też drugą.

167

Odp: Wesołych Świąt !

zjeść nie za dużo wypić nie za mało aby się dobrze działo wszystkiego najlepszego dla wszystkich forumowiczów

168

Odp: Wesołych Świąt !

Zdrowych i Wesołych Świąt.

169

Odp: Wesołych Świąt !

Zdrowych Wesolych Koledzy:)

170

Odp: Wesołych Świąt !

Co do świąt to zdrowych i wesołych, byście je spędzili tak jak sobie tego zażyczycie. Co do nadchodzącego roku to byle by nie był gorszy od starego.... Reszta jakoś sie ułoży

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

171

Odp: Wesołych Świąt !

Życzę Wam stabilności, spokoju, zdrowia, realizacji planów, dobrych ludzi przy was, dobrej pogody i duuużo wolnego czasu.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

172

Odp: Wesołych Świąt !

Życzę wszystkim aby ten czas świąteczny  minął  spokojnie  w miłości ,  w komplecie szczęściu i zdrowiu .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

173

Odp: Wesołych Świąt !

A ja życzę wam by ten rok był udany i przebiegał bezproblemowo,no i wesołych świąt miłej wigilii i szalonego sylwestra:) No i znów będe o rok starszy:)

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

174

Odp: Wesołych Świąt !

Co tu dużo pisać zdrowia szczęścia pomyślności spełnienia wszystkich marzeń

175

Odp: Wesołych Świąt !

Wspaniałych świąt Bożego Narodzenia
spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze,
samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku
oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej
życzę kloegom z forum.

176 Ostatnio edytowany przez andrzej612b (2015-12-24 21:31:52)

Odp: Wesołych Świąt !

Zdrowych , mile spędzonych Świąt a pod choinką mnóstwo prezentów .                                                                               Mam nadzieję że wszyscy byli grzeczni . smile

177

Odp: Wesołych Świąt !

zdrowia i szczęścia w ten niepowtarzalny wieczór wszystkim forumowiczom i miłym gościom

178

Odp: Wesołych Świąt !

Wszystkiego najlepszego dla Was i waszych rodzin.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

179 Ostatnio edytowany przez mw_marcin (2015-12-26 01:02:35)

Odp: Wesołych Świąt !

Oby nam się dobrze działo, więcej stało jak wisiało.........

180

Odp: Wesołych Świąt !

Życzę wszystkim zdrowych wesołych świąt, obfitych plonów i wszystkiego co najlepsze 😊🎄🎄