101

Odp: Pokój zwierzeń

Chłopaki dzięki za namiary ,ale mnie na prawdę nikt nie chce już ustawiać ten pier...... dysk wypadł mi już tyle razy że praktycznie się wytarł a doktory tylko operacja a ja .ze nie ma takiej opcji póki łażę nie pójdę .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

102

Odp: Pokój zwierzeń

swego czasu przechodziłem to samo trafiałem w ręce najlepszych kręglarzy w Polsce w tamtym czasie nawet jak  któryś pomógł to tylko na krótki czas ta mordęga i ładowanie kiszeni uzdrowicielom trwała 5 lat  w końcu zgodziłem się iść pod nóż i na razie 16 lat jest ok

103

Odp: Pokój zwierzeń

Bolek powiedz mi proszę czy po operacji funkcjonujesz normalnie tzn robisz wszystko czy nadal musisz uważać , i jak długo dochodziłeś do siebie  po operacji?

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

104

Odp: Pokój zwierzeń

zaraz po operacji bule ustały natychmiast  tylko rana i szwy  około pół roku musiałem uważać na to miejsce żeby się nie puknąć w to mniejsce a póżniej już normalnie  do dzisiaj  wszystko robię i worki 50 kg sam wsypuje do rozsiewacza

105

Odp: Pokój zwierzeń

Pawleg, jak wszystko się uda, to będzie O.K. Z tego co wiem, to dziś to już jest zupełnie inna bajka niż dawniej. Kiedyś takie operacje faktycznie były wyzwaniem, ale dziś to już jest normalka. Mój tata jest już po dwóch takich operacjach i dziś nieraz dźwiga takie ciężary, których ja nie mam odwagi złapać - bo zawsze w takich sytuacjach mam jego męki przed oczami. Pamiętam, że tylko po iluś tam latach trzeba nerwy w okolicach kręgosłupa "przeczyścić", bo trochę "zarastają" - to była trzecia operacja taty na kręgosłup.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

106

Odp: Pokój zwierzeń

No właśnie jak wszystko się uda to będzie git , a jak coś nie pójdzie to dupa blada , póki daje się z tym jeszcze jako tako funkcjonować to będę łaził ale jak już nie będę mógł wytrzymać to chyba się zdecyduje na krojenie.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."