21

Odp: Remont hamulców ZT320\323

tak

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

22

Odp: Remont hamulców ZT320\323

tak to to samo. Powyżej masz wszystko opisane z fotkami. smile Części u piotra dostaniesz

23

Odp: Remont hamulców ZT320\323

A nikt tego cyliderka nie chce??  kurde bo leży niepotrzebny

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

24

Odp: Remont hamulców ZT320\323

Ja już niestety wszystko kupiłem  jakoś jesienią leży i czeka ale cholera czas nie chce poczekać smile

25

Odp: Remont hamulców ZT320\323

koledzy a u mnie jest tak ze plyn jest w zbiorniczku odpowietrzylem uklad ale hamulca brak za co sie zabierac pompka nie pompuje czy cilinderki do niczego plyn nigdzie nie cieknie ani nic

Fortschritt zt 423 a razy 2

26

Odp: Remont hamulców ZT320\323

Jak Ci płynu nie ubywa, a wcześniej hamulce działały (masz pewność że cylinderki nie zapieczone - w sumie to mało prawdopodobne na wszystkich kołach na raz) to warto zacząć od pompy. Mam to samo, hamuje mi tylko prawy przód, pozostałe na 10%. Więc wiadomo, że pompa......

27

Odp: Remont hamulców ZT320\323

Nie wiadomo, bo oba przednie koła zasilane są jednym przewodem rozgałęzionym z prawej strony na wysokości przedniego mostu i oba przednie koła powinny hamować podobnie chyba, że cylinderki są zapieczone nierównomiernie.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

28

Odp: Remont hamulców ZT320\323

Witam.

Ja też mam problem z hamulcami i oto pytanie czy może tak być, że cylinderek blokuje mi koło podczas jazdy, no i druga sprawa gdzieś ucieka mi płyn hamulcowy (nigdzie nie widać plam, a muszę go uzupełniać). Proszę o radę, a zarazem dziękuję

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/96/Fortschritt_Warenzeichen.jpg/220px-Fortschritt_Warenzeichen.jpg

Gadu-Gadu ----> 1090465

29

Odp: Remont hamulców ZT320\323

Płyn na pompie ucieka. Między wspomaganiem, a pompą jest takie trójgraniaste coś w stylu dystansu i tam jest  dziurka którą spływa nadmiar płynu. Zamów u PiotraK manszety na pompę i zapomniesz o kłopotach. Zatrzymanie sześciotonowego klamota na dystansie 2-3 metrów robi wrażenie nawet na właścicielach najnowszych traktorów, a podjeżdzając na skup z dwoma czterotonowymi przyczepami, bez hamulców, pełnymi zboża i zatrzymujesz cały zestaw w miejscu z uśmiechem na twarzy. Widok i stukot opadających szczęk kolejkowiczów pozostawiają niezapomniane wrażenia big_smile

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

30

Odp: Remont hamulców ZT320\323

Bo tak właśnie powinny hamować sprawne Fotschritt'y, gdzie pompka hamulcowa składana jest na oryginalnych manszetkach smile

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

31

Odp: Remont hamulców ZT320\323

hamulce w naszych klamotach to jest naprawdę konkret, zadbać i nie trzeba się niczego bać, zadnych górek ,

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

32

Odp: Remont hamulców ZT320\323

a jak zadbać ?

33

Odp: Remont hamulców ZT320\323

Podstawowa rzecz to chyba pamiętać o puszczeniu ręcznego hamulca - ja przez to że zapominałem o tym nie mam ręcznego hmm

34

Odp: Remont hamulców ZT320\323

jak dbać? jak o własne jaja, nie przegrzewać, odpowietrzać jak trzeba, pilnować płynu, itp itd

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

35

Odp: Remont hamulców ZT320\323

Odświeży ktoś zdjęcia ? big_smile

36

Odp: Remont hamulców ZT320\323

a jakie zdjęcia ci są potrzebne?

Nie ma to jak FORTSCHRITT