1,041

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

zorak napisał/a:

dobrze że to nie był bieg na rzecz ochrony środowiska
https://demotywatory.pl/4932792/Widok-p … -Wroclawiu

zorak

Tam przebiegło ponad 11 tys osób przez każdy z trzech punktów z napojami.
Musiałbyś widzieć jak wyglądał tor żużlowy na którym był start i meta po ulewie i deszczu po przebiegnięciu 11 tys osób.

1,042 Ostatnio edytowany przez zorak (2019-06-18 07:54:50)

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

czy rozdeptaliście tor ? :box: on służy do jazdy bokiem a nie biegania :beer: mam nadzieję że kuboty (we wrocku akurat tą markę mają do równania) poradzą sobie z przywróceniem go do stanu używalności

gg 5118068

1,043

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Witam. Jadę właśnie w okolice Szczecina, generalnie nie mam sprecyzowane gdzie. I pytanko może ktoś z forumowiczów wynajmuje pokoje na noc? Chętnie bym coś wynają a lepiej dać zarobić kmuś z forum niż obcemu.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

1,044

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

A ja byłem dziś z rodzinką w zamku u Malborku. Byłem tam pierwszy raz i wrażenia bomba. Krzysiek miałem chęć wpaść ale żona protestowała z drajwerowaniem i już była 20 godzina.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,045

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Z Malborka do mnie to już rzut kamieniem.

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

1,046

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

tak jak i do mnie 30-40 minut dobrej jazdy

Nie ma to jak FORTSCHRITT

1,047

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Pozdrowienia dla wszystkich że słonecznego Kołobrzegu.

1,048

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

W ubiegłą sobotę, mierzeja wiślana. Spacer po wyrębie pod kanał, plażowanie kilka km za Krynicą.  Dziś trójmiasto i plażowanie koło Jantara, wróciliśmy pół godz. temu.

1,049

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

https://naforum.zapodaj.net/f2c391ce6ce6.jpg.html Pozdrowienia ze Szczawnicy.

1,050 Ostatnio edytowany przez Pietia (2019-09-07 21:16:40)

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Dziękujemy smile:):):)

Grzesiu jaki ty młody jeszcze wczoraj miałem swoje lecie 20 była biba

1,051

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Rozkoszna rodzinka :pa:

1,052

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Trójka z przodu w grudniu wskoczy, czyli już stary big_smile . pojechalismy na 10rocznicę ślubu dziś powrót.Warto jeździć, bo nie jest wcale tak daleko, żeby zobaczyć coś ciekawego i ładnego.

1,053

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

no to jutro na agroschow jadę , trochę nie po drodze, ale zrzucę 700kg pszenżyta koledze z forum smile w złotowie i czas pooglądać i pogadać , może coś ciekawego wypatrzę...

1,054

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Ja w sobotę będę

1,055

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Może się też pojawie w sobotę o ile dnia mi starczy.
U kuzynki pod poznaniem mam robotę może się uda....

1,056 Ostatnio edytowany przez Piotrek1990 (2019-09-20 08:04:33)

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

mpopis napisał/a:

no to jutro na agroschow jadę , trochę nie po drodze, ale zrzucę 700kg pszenżyta koledze z forum smile w złotowie i czas pooglądać i pogadać , może coś ciekawego wypatrzę...

Będę wyczekiwać, pewnie w nocy spać nie będę smile

Także dziękuję za odwiedziny i za pszenżyto P. Marku smile naprawdę miło było poznać i porozmawiać przy kawie.

Siły na zamiary zmierz....

1,057

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Dzisiaj robiłem fordem trasę z domu do Piaski obok Kępna przez Grodków, Brzeg, Namysłów Rychtal. Z powrotem ciągłem prasę variant 180 spaloną. Prawie 120 km , tam jechalem 3 godziny z powrotem 5.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

1,058

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

To trochę wolno...  Po pronara na testy  pojechałem pod Ostródę to około 60 km  w 58 minut.....

1,059

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Fastrackiem....

1,060

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Po prasę nawi pokazala srednio 41 km na godz gdzie w brzegu i  namyslowie stałem troche na światłach,  powrót wolny bo przy 32 km na godz prasa zaczynała skakać jak piłka. Jak dla mnie to i tak prędkość światła bo pamietam parę lat temu stolla ciaglem zeturem 8011 tez 120 kilometrów.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38