81

Odp: zakup kombajnu MDW

Poważnie sie zastanawiam choć ten wariator i komp mnie niepokoi. ile zrobienie czegoś takiego morze kosztować? a i elektromagnes przy sieczkarni padł ale to obiecał zrobic.
Gośc twierdzi ze juz nie ma zdrowia po usługach smigac a na swoje 20ha to mercator wystarczy

Rolnik z powołania:-)

82

Odp: zakup kombajnu MDW

Ja właśnie nic nie chciałem, najwyżej możesz być dłużny w starym roku wink A warto byłoby dla Ciebie się tak wymienić z dopłatą?
Mogę podjechać w tym tygodniu, to zrobię  wypad dalej obejrzeć opryskiwacz.

83

Odp: zakup kombajnu MDW

To on ma 60 łożysk ?

84

Odp: zakup kombajnu MDW

Grzegorz89 napisał/a:

Ja właśnie nic nie chciałem, najwyżej możesz być dłużny w starym roku wink A warto byłoby dla Ciebie się tak wymienić z dopłatą?
Mogę podjechać w tym tygodniu, to zrobię  wypad dalej obejrzeć opryskiwacz.

za mojego jak wezme 20 tys to oddam, a forszaje chodza po ok 40 więc chyba nie byłbym stratny.
Jak masz za darmo dla mnie paliwo przepalac to nie jedź. Grzesiek policz na spokojnie 30km w jedna to 60 km czyli 6 litrów paliwa x 4,5 więc 30 zł i 20 na flaszke podaj nr konta

Rolnik z powołania:-)

85

Odp: zakup kombajnu MDW

Spokojnie podjadę obejrzę, to będziemy gadać. Niestety technicznie mogę obejrzeć, ale jeśli chodzi o ten komputer to nigdy nie miałem do czynienia z nim. Ogólnie idą mrozy ciekawe czy będą chcieli odpalić? Jakby nie było to co widać, to obejrzę.

86

Odp: zakup kombajnu MDW

akurat w tym koło Ciebie komp niby działa. porób zdjecia

Rolnik z powołania:-)

87

Odp: zakup kombajnu MDW

Kuzynowi w 525 nie chodziły straty i u niemca dostał jakieś płytki moduły do kompa ale długo to nie pochodziło i tak, widać były już jakieś przepięcia. Ostatecznie założył cały zestaw z Mescompu i wtedy był zadowolony. Dawno u niego już ie byłem a wiem że chciał go sprzedać

E 516 na części
Telefon 695 076 269

88

Odp: zakup kombajnu MDW

ile taki zestaw kosztuje? wyglada ciekawie, ale wiadomo lepiej byłoby urochomic to co jest

Rolnik z powołania:-)

89

Odp: zakup kombajnu MDW

za piernika niema 60 łozysk góra z 40

90

Odp: zakup kombajnu MDW

Pajej napisał/a:

Dzwoniłem do gości i tak ten
https://sprzedajemy.pl/sprzedam-kombajn … nr44798182
Gość kupił podobno 3 lata tenu później zmarł i jego dzieci sprzedaja, podobno wszystko ok komputer stary. jedynie co sie psuje to sztanga od napędu targańca. Po gadce widac ze gośc go niebardzo zna i chyba sam nie wie co w nim siedzi. Grzesiek mówiłem mu ze przyjedziesz obejrzec, ale najpierw podaj nr konta i napisz ile chcesz za paliwo i flaszke na swieta, jak nic nie chcesz to nie jedź, nie lubie byc komus dłuzny
https://sprzedajemy.pl/fortschritt-mdw- … nr44257212
Jeśli to co gość mówi to prawda to warto sie zainteresować. podobno wymienił ponad 60 łozysk, łańcuchy, klepisko dał do regeneracji a cepy nowe. Usterki to nie działa część kompa od strat ziarna (nowy typ) czujniki podobno sa ale wyskakuje jakis kod czy kodu sie domaga nie wiem on tez niebardzo, bo to robił jakis fachura. podobno ta jedną część wskrzesił tej od strat ziarna nie. Druga rzecz to na wariatorze jazdy miał luzy dorobił tulejki, ale nie wyosiował i juz mu wybiło i twierdzi ze trzeba od nowa zrobic tulejki. Co najciekawsze to jest w stanie zamienic sie za mojego. oczywiście musiałbym dopłacic 20tyś

Nie tulejki tylko pewnie cała oś do wymiany od wariatora bo będzie się sypało co chwila. Ja robiłem tak dwa razy a i tak nic nie dało jak oś już zmęczona.

91

Odp: zakup kombajnu MDW

własnie to mnie niepokoi. ja tak u siebie zrobiłem to oś urwało, tyle ze tokarz ja napawał

Rolnik z powołania:-)

92

Odp: zakup kombajnu MDW

Moim zdaniem z hederem, skrzynią, zwolnicami to może wyjdzie te 60łożysk. Na samych wytrząsaczach jest 8sztuk. Tylko trzeba byłoby wymienić prawie wszystkie łożyska w kombajnie....

93

Odp: zakup kombajnu MDW

wyremontował i sprzedaje ...  trochę dziwne ...   wymienic wszystkie łożyska w domu to jakieś 3 miesiące dłubaniny   a to przecież idzie sprawdzić czy śrubki odkręcane od obudów czy  nie ...  wg mnie zwykła ściema

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

94

Odp: zakup kombajnu MDW

Najlepsze to że do niego za duży kto ma w żniwa nadmiar czasu?

95

Odp: zakup kombajnu MDW

Grzesiek moze zobaczy inny tańszy.
Ten o którym mówimy to niby gość robił pod siebie i na usługi Znana spiewka. Potem wyszły mu problemy z kregosłupem i rzucił usługi i dzierżawy i będzie robil na 20ha, a kasiorka wiadomo przyda sie. Tyle mi powiedział

Rolnik z powołania:-)

96

Odp: zakup kombajnu MDW

Podjadę tylko dam radę w czwartek, chyba że jutro dam radę po południu, ale na tyle żeby było widno. Dziś musiałem mięso kręcić bo w sobotę zaczęte,,a jutro na szkolenie chemizacyjne jestem zapisany dopiero żonka mi przypomniała.
Miałem jechać po drodze oglądać opryskiwacz samojezdny, ale człowiek niezdecydowany to  w handlu się nie sprawdzi, i niestety poszedł....

97

Odp: zakup kombajnu MDW

spoko luz, nie mam napinki

Rolnik z powołania:-)

98

Odp: zakup kombajnu MDW

Chłopy z powołania, czekam na namiary ładnego MDW 525H.

99

Odp: zakup kombajnu MDW

Prawda jest taka ze musisz przegladac ogłoszenia. nikt ci gotowca pod dom nie podstawi

Rolnik z powołania:-)

100

Odp: zakup kombajnu MDW

Tyle to ja wiem, ale tu czytam różne rzeczy, więc............