301

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

Ja ciągłem coś podobnego tylko 7 pół z bronami 20 i rusek szedł z tym jak burza, i w orce właśnie

E 516 na części
Telefon 695 076 269

302

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

ciągałem 9  z nowymi zębami po orkach za 323 lekko mu nie było ale szedł.ciężko to dla mnie było jak się sam z nim ze 4 razy dziennie poskładałem na wózek.

Leszek   dla kolegów'

303

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

Ruski z przodem? Bo to duża różnica. Wuja ma 6 pól 20' i po jego pagórkach szóstka bez przodu jęczy a mtz82 4x4 idzie jak ta lala....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

304

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

mtz  pójdzie lepiej niż ta setka ...
sarast tylko że poskładac te brony to raptem  minuta   bez pospiechu  nic nie dźwigając

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

305

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

U mnie rusak  w 5ciu zagiętych wpuszczonych po ramę   ma ciężko ale idzie . Po dwóch przejazdach na średnio zwięzłej glebie  mf 255 z siewnikiem wpada  po felgi ...

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

306 Ostatnio edytowany przez sarast (2014-09-14 22:29:43)

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

rozumiem. moje 9 standard wózek .stoja w ogrodzie wyciągam od wielkiego dzwonu . kupiłem 5x20 rozkładane hydraulicznie .bo lata nie te .mam też Rabeverka 4.2 i on załatwia robote.pozdrawiam.

Leszek   dla kolegów'

307

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

Sebastian wpada po felgi znaczy, że nie do końca takie ciężkie brony zagęszczają i ubijają? Ja myślałem, ze trochę ubiją ziemię.

308

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

zapomnij ... nie ubiją za bardzo ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

309

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

ja mam 5x20 zawieszane, rama pełna na grubym profilu zamkniętym, składane po jednym polu na bokach. Jak rama uniesiona nad brony to i 75 koni lata jak szatan po świeżej orce. Ale jak opuszczę ramę i przycisnę brony do ziemi to i 107 koni ma co ciągnąć. To czym ciągniemy zależy od t ego co chcemy zrobić: podrapać czy uprawić.

gg 5118068

310

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

Ja mam takie jak wojtas tylko oryginał czeskie i chyba takie włóki dorobie.

mdw

311

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

Żeby zagęszczały to musi być jeszcze prędkość.
Tak na marginesie to zmieniłem na wały zamówienie, bierzemy w trzech na spółkę 6,2 m na kołach fi 530 mm. Nie mówcie od razu że spółki to zjadły jaskółki mam z tymi znajomymi ładnych parę lat rozsiewacz piast i nigdy nie było żadnych zgrzytów. Naprawdę są ludzie z którymi można się dogadać, może nie wszędzie, ja mam to szczęście.

312

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

yoko włóki ok ale za lekkie jeszcze .... lepsze by były z normalnej szyny   ale to już opór zrobią straszny ...  ale przy okazji za 1 przejazdem załatwią wszelkie nierówności ....

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

313

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

Androl to może teraz jeszcze z przodu dopłacić i wziąć włókę crossboard? pewnie różnica w cenie spora ale służyłby jeszcze do uprawy, a nie tylko zagęszczenia :hmmm:

314

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

Ta włoka  robi robote po orce

mdw

315

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

praktycznie jak dobrze zorane  to po jednym przejeździe takimi wałami można siać śmiało zwykłym siewnikiem

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

316

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

Panowie a moze macie jakiś pomysł by wykonac taką włókę  samemu ? tylko skąd wziąc takie spręzyny ? bo ze zwykłego płaskownika nie zda egzaminu

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

317

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

pytanie nie skąd, a za ile.
http://www.tabo.net.pl/oferta.php?kateg … p;jezyk=pl
albo pokombinować ze zwykłych resorów piórowych, dłuższe kawałki mocowane cybantem do obracanej belki aby mieć regulację. Zatrudnić szare w głowie, a tą w kieszeni zostawić w spokoju
big_smile i big_smile

318

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

Grzegorz89 napisał/a:

Androl to może teraz jeszcze z przodu dopłacić i wziąć włókę crossboard? pewnie różnica w cenie spora ale służyłby jeszcze do uprawy, a nie tylko zagęszczenia :hmmm:

Skoro zdecydowaliśmy się kupić w trójkę to spokojnie byśmy dali radę z włóką i taki miał być. Pojeździliśmy jednak po rolnikach którzy takowe mają no i wszyscy zgodnie nam odradzali, z włóką to ciężkie gleby a u nas takich gleb śladowe ilości.

319

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

Wojtas ja miałem chęć robić r resorów na których były przykręcane siedzenia metalowe w kosiarkach konnych. Jak chłopa 100kg wytrzymała, i nie pękały to na włókę byłyby moim zdaniem idealne. Problem jest taki że na złomach coraz mniej tego,a jak było tego ogrom to nie pomyślałem  tym... a szkoda.materiał jakościowo bardzo dobry i za grosze....

320

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

Tak jeszcze dodam, Wojtas u Ciebie na tym filmiku to aż ta ziemia wołała o wały z włóką.