1,001

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Joooo bo ten mały palec u prawej stopy za bardzo patrzy w lewo.... wink

1,002

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

A rozkłada się hydrauliczne.?🤣🤣
Będzie jak z opryskiwaczem wybrzedzał......
A na serio to dajcie chłopakowi luzu bo *** to całe forum i tyle będziemy go widzieć.

1,003

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

tomek 323 napisał/a:
koseś napisał/a:

A kolega Karol nie traci czasu na forum  tylko właśnie wyrwał ładną dziewczynę.

potwierdzam widziałem ją i faktycznie jest ładna

Już mniej obgadują aj aj 😀 Z Waszego Województwa jest 😅 nie mam tak do niej blisko, ale znalazłem taką jaką chciałem dziewczynę, posłuchałem się kilku rad np Kosesia i powiem wam że się udało no, też myślałem że nie znajdę bo to tam to sram to, zachowywałem się jak pizda  ale się wziąłem w garść powiedziałem no tak nie może być 😀 ciężko było bo większość dziewczyn jeśli można tak nazwać spierdzielały na temat że jestem ze wsi... Jak tak to nara... A tu popadło że jest też ze wsi ale rodzice kończą gospodarzenie bo mają swój wiek, no i na plus że daleko Teściowie i widzę naprawdę plusy 😀 Ona pracuje w sklepie, popularnym Biedronka, też się wstydziła tego powiedzieć jak ja że jestem ze wsi bo to wiadomo co pomyśli ktoś ze pracuje w biedrze... Miła, nie Trzeba chlastać kasą bo ona tego nie lubi, Prosta, Ładna Dziewczyna której zależy na rodzinie niż $$$. I tego właśnie chciałem, więc Pajej bierz dupę za pas i działaj bo życie przeleci a ręka Ci spuchnie po czasie 😂

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,004

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Krzysiek napisał/a:

Pajej  mam Ci numer telefonu załatwić? Nazwisko? Adres? Czy sam to ogarniesz?
MI to zajęło może 30 min fakt rozićegnięte na 12 godzin. Łącznie nie szukałem jej dłużej niż 29min i 59s
Marcelina to jej imię...
Widziałem z 30 jej zdjęć jeśli miałbym ją oceniać po tym co widzę to warta uwagi dziewczyna mimo że nie ma cycków.... lol:lol::lol::lol:

wystarczy kontakt na fb

Rolnik z powołania:-)

1,005

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Oj tam oj tam Karolu..... każdy jest kowalem własnego losu i tylko od nas samych zależy jaką drogę wybierzemy.
Jeszcze raz Ci gratuluję i szczęścia życzę lepszego niż z iwonką......

1,006

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Prawda jest taka, ze w biedrze wstyd pracować.... tylko więcej zarabaja  niż w w jakimś korpo w którym już poniekad nie wstyd.... Ja powiem szczerze, że nie zauważyłem, żeby był jakiś problem jak chłopak jest ze wsi.nie spotkałem sie z tym.

1,007

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Grzesiu byś Się Zdziwił. Napisałem raz do jednej dziewczyny, gadka szmatka ha ha ha hi hi hi i pyta się gdzie pracuje i pisze że jestem ze wsi pracuje na gospodarstwie... Od razu dziewczyna dała wykład że ja powinienem szukać takiej zwykłej prostej co tylko w oborze będzie siedzieć i wgl nic nie robiła tylko obora dom pole. Podziękowałem dla niej 😂 No i jeszcze dużo zależy od wyglądu ale niestety. Raz zrobiłem test z kolegą. Na parę dziewczyn tylko jedna dla mnie odpisała a dla kolegi każda 😂 Takie to są teraz Panienki...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,008

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Karol323 napisał/a:

Grzesiu byś Się Zdziwił. Napisałem raz do jednej dziewczyny, gadka szmatka ha ha ha hi hi hi i pyta się gdzie pracuje i pisze że jestem ze wsi pracuje na gospodarstwie... Od razu dziewczyna dała wykład że ja powinienem szukać takiej zwykłej prostej co tylko w oborze będzie siedzieć i wgl nic nie robiła tylko obora dom pole. Podziękowałem dla niej 😂 No i jeszcze dużo zależy od wyglądu ale niestety. Raz zrobiłem test z kolegą. Na parę dziewczyn tylko jedna dla mnie odpisała a dla kolegi każda 😂 Takie to są teraz Panienki...

mam tak samo jak ty

Nie ma to jak FORTSCHRITT

1,009

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Dokładnie nic dodać nic ująć

Rolnik z powołania:-)

1,010

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Karol323 napisał/a:

Grzesiu byś Się Zdziwił. Napisałem raz do jednej dziewczyny, gadka szmatka ha ha ha hi hi hi i pyta się gdzie pracuje i pisze że jestem ze wsi pracuje na gospodarstwie... Od razu dziewczyna dała wykład że ja powinienem szukać takiej zwykłej prostej co tylko w oborze będzie siedzieć i wgl nic nie robiła tylko obora dom pole. Podziękowałem dla niej 😂 No i jeszcze dużo zależy od wyglądu ale niestety. Raz zrobiłem test z kolegą. Na parę dziewczyn tylko jedna dla mnie odpisała a dla kolegi każda 😂 Takie to są teraz Panienki...

U mnie było to samo, czy to w Pułtusku czy w wawie się zagadało i było dobrze póki nie powiedziałem czym się zajmuję tongue

1,011

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

U mnie także , ale udało się zapoznać taką której to nie przeszkadza a krowy nawet lubi😁

1,012

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Pajej napisał/a:
Krzysiek napisał/a:

Pajej  mam Ci numer telefonu załatwić? Nazwisko? Adres? Czy sam to ogarniesz?
MI to zajęło może 30 min fakt rozićegnięte na 12 godzin. Łącznie nie szukałem jej dłużej niż 29min i 59s
Marcelina to jej imię...
Widziałem z 30 jej zdjęć jeśli miałbym ją oceniać po tym co widzę to warta uwagi dziewczyna mimo że nie ma cycków.... lol:lol::lol::lol:

wystarczy kontakt na fb

to co z tym namiarem na nią?

Rolnik z powołania:-)

1,013 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2019-03-22 08:34:40)

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Ma konto ale praktycznie z niego nie korzysta.....
Hmmmm nie pierdzieli na fejsie....

1,014

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Krzysiek teraz musi dobrze "obadać" smile
Poczekaj Pajej

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

1,015

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

w żadnym moim związku i na żadnym etapie życia (czy  miałem 18 czy 25 lat) to że miałem gospodarstwo nie było problemem. Wszystkie moje dziewczyny były z miasta (większego lub mniejszego), Żona jest z miasta i puki nie zamieszkaliśmy razem to krowy nie widziała, nie wiedziała co to pług. Żona pracuje zawodowo poza gospodarstwem, do obory przychodzi z dzieciakami pogłaskać nowe cielaczki, na pole przywozi mi jedzenie i przychodzi odebrać dzieci jak się im znudzi jeżdżenie z ojcem - mi taki układ odpowiada. Może nie szukajcie żony na gospodarstwo tylko żony do "domowego ogniska".

gg 5118068

1,016 Ostatnio edytowany przez Pajej (2019-03-22 09:08:54)

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Krzysiek napisał/a:

Ma konto ale praktycznie z niego nie korzysta.....
Hmmmm nie pierdzieli na fejsie....

czyli kontaktu do niej nie ma... Ja jednak spróbowałbym z tym fb, chyba że mi lepszy kontakt załatwisz

zorak napisał/a:

w żadnym moim związku i na żadnym etapie życia (czy  miałem 18 czy 25 lat) to że miałem gospodarstwo nie było problemem. Wszystkie moje dziewczyny były z miasta (większego lub mniejszego), Żona jest z miasta i puki nie zamieszkaliśmy razem to krowy nie widziała, nie wiedziała co to pług. Żona pracuje zawodowo poza gospodarstwem, do obory przychodzi z dzieciakami pogłaskać nowe cielaczki, na pole przywozi mi jedzenie i przychodzi odebrać dzieci jak się im znudzi jeżdżenie z ojcem - mi taki układ odpowiada. Może nie szukajcie żony na gospodarstwo tylko żony do "domowego ogniska".

Ja wiem że żona mi w gospodarstwie nie pomoże, ale i tak to im przeszkadza. Jak mi powiedziała koleżanka ja nie mogę sobie kogoś znaleść bo mam brata niepełnosprawnego, a Ty bo masz gospodarstwo

Rolnik z powołania:-)

1,017

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Pajej no to bierz się z koleżanką szukasz daleko a może masz miłość pod bokiem tylko tego nie zauważasz.

1,018

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Pajej a ile masz lat jeżeli mogę wiedzieć  ? może już mówiłeś ale mi to umknęło smile

1,019

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

tekila256 napisał/a:

Pajej a ile masz lat jeżeli mogę wiedzieć  ? może już mówiłeś ale mi to umknęło smile

28

Massey napisał/a:

Pajej no to bierz się z koleżanką szukasz daleko a może masz miłość pod bokiem tylko tego nie zauważasz.

to ta od friend zone

Rolnik z powołania:-)

1,020

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

to ty młody chłopak jesteś używaj życia a dziewczyna się sama znajdzie, a jeżeli twoja koleżanka cię interesuje to raczej mów o swoich sukcesach, że spokojnie zapewnisz swojej przyszłej zonie spokojne życie,  bo na litość raczej dziewczyny nie znajdziesz smile ja osobiście piękny nie jestem ale dziewczyn się trochę przerobiło, i ci powiem że osobiście wolałem dziewczyny z miasta bo te ze wsi udawały wielkie paniusie i w stronę pola patrzeć nie chciały, teraz mam z miasta i pomaga mi przy czym może, i nawet prosić nie trzeba, a wcześniej to wiedziała jak się kwiatki w domu podlewa i tyle smile