61

Odp: 303, 300

chodzi o to ze: dany ciagnik nie mogl byc kupiony przez 50% dopłate unijna przez ostatnie 7 lat - jeden z warunków otrzymania dla ciebie 50% doplaty na ten ciagnik

62

Odp: 303, 300

jeśli się załapiesz w danym powiecie na tą kase ja chciałem tak kupić ciągnik i dałem sobie spokój bo czekałbym jeszcze do tej pory na dokumenty a tak kupiłem za gotówke;co prawda nia kupiłem forszaja tylko ursusa 1201 ale szukam teraz kombajnu może forszaj?

63

Odp: 303, 300

eeee... ja tam o żadne dopłaty nie będę się starał.. za dużo zachodu

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

64

Odp: 303, 300

Maryush i co wiesz już dokładniej jakie konkretnie potrzebne są dokumenty żeby zarejestrować ciągnik, który był ściągnięty z Niemiec ?

65

Odp: 303, 300

No mniej więcej wiem... Dowód rejestracyjny poprzedniego wlasciciela i umowa.. to trzeba przetłumaczyć na polski i pójsc do US, tam opłacic 160zł (coś jak kiedysiejsze znaczki skarbowe) i dadzą zaświadczenie VAT-24 i tylko z tym świstkiem idzie się do wydziału komunikacji po dowód i tablice.. Tak mi mówił brat cioteczny który pracuje w US (a piętro niżej ma wydział komunikacji)..

jak skoncze prace polowe to pewnie pojade na Węgry oglądać 323-A, i byc moze go kupię, bo zapowiada się całkiem dobry sprzęt.. Ale chyba zabiorę ze sobą ww brata, coby mi pomógł, może coś podpowiedział..

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

66

Odp: 303, 300

a ja bede się rozglądał za dobrym 303 . mało wygodny ale za to dużo mniej skąplikowany od 323

67

Odp: 303, 300

a ja rozglądam się za 303 lub 320 cena bardzo zbliżona

68

Odp: 303, 300

pytałeś o ten: http://archi.inos.int.pl/db/item221456989_1.html może jeszcze sie nie sprzedał..

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

69

Odp: 303, 300

a to za daleko jest ;/ Za Wrocławiem jest handlarz i mówił żeby przedzwonić pod koniec tygodnia bo coś powinien ściągnąć.

70

Odp: 303, 300

i stalo sie!!
od wczoraj poszerzyłem swoj park maszynowy o zt303D. z tego co już go obejżałem to widzę ze bede miał z nim trochę roboty (II stopień sprzegła cos jest popiep... - brak WOMu i z ULSem jest coś nie tak, podnośniki - brak chyba jakiś dzwibienki, i kurcze pęknięta obudowa przystawki przedniego napędu - najgorsze) aha i silnik ale to juz co innego. ale i tak wrażenia są bezcenne.

71

Odp: 303, 300

no to nic tylko gratulować big_smile

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

72

Odp: 303, 300

Trafny wybór, gratuluję !

73

Odp: 303, 300

jednak po przeczytamiu całego forum domyślam sie że z tym WOMem i ULSem to regulacja sprzęgła a z podnośnikiem to muszę sie nauczyć tym obsługiwać.po świetach zobacze co jest dokładnie z przystawką. narazie jestem pełen optymizmu

74

Odp: 303, 300

z tym WOMem i ULSem to regulacja sprzęgła

To przerabiałem i opisałem

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

75

Odp: 303, 300

KUPIłEM 303 4x4 rok 81 szedł jak brzytwa zajechawszy na podwórko padło sprzęgło ,cholera rozbieram po koleji wszystko i nadal nie mam pojęcia jak dostać się do sprzęgła ,poradzcie czy muszę wyciągać silnik ,bo sąsiad ma też takiego i powiedział że silnik sie przesuwa ,ok ..przesunął się   2-a cm. przeszkadza przedni napęd aby go dalej wysunąć ,,co dalej ????poradzcie cosik ...ręce mi opadły...jak pokoleji go naprawić ?

76

Odp: 303, 300

wprawdzie nie posiadam fortschritta tylko MF ale rozbierałem sprzęgło i wiem żeby odsunąć silnik trzeba przedni napęd rozłączyć chyba że w forszaju jest inaczej w co wątpię

77

Odp: 303, 300

rozkręć sprzęgło gumowe (te śruby dookoła tej gumy) z przodu lewarek i go odsuwaj jakimś łomem jak odsuniesz jakieś 10cm. to ta część sprzęgła gumowego co została przy sprzęgle zsuniesz z frezu i masz całe dojście do sprzęgła .powodzenia
a jakie były objawy z tym sprzęgłem co się działo tak od razu padło sprzęgło?

78

Odp: 303, 300

Żeby odsunąć silnik musisz go podnieść  (tur, ładowacz ,wyciągarka ) bez tego sie nie da .

79

Odp: 303, 300

można dokręcić poduszki przy ramie (2x 12mm)podnieś lewarkiem podłożyć deskę i przesuwać do sprzęgła chyba nie warto całkiem wyciągać ale jak kto woli to czemu nie jak wszystko odkręcone to chwila zahaczyć linkę i do góry

80 Ostatnio edytowany przez sławek 42 (2008-01-24 22:09:51)

Odp: 303, 300

Jesteś pewny Stasiu, że koniecznie trzeba sprzęgło rozbierać ?
O ile to nie tajemnica - ile Cię kosztował ?