61

Odp: zakup kombajnu MDW

nr mam, byłem go raz widziec ale musiałbym jeszcze raz podjechac bo rozrusznik przy mnie wyzionął ducha. miałem sie obrobic i jechac ale jeszcze mi troche orki zostało patrze w ogłoszenia które sledze a tu nie ma go... Jak sie obrobie to zadzwonie

Rolnik z powołania:-)

62

Odp: zakup kombajnu MDW

A już myślałem, że go w końcu kupiłeś

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

63

Odp: zakup kombajnu MDW

brak czasu i opór ojca. szkoda troche ze uciekł z przed nosa...

Rolnik z powołania:-)

64

Odp: zakup kombajnu MDW

Czyli sprzedał go w międzyczasie?

65

Odp: zakup kombajnu MDW

na olx juz nie ma nie wiem czy przestał opłacac ogłoszenie czy sprzedał

Rolnik z powołania:-)

66

Odp: zakup kombajnu MDW

Oj masz się z tym Ojcem. Rób swoje i już.

67

Odp: zakup kombajnu MDW

Ja się tam nie przejmuje co mi w domu mówią, nie bardzo są za tym żebym kupował ale po nowym roku jest plan żeby kupić, chciałem coś lepszego kupić, ale niestety wyskoczyło pole do kupna i muszę jakąś 512 dorwać w dobrej kasie

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

68

Odp: zakup kombajnu MDW

jak masz okazje kupowac pole to kupuj. kombajn zawsze kupisz a pole nie koniecznie

Rolnik z powołania:-)

69

Odp: zakup kombajnu MDW

Dzieciaki je sie nie wystraszyłem tylko mało tu zaglądam a i tak nikt mi nie pomógł bo nikt nic nie wie o MDW 525 ha ha ha

70

Odp: zakup kombajnu MDW

e obserwator wiemy o 525 i 0 527 bo my na fortschrittach  i mdw zjedliśmy zęby

71

Odp: zakup kombajnu MDW

ale obserwator wie lepiej i nie ma co go wyprowadzać z błędu smile)

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

72 Ostatnio edytowany przez Pajej (2016-12-11 19:04:07)

Odp: zakup kombajnu MDW

Mam kilka pytan co do MDW 524
1 Jakie sa funkcje na starym komputerze a jakie na nowym?
2 ustawienia sit, wiatru klepiska sa elektryczne czy manualne?
3 poziomowanie hederu jest wzdłuzne i poziome? i to altomatyczne czy manuanle?
4 oba sita są zaluzjowe czy dolne jak w 514 otworowe?

Rolnik z powołania:-)

73

Odp: zakup kombajnu MDW

A więc ma ktoś namiary na ładny 525???

74 Ostatnio edytowany przez sławek77 (2016-12-11 19:27:02)

Odp: zakup kombajnu MDW

1 Nowy typ kompa ma trochę więcej funkcji: pokazuję straty ziarna, liczy ilość skoszonych hektarów, wydajność hektarów na godzinę, czas koszenia ( wszystko łącznie lub dla danego kawałka pola ), dodatkowo stary typ nie ma czujnika dla uślizgu pasa jezdnego ( tego 3 HB .... z lewej strony ) na razie nic więcej nie przychodzi mi do głowy
2 sita regulowane ręcznie, wiatr elektrycznie, klepisko ręcznie, prędkość młócarni elektrycznie
3 heder poziomuję się sam w dwóch płaszczyznach
4 Górne sito żaluzjowe dolne otworkowe

75

Odp: zakup kombajnu MDW

W wielu 524 widziałem spalone silniki od regulacji wiatru  i młocarni i przerobione na mechaniczne smile fajne jest w nich to że komp może nie działać a i tak będziesz kosił (ustawiając wszystko na oko) aby tylko elektrozawory działały chociaż też widziałem jednego z wywalonymi elektrozaworami i wstawionym zwykłym rozdzielaczem

76

Odp: zakup kombajnu MDW

Obserwator napisał/a:

A więc ma ktoś namiary na ładny 525???

Kolego czy czasem nie byłem u Ciebie oglądac niebieskiej 514 z 2 hederami wspominałes ze bedziesz szukał 525?

Czyli czujniki strat ziarna sa tylko w nowym kompie... szkoda, i to dolne sito otworowe tez moim zdaniem nie najlepsze rozwiazanie bo gdybym chciał kosic groszek to musze kupić nowe sito...

Rolnik z powołania:-)

77

Odp: zakup kombajnu MDW

Ja nie mam 514, mam 524 z 90 roku ale nie na sprzedanie, poprostu chce jeszcze drugi kombajn i interesuje mnie 525H, jak ktoś ma namiary na taki ładny egzemplarz to prosze o kontakt.

78

Odp: zakup kombajnu MDW

jeszcze jedno co pokazuje w takim razie stary komputer w 524 skoro nawet strat ziarna nie pokazuje?

Rolnik z powołania:-)

79

Odp: zakup kombajnu MDW

Dzwoniłem do gości i tak ten
https://sprzedajemy.pl/sprzedam-kombajn … nr44798182
Gość kupił podobno 3 lata tenu później zmarł i jego dzieci sprzedaja, podobno wszystko ok komputer stary. jedynie co sie psuje to sztanga od napędu targańca. Po gadce widac ze gośc go niebardzo zna i chyba sam nie wie co w nim siedzi. Grzesiek mówiłem mu ze przyjedziesz obejrzec, ale najpierw podaj nr konta i napisz ile chcesz za paliwo i flaszke na swieta, jak nic nie chcesz to nie jedź, nie lubie byc komus dłuzny
https://sprzedajemy.pl/fortschritt-mdw- … nr44257212
Jeśli to co gość mówi to prawda to warto sie zainteresować. podobno wymienił ponad 60 łozysk, łańcuchy, klepisko dał do regeneracji a cepy nowe. Usterki to nie działa część kompa od strat ziarna (nowy typ) czujniki podobno sa ale wyskakuje jakis kod czy kodu sie domaga nie wiem on tez niebardzo, bo to robił jakis fachura. podobno ta jedną część wskrzesił tej od strat ziarna nie. Druga rzecz to na wariatorze jazdy miał luzy dorobił tulejki, ale nie wyosiował i juz mu wybiło i twierdzi ze trzeba od nowa zrobic tulejki. Co najciekawsze to jest w stanie zamienic sie za mojego. oczywiście musiałbym dopłacic 20tyś

Rolnik z powołania:-)

80

Odp: zakup kombajnu MDW

Jak tak mocno się wykosztował to może warto mu go zostawić aby nie płakał jak niemiec przy sprzedaży.😂😂😂😂