161

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

5 dni po orce , nie chciało mi się zapiąć od razu po zaoraniuagregatu i to są skutki przed remontem pompy było ciężko teraz pierwszy raz jadę II 4  potem III 2 tak ze 3 razy

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

162

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

Pietia jesli masz na wysokich sprężynach to bierz .. chyba że chcesz mojego  na niskich ...  4.7m

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

163

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

Miłem kiedyś na niskiej jak kupiłem amazonkę to sprzedałem i osobiście wolę na wysokiej

164

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

Piotrfire napisał/a:

5 dni po orce , nie chciało mi się zapiąć od razu po zaoraniuagregatu i to są skutki przed remontem pompy było ciężko teraz pierwszy raz jadę II 4  potem III 2 tak ze 3 razy

Miałem to samo rok temu i dlatego wczoraj jak orałem, od razu za pługiem szła brona 16. Jutro, a najdalej pojutrze skończę te działki i od razu wchodzę agregatem b-231 wysoka sprężyna i nawet jak nabierze słomy to gdzieś ją wygubi i generalnie się nie zapycha.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

165

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

Na piachach też lepiej nie jest,orałem ponad miesiąc temu, ziemia bez deszczu nieosiadła teraz to mi tylko wielbłądów brakuje!!! coś tam zaczęło kropić...zobaczymy.

166

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

http://www.youtube.com/watch?v=kqVuJ-lNAGs

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

167

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

http://www.youtube.com/watch?v=_rgMEmfj9Kk tak odśnierzałem 2lata temu a dzisiaj tosamo sypie i wieje a na osi -10

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

168

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

Ten czerwony kombajn to jakiś bizon czy inny wynalazek?

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

169

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

Deutz Fahr ? fajna demolka wink

170

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

Deutz fahr  kiedyś o nim mówiłem ..

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

171

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

farmer1 forsz robote robi ladnie idzie

Fortschritt zt 423 a razy 2

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

a oto mój nowy film http://youtu.be/_hdz-sTLi2I

173

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

A mi nie ma kto nakręcić bo ja zawsze robię za  kierowcę hmm

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

174

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

Tur widze zdał egzamin wink

175

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

A właśnie jak tam tur ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

176

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

michu23 napisał/a:

farmer1 forsz robote robi ladnie idzie

dzięki stara się pług swojej roboty póżniej wrzuce zdjęcia

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

177

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

czy tylko mi się nie podoba jak filmy mają podkład muzyczny ? najlepszym podkładem jest dźwięk silnika.

gg 5118068

178

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

Sebastian napisał/a:

A mi nie ma kto nakręcić bo ja zawsze robię za  kierowcę hmm

to nakręć tak jak ja z perspektywy kierowcy

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

179

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

Sebastian napisał/a:

A mi nie ma kto nakręcić bo ja zawsze robię za  kierowcę hmm

Kiedyś Cię odwiedzę to się coś nagra wink


http://www.youtube.com/watch?v=GA6yI1ZJBQs

moje zakupy

180

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

zorak napisał/a:

czy tylko mi się nie podoba jak filmy mają podkład muzyczny ? najlepszym podkładem jest dźwięk silnika.

Mi sie najbardziej podoba jak jest muzyka ale i głos silnika słychac. z samymi odgłosami silnika to szybko sie nudzą. Na wiosne moze cos wstawię bo siostra obiecała kręcic, ale tylko w weekend jak ze studio przyjedzie

Rolnik z powołania:-)