41

Odp: Przedni Podnośnik W Zt 323

Mam tylko 4 i sprzedawał nie będę raczej ,

42

Odp: Przedni Podnośnik W Zt 323

witam scorpion powiedz mi bo ten silownik jest dwu stronnego dzialania co zrobiles z drygim wejsciem i czy mozesz dociazyc czy do tego jest potrzebny drugi waz

Fortschritt zt 423 a razy 2

43

Odp: Przedni Podnośnik W Zt 323

Żeby dociążać potrzebne jest drugi wąż, jak na razie te wejście jest zaślepione tylko taką plastikową nakrętka żeby się tam nic nie sypało, ale wystarczy wkręcić wąż, podpiąć pod wejście i mamy dociążanie

44

Odp: Przedni Podnośnik W Zt 323

aha ok dzieki a w tej zaslepce sa jakies otwory zeby sie powietrze dostawalo czy moze byc zamkniete na amen

Fortschritt zt 423 a razy 2

45

Odp: Przedni Podnośnik W Zt 323

powinny być  otwory, bo będzie albo robić niepotrzebne ciśnienie albo podciśnienie. w zależności w jakiej pozycji zakręcisz "korek"

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

46

Odp: Przedni Podnośnik W Zt 323

Siłowniki dwustronnego działania nie powinny pracować jako siłowniki jednostronnego działania, bowiem ich konstrukcja nie pozwala na przedostanie się oleju w wszystkie newralgiczne miejsca, a co za tym idzie może dochodzić do zacierania się części ruchomych w siłowniku. Jest to szczególnie widoczne w przypadku dużych obciążeń działających na siłownik.

47

Odp: Przedni Podnośnik W Zt 323

rolnik zgadza sie ale jesli nawet ci pojda uszczlnienia to koszt jest niewielki pare zloty wiec co tam sie przejmowac;)

http://www.fotoload.pl/123aa36/0da6cca167e5001fc0cd2b03b436c34116164_min.jpg

48

Odp: Przedni Podnośnik W Zt 323

Uszczelniacze to głupstwo. Gorzej jak porysuje albo wytrze się chrom na tłoczysku. Wtedy siłownik nadaje się do regeneracji albo na złom. Może też uszkodzić się tuleja prowadząca tłoczysko. W zależności od rodzaju siłownika może być ona stalowa lub z jakiegoś kolorowego metalu. Nie mówię, że tak używany siłownik na pewno ulegnie uszkodzeniu, jednak zdecydowanie jego czas życia będzie krótszy.

49

Odp: Przedni Podnośnik W Zt 323

To zanim go podłączysz, rozkręcasz i wyjmujesz niepotrzebną manszetę i po sprawie. Z siłownika dwustronnego robi się jednostronny

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

50

Odp: Przedni Podnośnik W Zt 323

rolnik napisał/a:

Siłowniki dwustronnego działania nie powinny pracować jako siłowniki jednostronnego działania, bowiem ich konstrukcja nie pozwala na przedostanie się oleju w wszystkie newralgiczne miejsca, a co za tym idzie może dochodzić do zacierania się części ruchomych w siłowniku. Jest to szczególnie widoczne w przypadku dużych obciążeń działających na siłownik.

To jak twoim zdaniem założyć jednostronnego działania to przedniego TUZ?

Rolnik z powołania:-)

51 Ostatnio edytowany przez koseś (2011-02-02 19:15:00)

Odp: Przedni Podnośnik W Zt 323

Marku jesteś w błędzie gdyż jeśli wyjmiesz uszczelniacze w dławicy to na bank porysujesz tłoczysko ,jeśli natomiast wyjmiesz uszczelki z tłoka to cylinder za jakiś czas na złom gdyż dławica jest zbyt krótka . To występuje jeśli siłownik działa na wysuw ,jednak jeśli siłownik ma działać na wciąg to nie ma żadnych przeciwwskazań żeby było podłączone tylko wyjście od strony dławicy a po przeciwnej stronie w otwór wsadzić jakąś siateczkę zapobiegającą wciąganiu brudu .

52 Ostatnio edytowany przez fortschritt 323 (2011-02-05 13:17:17)

Odp: Przedni Podnośnik W Zt 323

http://img454.imageshack.us/img454/1719/c11065272mc2.jpg

GG-11131606 Spokojny ze mnie chłopak weź podejdź pogadaj looknij !!
Nie szukam awantury, powodu do kłótni !! Lecz męczę atmosferę jaka jest tu między ludźmi
http://koleso.topof.ru/logos/pneumant_logo.gif
błędów nie popełnia tylko ten kto nic nie robi smile

53

Odp: Przedni Podnośnik W Zt 323

witam mam pytanie bo w forszu mam rozdzielacz 3 sekcyjny jesna wajcha od podnosnika druga od wywrotu przyczepy a trzecia? u mnie jest zaslepiona zy moge pod nia podlaczyc tuza

Fortschritt zt 423 a razy 2

54

Odp: Przedni Podnośnik W Zt 323

Jak jest sprawna to czemu nie.

55

Odp: Przedni Podnośnik W Zt 323

no ja go nigdy nie uzywalem tych wejsc ale bede patrzec

Fortschritt zt 423 a razy 2

56

Odp: Przedni Podnośnik W Zt 323

Witam kolegów. Mam pytanko do Scorpiona ta płyta co ja przykręciłeś do ramy jaka ona jest gruba  i wysoka bo szerokość to 65cm. właśnie zaczełem kompletować materiał na podobny TUZ jak Twój a za niego oczywiście +

57 Ostatnio edytowany przez Scorpion (2011-02-07 19:04:02)

Odp: Przedni Podnośnik W Zt 323

Wysokość 30 cm i gruba na 15 mm
I ważne jest żeby dać odpowiednio długi płaskownik wzdłuż ramy, ja swój muszę jeszcze przedłużyć

58

Odp: Przedni Podnośnik W Zt 323

Jak tam Scorpion sprawuje się Twój tuz ??? Miałeś z nim jakieś problemy ???

GG 16238418

59

Odp: Przedni Podnośnik W Zt 323

I powiedz jeszcze gdzie i za ile haki kupiłeś. Jeszcze jak ci się sprawująte mocowania na śrubach do ramy i haków, musiałeś choć raz dokręcać?

60

Odp: Przedni Podnośnik W Zt 323

Haki wypalił mi sąsiad, takie same tylko solidniejsze mam zrobione na tył ciągnika. Ogólnie chodzi dobrze, nie pracował chyba jeszcze z niczym oprócz tej łyżki. Podgarniał obornik, odśnieżał, ostatnio nawet zbierał warstwę humusu pod budowlę, jutro pójdzie w kukurydzę. Ogólnie jest dobrze, nic nie poprawiałem, siłownik może mógł by mieć nieco wyższy skok, ale jest ok, i na udźwig nie narzekam. Te śruby, wbrew ostrzeżeniom i pouczeniom Dario nie ruszyły się z miejsca, jak je raz dociągnąłem tak trzymają od zimy, raz je tylko poluzowałem jak przesuwałem haki żeby przymierzyć obciążnik, dokręciłem je i trzymają dalej.