101

Odp: Usługi

Wystarczy dorzucić zawór dwuobwodowy coś podobnego http://agroproma.pl/przyczepa/4392-zawo … 02150.html
Tylko nie wiem czy dokładnie ten wystarczy poszukać żeby dopiąć,do pedału hamulca i po kłopocie, u mnie w jednym forszu jednym była dwuobwodowa, zdemontowałem jeden zawór a założyłem z  belarusa jednoobwodowy i po kłopocie hamulce jak są to trzeba z nich korzystać

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

102

Odp: Usługi

mówiłeś o kupnie traktorów, a nie kupiłbyś dwóch małych farmtraków nowych? W cenie się zmieścisz i nowe to nowe później sprzedac.

103

Odp: Usługi

Też o nich myślałem bo nic tańszego nie znalazłem.  Jak nie znajdę w miarę taniego wynajmu to pewnie je kupię. Mam 4 traktorzystów i 1 operatora manitu, szukam jeszcze 2 traktorztstow i operatora na 16,08,2019

104

Odp: Usługi

ja w przyczepie masz jednobwodowa instalacje a w przyczepie dwu to robisz przejsciówke i podpinasz tylko czerwone złacze. jak dobrze pamietam i hamuje przyczepa zawsze na maxa ale to rozwiązanie działa

Rolnik z powołania:-)

105

Odp: Usługi

Takie rozwiązanie to w ekstremalnych warunkach bo można wylecieć z ciągnika przez przednią szybę. A w najlepszym wypadku zaczep urwać tongue

Siły na zamiary zmierz....

106

Odp: Usługi

Dzwonił kierownik z informacją że niema obowiązku podpisania hamulców

107

Odp: Usługi

Do prowadzenia kombajnu nie potrzeba kursu Kombajnisty do momentu wypadku. Gdy coś jednak się wydarzy mogą odmówić wypłaty odszkodowania. Podobnie będzie z hamulcami niby nie ma obowiązku podpinania ale w razie W to do ciebie przyjdą i będą pytać o brak złączy. Koszt przerobienia na dwuobwodowy układ nie jest  większy niż dniówka.

108 Ostatnio edytowany przez gelek79 (2019-07-05 20:30:12)

Odp: Usługi

Rur3k modrze napisałeś dopóki nic sie nie stanie jest ok

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

109

Odp: Usługi

Z ciekoawości jesli można wiedzieć za jaką stawke masz tych traktorzystów ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

110

Odp: Usługi

25zloty na umowie+ kwatera

111

Odp: Usługi

stawka dobra. kombajniści w okolicy mają takie, a kombajn to jednak większe skupienie

Rolnik z powołania:-)

112

Odp: Usługi

to cos około 18zł  to nie jest źle smile chodz   u mnie za te pieniądze cięzko kogo kolwiek na ciągnik posadzić ... chca po 20 25zł

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

113

Odp: Usługi

18 netto płaci mój znajomy w tartaku ludziom z ulicy, bez jakiegokolwiek doświadczenia i uprawnień.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

114

Odp: Usługi

Marek tylko tu mówimy o nie zbyt męczacej pracy ...  bo nie oszukujmy się   na transporcie po  zakładzie się nie zmęczysz ... ale jak postawisz ciągnik bez klimy i bedzie to C360 to nikt nie będzie długo robił ...   niestety  takie realia ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

115

Odp: Usługi

25 dam na najniższej krajowej. Na dzień dzisiejszy mam newholland TD 5010 i 2 farmtraki . Może jest ktoś z forumowiczów  z okolic Jaworzna i chciałby sobie dorobić?

116

Odp: Usługi

Szukam 2 pomocników do zamiatania szlaki przy ssypie, takie udogodnienie żeby traktorzysta nie musiał  wychodzić z traktora stawka 23 zł na rękę. Najlepiej z okolic Jaworzna. I od 16 sierpnia 2 traktorzystów, mogą być z całej Polski stawka 27 zł na rękę. 664306562