101

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Kwestia organizacji.. Sąsiad ma 20 macior w cyklu zamkniętym i 5-6 opasów i pare razy w roku jedzie sobie na tygodniowy urlop.

102

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

a kto karmi ??  czy może  trzyma  zwierzynę w magazynie zbożowym ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

103

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Świnie to najprostsza sprawa. Fakt trzeba mieć wszystko zmechanizowane i dobrze z organizowane. Karmiki zasypane, poidła są i nie trzeba zaglądać. Opasy- od bidy można raz dziennie nawalić żarcia, na głębokiej ściółce albo rusztach to z obornikiem jeszcze spokój. A krów raz na dzień nie idzie wydoić, przynajmniej moich big_smile

104

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

też nad tym myślę, chciałbym zobaczyć Wilczy Szaniec wypad na cały dzień nie mam zastępstwa a dać byle komu krowy pomarnować to szkoda kombinować.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

105

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Pasze dla świń ma przygotowaną,tylko przychodzi jego szwagier z gospodary obok nasypać i doglądnąć a opasy latem ma w sadzie ogrodzonym a zimą turem i tak raz w tygodniu im kiszonke dowozi bo trzyma na głębokiej ściółce.

106

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Niby wszystko można zmechanizować jak napisał Scorpion tj paśniki, poidła itd ale doglądający gospodarz jest niezastąpiony... Bynajmniej ja tak uważam. Krowy mięsne z cielakami też się same obsłużą ale zawsze coś może się zdarzyć a nie ma to jak się jest na miejscu bo nie ma co liczyć że ktoś dopilnuje tak jak ty sam

E 516 na części
Telefon 695 076 269

107

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Czasami jak sie ma same roslinki to i tak nie da sie wyrwac tak jak mi. myslałem o pielgrzymce , a koazuje się ze groszek wyjdzie w tym czasie...

Rolnik z powołania:-)

108

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Pajej w tym przypadku to stopy będą Ci wdzięczne wink

109

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Wbrew pozorom to na pielgrzymce mozna wypocząć, może stopy cierpia, ale zniwa sa 10 razy bardziej meczące uwierz mi. Zal mi tego ze nie spotkam sie ze znajomymi, nie powygłupiam sie, oj wygłupy były totalne i jakos nikt na mnie krzywo nie patrzył. Szkoda mi tego bo pielg to taki lepszy swiat wszyscy sa dla siebie mili i bezinteresownie pomagaja sobi, sa fajne dziewczynki i wszystko jest fajne. żal mi tego... ale co zrobic chciał chlop groszku to teraz ma

Rolnik z powołania:-)

110

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Chłopaki miłe widokii wspomnienie walacji, tak wyglądało niebo na wysokośći 10500 metrów

http://img577.imageshack.us/img577/5296/dscf9663j.jpg


http://img339.imageshack.us/img339/6159/dscf9667y.jpg




http://img217.imageshack.us/img217/5159/dscf9758v.jpg

http://img228.imageshack.us/img228/6978/dscf9960.jpg

http://img155.imageshack.us/img155/4185/dscf9980i.jpg

111

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Chmury bardzo ładne ale wasz hotel na ostatniej fotce to obskurny wink

112

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

koseś chociaż jeden był na wakacjach big_smiletongue  ale jak na razie tylko pozazdrościć

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

113

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Kużwa - mnie w tym roku też to nie minie. Starałem się wykręcić na wszelkie sposoby, ale żona jest nieugięta. Pod koniec sierpnia, po siewie rzepaku czeka mnie wyprawa do Chorwacji... Zobaczymy jak tam ich rolnictwo rozwinięte....

114

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Rudemenes nie narzekaj Chorwacja jest piekna przekaonasz się sam naprawdę warto jechac i wrócisz wypoczety

115

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Pietia Ty wiesz że żyjesz

E 516 na części
Telefon 695 076 269

116

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Leszku staram sie choć raz na 2 lata gdzieś pojechać z dzieciakami bo Bałtyku mam już dość miała być Chorwacja ale jechalśmy sporą grupą i wyszła Kreta ogólnie super warunki od rana mozna siedziec na basenie i popijać na co masz ochotę cały dzień wszystko w cenie. Naprawdę warto na coś takiego sie skusić to był mój pierwszy lot samolotem był strach ale jest Ok

117

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

to w samolocie miałeś ze sobą worek po nawozie tak na wszelki wypadek? smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269

118

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Nie na każdym fotelu masz kieszonkę a wniej  torebkę papierową jak by co.

119

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

No ja zabrałem się dzisiaj za zabudowe zbiornika przy 16, jak skończe to wstawie foto

E 516 na części
Telefon 695 076 269

120

Odp: Dokąd wybieram się w najbliższym czasie.

Pietia napisał/a:

Rudemenes nie narzekaj Chorwacja jest piekna przekaonasz się sam naprawdę warto jechac i wrócisz wypoczety

Ja ostatni raz byłem na wakacjach jeszcze w technikum na obozie - czyli jakieś 20 lat temu. Od tamtej pory jakoś nie czuję takiej potrzeby. Jak się zwalniałem z poprzedniej pracy to dostałem ekwiwalent za prawie 60 dni urlopu niewykorzystanego.

Jedyne co mnie pociesza w tym, to to, że poświęcę ten czas córkom.