321

Odp: GG FORUMOWE

czemu ..  bo nie mam innego wqyjscia ... zaglądałem za casem .. ale  wyskoczył niegrzeczny  wydatek  i musze zrobic tak by jedynie żniwa opękac  i to sprzedac ...  po zatym szóstka sprzedana ....

a wiem że samym ruskim bedzie ciężko  odwozic  i szykowac pod rzepaki .. .  do tego  talapek mi się rozkraczył .. i musze silnik wymienic ..   jak by ktoś wiedział o silniku do C330  nawet sam Blok  to był bym wdzięczny

dalej nienawidze ursusa jak i zetora     i coraz bardziej mnie to w tym uswiadamia ale niestety  mam pod górkę ...


pozatym   jest  na złomie 300   przyjechała o własnych siłach ..   cena 6 tys złomiarze chcą :nie_wiem:

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

322

Odp: GG FORUMOWE

Bierz 300 ! sam już maluje taką wink

323

Odp: GG FORUMOWE

Zerknij  na tą 300-tę może coś warta ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

324

Odp: GG FORUMOWE

jak na chodzie to bierz

325

Odp: GG FORUMOWE

Chociaż problem będzie taki że ursusa dobrze pomyśli i sprzeda a byle 300 nie wciśnie tak łatwo, jedynie na złom ..

326

Odp: GG FORUMOWE

Na Ukrainie rozbił się dzisiaj samolot w polu żyta. Ale to nie ważne, ważne że pokazali jak dumnie stoi T 150k. Jednak mimo upływu dziesiątek lat nadal ładny ciągnik.

327

Odp: GG FORUMOWE

Właśnie spoglądałem na nie na allegro big_smile
wojtas, kupuj te 1014, na lawete i do faceta - http://allegro.pl/kirowiec-t-150k-harch … 66917.html
opłaci Ci się

328

Odp: GG FORUMOWE

scorpion ale powiedz ty mi co ja do tego doczepie .. big_smile   jakoś przeraża mnie takie monstrum i nie widze tego u siebie big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

329

Odp: GG FORUMOWE

grubera powiększ o połowę, jakąś 5 obrotową, przyczepę konkret i będzie chodził big_smile

330

Odp: GG FORUMOWE

tylko ile wypije paliwa?

331

Odp: GG FORUMOWE

Eh c330 wypije mało. Mało też zrobi. nie ma chyba na świecie maszyny która zrobi dużo za darmo, mało spali mocy nie ma, dużo zrobi to z czegoś musi pociągnąć. no i Wiem że jedne są oszczędniejsze a drugie chloje

332

Odp: GG FORUMOWE

E tam  do  forsza zakładają 150 kucy a tu masz od razu smile Jak za mało  to zawsze można  jakiś silniczek zaadoptować . Może mniej wypije jak 1614 smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

333

Odp: GG FORUMOWE

jest taka sprawa syn dalszego sąsiada zdał niedawno na prawko no i dostał od ojca skode felicje kombi silnik 1.6 benzyna 98 rok i teraz chce się zamienić ze mną na moje bmw e36 jak myślicie zamienić się? dodam że taki kombiak by mi się przydał a auto dosyć dobrze znam bo ojciec chłopaka jeździł nią kilka lat bez problemów...

334

Odp: GG FORUMOWE

Nie zamieniaj bo niedługo zobaczysz swoje bmw w rowie...

335 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2012-06-11 18:36:36)

Odp: GG FORUMOWE

Ja  bym się  nie zamieniał ale to moja opinia . A jaki masz silnik w Becie ? Jak 1.6 - 1.8 aby nie IS  to jeszcze by się zamienił , na większym silniku   to młody na bank zaliczy drzewo .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

336

Odp: GG FORUMOWE

1.8 benzyna, jak co to sprzedam astrę i tą skode kupie  2400 ceni ale sporo mu urwę z tego smile a bmw se zostawię

337

Odp: GG FORUMOWE

Panowie a jak zwiększyć ciśnienie silnika bez szlifu wału .. ? żeby do zimy przeżyła ( mowa o c355 )

338

Odp: GG FORUMOWE

Zwykła czy IS czyli 140  kucy ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

339 Ostatnio edytowany przez blazej1694 (2012-06-11 20:31:11)

Odp: GG FORUMOWE

krzychu napisał/a:

tylko ile wypije paliwa?

Sąsiad ciągnie nim phx z kolczatką spalania 25-30 litrów na ha. Mówi że ciągnik jest dobry uciąg i moc ma piekielną ale ze zbiornika ciągnie pełna parą . Ale jak mówię szczerze moim zts nie mam do niego szans bo orze nim w granicach od 11-12 km/h.

340

Odp: GG FORUMOWE

11-12 km/h to za szybko jeśli by zwiększył szerokość roboczą a zmniejszył prędkość to spalanie by spadło o kilka a może i więcej litrów