21

Odp: Zawór powietrza i zbiorniczek

Helmut napisał/a:

Witam,
Jako że mój zawór na szczęście jeszcze rozdziewiczony nie został, to poproszę o szczegółową instrukcję regulacji jegoż, w celu zwiększenia ciśnienia. Krok po kroku. Dziekuję

Teraz to już BŁAGAM:|

22

Odp: Zawór powietrza i zbiorniczek

Helmucik  wkręć tą śrubkę na klucz 13 o jeden obrót a jeśli będzie mało to czynność powtarzaj aż do uzyskania żądanego ciśnienia ,prościej się nie da wytłumaczyć .

23

Odp: Zawór powietrza i zbiorniczek

koledzy a ja ta srubke w moim 323 wkrecilem na maksa a i tak nie moze nabic cisnienia bo ucieka nadole z tego zaworu tam gdzie powinien uciekac nadmiar wiec w czym problem

Fortschritt zt 423 a razy 2

24

Odp: Zawór powietrza i zbiorniczek

Załóż drugi zawór, ja w f303 mam polski.

25

Odp: Zawór powietrza i zbiorniczek

Rozbierz i poczyść ewentualnie jakiś oring wymień i powinno zadziałać to proste urządzenie

26

Odp: Zawór powietrza i zbiorniczek

ok juz dziala zacinal sie ten tloczek co chodzi na dole napompowal tloczek puscil ale juz spowrotem nie wrocil

Fortschritt zt 423 a razy 2

27

Odp: Zawór powietrza i zbiorniczek

witam mam również problem z zaworem tylko on się już nie nadaje do remontu a nie wiem czy musi być od forsza czy może byś od czegoś innego ??

28

Odp: Zawór powietrza i zbiorniczek

może być byle jaki byle ciśnienie trzymał.

29

Odp: Zawór powietrza i zbiorniczek

a może wiecie od czego pasuje???

30

Odp: Zawór powietrza i zbiorniczek

no dokładnie od czego można dopasować ?? od tira pasuje ?

Odp: Zawór powietrza i zbiorniczek

Myśle że wystarczy nawet od c360.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

32

Odp: Zawór powietrza i zbiorniczek

no niestety od c 360 zawór wytrzymał zaledwie 2 dni musi być jakiś lepszy . więc nie polecam od c360 szkoda kasy

33 Ostatnio edytowany przez tomek1974 (2016-07-27 22:14:11)

Odp: Zawór powietrza i zbiorniczek

to od ciężarówki

34

Odp: Zawór powietrza i zbiorniczek

Mam w zapasie od autosana, kupiony na szrocie razem z 6ct107.

Odp: Zawór powietrza i zbiorniczek

Panowie,a co jest jak zawór wcale nie chce puszczać powietrza i ciśnienie idzie do oporu, na pewno coś sie zastało.bo wcześniej ten zawór nie miał potrzeby puszczać powietrza ponieważ przewody były dziurawe i jakiś czas tak jeździł.
Teraz jak wymieniłem węże i jest szczelna instalacja, zawór nie działa
Dodam że był on wymieniany na nowy kilka lat temu i nikt przy nim nie grzebał.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

36

Odp: Zawór powietrza i zbiorniczek

zastał się wilgoci dostał i go przyłapało rozmontuj wyczysć i po temacie

Nie ma to jak FORTSCHRITT

37

Odp: Zawór powietrza i zbiorniczek

kurcze bo nie mam konta na tej stronie zeby zdj zobaczyc hmm tak bede tylko z tego czytania wnioskował jak to ustawic. tylko pytanie takie mam ze to o ten zawor co jest zaraz przy butli chodzi ?

38

Odp: Zawór powietrza i zbiorniczek

chłopie drążysz ten temat z tym zasranym zaworem to tak jak byś w życiu nie widział traktora, przecież kolega ci napisał która śruba i która nakrętka zwiększa ciśnienie , jaki masz traktor? nie masz katalogu??

39

Odp: Zawór powietrza i zbiorniczek

Ok już wszystko wiem. tak się skalda że dopiero od niedawna na gospodarce zaczałęm sam robić (prywatne sprawy)  i przejąłem 323 tylko chiałbym doprowadzić w nim wmiare wszystko do porzadku i nie znam sie moze jak wieszosc ludzi tutaj co doswiadczenie maja wiec przepraszam za tyle ,,głupich,, skoro moze ktos tak uważa, to tez moje piewsze forum wiec tylko tu mam pomoc i z czasem ograne wszystko

40

Odp: Zawór powietrza i zbiorniczek

to forum jest bardzo pomocne nie tylko dla początkujących trzeba szukać i czytać chociaż sporo ciekawych fotek poszło w kosmos.