81

Odp: Pokój zwierzeń

Krzysiek napisał/a:

no to z kością ogonową będzie miała przej... parę lat  nie koniecznie od razu... wyjdzie za jakiś czas

Myślę że Krzychu zadba odpowiednio i kość ogonową Swojej dziewczyny, nawet gdy ni będzie ją już boleć wink

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

82

Odp: Pokój zwierzeń

No na razie nie mam takiej możliwości bo zastrzyków niestety robić nie umiem smile

83

Odp: Pokój zwierzeń

Fenol sugeruje masaże okolic kości ogonowej. wink

84

Odp: Pokój zwierzeń

Dętka od grabarki pod pupę do spania i będzie dobrze.

85 Ostatnio edytowany przez tomek1974 (2011-03-06 20:12:01)

Odp: Pokój zwierzeń

Ja złamałem dwa razy ,jakieś 2 tygodnie po boli ale tragedii nie było.

86

Odp: Pokój zwierzeń

masażu na razie się nie zrobi ani kości ani okolic bo kość tak ją boli że siedzieć nie może a reszta pupy i tak pokłóta od zastrzyków wink

87

Odp: Pokój zwierzeń

Skoro się nie da od tej strony tego masażu to pokombinuj od drugiej, jest w miarę blisko więc powinno też pomóc.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

88 Ostatnio edytowany przez fortschritt 323 (2011-11-19 20:13:05)

Odp: Pokój zwierzeń

365 dni a ja wciąż nie mogę usnąć gdzieś zniknely ideały świat już dla mnie nie istnieje przez codzienną  walkę z samym sobą tracę nadzieje wszystko staje się cierpieniem sad

a więc mam problem za snem czasem się budzę o 4 rano i strasznie bolą mnie plecy młody ale schorowany jestem

GG-11131606 Spokojny ze mnie chłopak weź podejdź pogadaj looknij !!
Nie szukam awantury, powodu do kłótni !! Lecz męczę atmosferę jaka jest tu między ludźmi
http://koleso.topof.ru/logos/pneumant_logo.gif
błędów nie popełnia tylko ten kto nic nie robi smile

89

Odp: Pokój zwierzeń

fortschritt 323 napisał/a:

365 dni a ja wciąż nie mogę usnąć gdzieś zniknely ideały świat już dla mnie nie istnieje przez codzienną  walkę z samym sobą tracę nadzieje wszystko staje się cierpieniem sad

teraz dodaj jeszcze autora kawałku i będzie super ....

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

90

Odp: Pokój zwierzeń

jamir12 napisał/a:

Skoro się nie da od tej strony tego masażu to pokombinuj od drugiej, jest w miarę blisko więc powinno też pomóc.

z tym masażem to takie żarty były tongue na razie ma zastrzyki a później jakieś maści i będzie dobrze :smiley:

91

Odp: Pokój zwierzeń

Maści!? już mi się podoba big_smile wink w każdym razie zdrówka życzę smile

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

92

Odp: Pokój zwierzeń

wojtas napisał/a:
fortschritt 323 napisał/a:

365 dni a ja wciąż nie mogę usnąć gdzieś zniknely ideały świat już dla mnie nie istnieje przez codzienną  walkę z samym sobą tracę nadzieje wszystko staje się cierpieniem sad

teraz dodaj jeszcze autora kawałku i będzie super ....

Grammatik-List do Ciebie wink

93

Odp: Pokój zwierzeń

krzychu napisał/a:
jamir12 napisał/a:

Skoro się nie da od tej strony tego masażu to pokombinuj od drugiej, jest w miarę blisko więc powinno też pomóc.

z tym masażem to takie żarty były tongue na razie ma zastrzyki a później jakieś maści i będzie dobrze :smiley:

Hehe dzięki za informację, bo ja już myślałem że nie możesz sobie poradzic i zacząłem kombi nowac jak tu Ci na odleglośc pomóc bo na miejscu oczywiście bym mógł zademonstrowac tylko nie wiem czy by Ci się to spodobało no ale czego się nie robi dla kolegi...

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

94 Ostatnio edytowany przez Bartosz955 (2011-03-07 23:54:42)

Odp: Pokój zwierzeń

jamir12 napisał/a:
krzychu napisał/a:
jamir12 napisał/a:

Skoro się nie da od tej strony tego masażu to pokombinuj od drugiej, jest w miarę blisko więc powinno też pomóc.

z tym masażem to takie żarty były tongue na razie ma zastrzyki a później jakieś maści i będzie dobrze :smiley:

Hehe dzięki za informację, bo ja już myślałem że nie możesz sobie poradzic i zacząłem kombi nowac jak tu Ci na odleglośc pomóc bo na miejscu oczywiście bym mógł zademonstrowac tylko nie wiem czy by Ci się to spodobało no ale czego się nie robi dla kolegi...

oczywiście w  propozycji Jamira nie ma żadnych podtekstów wink
a Ty Fortschritt 323 napij się bo jakieś smutki pierdzielisz. Moze humor się poprawi tongue

95

Odp: Pokój zwierzeń

Bartosz955 napisał/a:
jamir12 napisał/a:
krzychu napisał/a:

z tym masażem to takie żarty były tongue na razie ma zastrzyki a później jakieś maści i będzie dobrze :smiley:

Hehe dzięki za informację, bo ja już myślałem że nie możesz sobie poradzic i zacząłem kombi nowac jak tu Ci na odleglośc pomóc bo na miejscu oczywiście bym mógł zademonstrowac tylko nie wiem czy by Ci się to spodobało no ale czego się nie robi dla kolegi...

oczywiście w  propozycji Jamira nie ma żadnych podtekstów wink
a Ty Fortschritt 323 napij się bo jakieś smutki pierdzielisz. Moze humor się poprawi tongue

Na pewno nie ma hehe.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

96

Odp: Pokój zwierzeń

A mnie szlak trafia gryka do siania a tu dysk mi wypadł po raz kolejny boli jak h.. nikt nie chce mnie 'naprawić' bo nie ma już co , no ale h.. poboli i przestanie tylko terminy mnie gonią, jednym słowem szlak mnie trafia.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

97

Odp: Pokój zwierzeń

No pięknie hmm to tak jak staruszkowi kiedyś przy sianie  do domo na kolanach się przyczołgał miesiąc nic nie robił o lasce się poruszał nic przyjemnego :nooo:

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

98

Odp: Pokój zwierzeń

Ja muszę jutro wsiadać na ciągnik i niema że boli.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

99

Odp: Pokój zwierzeń

W Lipcach Reymontowskich gość zajmuje się kręgosłupami. Byłem u niego trzy razy i jak na razie jest ok.

100

Odp: Pokój zwierzeń

W Rogowie jest lepszy od tego z Lipiec Reymontowskich Numer telefonu do Rogowa miedzy Brzezinami a Jeżowem 698888191 ja bylem tu i tu .