321

Odp: koła

Pewnie że max 16/20 śmigam na takich kilka lat i jest ok.

322

Odp: koła

Co sądzicie o lekko węższych oponach na tył do 323? Chodzi mi dokładnie o rozmiar 16,9 R34 będą one dokładnie 4cm węższe niż oryginalny rozmiar.

323

Odp: koła

a na co ci węższe?

324

Odp: koła

Bo mogę takie kupić. Komplet za 500zł

325

Odp: koła

markus podam ci numer do tego goscia to sie z nim dogadasz dzis wieczorem ci go podam go nie pamietam

Fortschritt zt 423 a razy 2

326

Odp: koła

misiek napisał/a:

Co sądzicie o lekko węższych oponach na tył do 323? Chodzi mi dokładnie o rozmiar 16,9 R34 będą one dokładnie 4cm węższe niż oryginalny rozmiar.

No i w związku z tym są niższe, więc przód będzie się szybciej załączał, a jak będzie błoto to będziesz szybciej tonął. Ja bym tam wolał szersze.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

327

Odp: koła

Ja też wole szersze[gdybym miał kase] bo ten ciągnik trochę waży a zobaczcie jakie opony maja zachodnie ciągniki o tej wadze.

328

Odp: koła

607043158 markus namiar na te kola zadzwon moze sie do gadacie bo ja o cene sie nie pytalem a te twoje 16 sa w miare czy silki od kubicy bo ja szukam opon z dobrym protektorem

Fortschritt zt 423 a razy 2

329

Odp: koła

Dzięki.Złe nie są,ale zdjęcia można by zrobić.Zobaczymy jak się to wszystko rozwinie.Wiadomo łysych szmat nikt nie założy,ani Ty,ani Ja.

330

Odp: koła

ok to informuj o rozwoju sytuacji

Fortschritt zt 423 a razy 2

331

Odp: koła

Panowie czy  18.4/34 pneumanta nie jest większa  od innych 18.4/34 bo oglądałem i mierzyłem gudierki i są deko mniejsze czy to tylko takie złudzenie ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

332

Odp: koła

Jeśli ma symbol AS to chyba jest nie co większa

333

Odp: koła

Rozmiar opon to temat bardzo umowny, a różnice między producentami potrafią być na prawdę spore.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

334 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2012-03-24 14:20:58)

Odp: koła

Tak ma AS .  Ma koło 3  cm. bieżnika a dorównuję rozmiarem zewnętrznym 18.4/ 38 z 3 cm. bieżnika  czy jakoś tak . A co myślicie o ruskich oponach  ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

335

Odp: koła

Miałem na forszu dniepro...... coś tam niby ukraińskie i powiem że był ok. za małe pieniądze ale zachodnie konstrukcje są na pewno lepsze  tylko ta ich cena.

336

Odp: koła

Mitas zwykły 18.4/34 2200 zł.  sztuka

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

337

Odp: koła

paranoja .  ceny ida tak  w górę że  można sie pogubić ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

338

Odp: koła

Sebastian a gdzie ty znalazłeś tak tanio? bo ja szukałem to w granicach 3 koła były.

339

Odp: koła

Ja się w sklepie z częściami do ciągników pytałem to najtańsze z rozmiaru 18.4.34 mają po 1.800zł jakieś chyba indyjskie albo tureckie nie pamiętam już dobrze.

340

Odp: koła

Pewnie z Bollywood'u wink