261

Odp: GG FORUMOWE

Pajej napisał/a:

Chłopaki podrzućcie mi jakiś programik o obróbki filmów, może na wiosnę coś nakręcę i zobaczycie mnie w akcji.

Corel VideoStudio Pro X3 profesjonalny programik i prosty w obsłudze.Jest to wersja testowa 30 dni. Też prawdopodobnie coś zmontuje na wiosnę bo zakupiłem nowy sprzęcik do nagrywania.

262

Odp: GG FORUMOWE

Ja robiłem w Sony Vegas pro 9.0

263

Odp: GG FORUMOWE

Ja też w Sony Vegas pro 9.0. Robiłem też w Ulead Video Studio ale jakość mi się pierniczyła zawsze...

264

Odp: GG FORUMOWE

W sony vegasie można cuda robić jak ktoś ma czas. Ilość opcji i efektów jest ogromna, ale wystarczy połączyć sklejki do kupy, wyciąć co nie trzeba, jakieś przejścia i gotowe. wink

265

Odp: GG FORUMOWE

dzięki jak jeszcze znajdę operatora kamery (liczę na siostrę) to coś stworze, choćby dla własnej przyjemności, nie koniecznie na YT

Rolnik z powołania:-)

266

Odp: GG FORUMOWE

Mój kanał big_smile luknijcie http://www.youtube.com/user/dejman1995?feature=mhee

267

Odp: GG FORUMOWE

Dejman trochę za ciemne masz tło i opisów nie widać. Co do tego programu sony to po pierwsze jest to wersja na 30 dni więc na razie nie ściągam a po drugie nie jest po mojemu (jest po angielsku a ja z języków to noga jestem)

Rolnik z powołania:-)

268

Odp: GG FORUMOWE

ja też nie bardzo się łapałem na początku ale teraz daję radę tongue

269

Odp: GG FORUMOWE

http://www.youtube.com/user/MrWolfseer?feature=mhee
tu kilka moich jak mi się nudziło big_smile

270

Odp: GG FORUMOWE

Przeglądałem już Twoje filmiki. Fajne fajne smile  forszaja jeszcze możesz ponagrywać tongue
A to moja ostatnia produkcja smile

http://www.youtube.com/watch?v=vWk7uiydrIQ

robione v vegasie bo uvs coś mi jakość psuł ( sam nie wiem czemu).

271

Odp: GG FORUMOWE

Jeśli szeryf mnie słyszy, wywala mi co chwile komunikat tego typu:
"Witryna fortschritt.p2a.pl zawiera treści z witryny cpmprofit.com, która jest znana jako źródło złośliwego oprogramowania. Otwarcie tej witryny grozi zainfekowaniem komputera wirusem."

czyżby grypa łapała nasze forum?

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

272 Ostatnio edytowany przez scoda19 (2012-02-01 17:00:12)

Odp: GG FORUMOWE

mam to samo od 15 minut jak otworzyłem link zapodany o tym silniku SW400 ale ten komunikat mam jak wchodzę na stronę

273

Odp: GG FORUMOWE

Koledzy, upuszcza mi druga sekcja przy turze ( Frost ), siłowniki gładkie, nie ciekną. Bedzie trzeba dopasować manszety na jakiejś stronce na podstawie poprzedników czy są gdzieś pasujące ?

274

Odp: GG FORUMOWE

a nie lepiej  pierw wyjąc te manszety i isc do pierwszej lepszej agromy i zobaczyc czy takich nie ma ?   ewentualnie zadzwonic do firmy dorabiającej uszczelniacze że takie  i taki potrzebujesz oni robią wysyłają ty płacisz i wszyscy zadowoleni?

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

275

Odp: GG FORUMOWE

http://www.alfa-pl.com/    tam ci na pewno dobiorą odpowiednie

276

Odp: GG FORUMOWE

Tak właśnie zrobie tyle że tur wyłączony z użytku na czas wyjęcia,znalezienia nowych, złożenia i zamontowanie smile

277

Odp: GG FORUMOWE

Panowie mam pytanko. Zamierzam tej wiosny zrobić wały posiewne z opon i zastanawiam się nad ich wagą która musi być niemała. Mam dwa rozwiązania: albo poskręcać opony razem i  zalać całe betonem wtedy wałek o szerokości 2,5m będzie ważył na gotowo około 1250kg, lub też zalać betonem rurę o średnicy zbliżonej do otworu w oponie i nasunąć na nią opony. Wtedy wał 2,5m ważyć będzie koło 750kg. czy te masy będą odpowiednie i czy lepiej będzie jak nasunięte opony będą pracować na nierównościach (przez to że opony same w sobie pozostaną puste), czy też jak będą twarde (zalane betonem).

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

278

Odp: GG FORUMOWE

Wuj zrobił wł na pierwszy pomysł ale nie chodzi to rewelacyjnie  bo się oblepia ziemią  ja z kolei zrobiłem wał z oponami na powietrzu i do tego balast u góry i działa fajnie.

279

Odp: GG FORUMOWE

kurcze na powietrzu to trochę by trzeba było felg pozałatwiać... Wały w sumie mała brać 7,5m (3x2,5), czyli 42-45opon... A mniej więcej ile waży twój wał z balastem??

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

280

Odp: GG FORUMOWE

Dokładnie nie wiem ale w okolicy 700-900kg na szerokość około 1.4m bo jest to wał na przedni tuz u używany łącznie z agregatem uprawowo siewnym .