3,441

Odp: GG FORUMOWE

obornikiem azotu nie wykluczysz kiedys prubowalem pod kuku dawalem ok 80ton na h i do tego polifoske chyba 6 drugie pole polifoske i 200kg mocznika bez obornika roznica kolosalna  obornikiem poprawisz struktore gleby pruchnice chodz woze na laki obornik i jest to super nawoz

Fortschritt zt 423 a razy 2

3,442

Odp: GG FORUMOWE

Będę miał do wycięcia kawałek swierkow sosen same samosiewy gdzieś 0.5 ha i juz takie za miejscami grubości jak wiadro na dole ale nie wysokie. Planujemy z tego zrobić pole i powiedzcie teraz jak zrobić żeby znowu nie zaczęły w tym miejscu odrastac po jakimś czasie?  czy tylko po prostu korzenie wyrwać i to wszystko?

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

3,443

Odp: GG FORUMOWE

Jak łeb utniesz to nie odrośnie. Normalne orne chcecie zrobić?

3,444

Odp: GG FORUMOWE

Raczej zasiac trawa smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

3,445

Odp: GG FORUMOWE

wyciać, powyrywac korzenie, zaorac zasiać owsem itak z dwa lata, a pożniej zrób łąke.

mdw

3,446

Odp: GG FORUMOWE

Ok i tak miałem zasiać mieszankę na wiosnę z trawą ale lepiej będzie na drugi rok odłożyć to to wtedy przy okazji cały kawałek zasieje a nie te 0.5ha wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

3,447

Odp: GG FORUMOWE

to jeśli masz posiać trawę, to wyciąć na gładko z ziemią, wybronować parę razy i posiać trawę. Jak pieńki nie będą wystawać to skosisz i zbierzesz bez problemu. Karczowanie to posrana robota i bardzo kosztowna. Pniaki zbutwieją za kilka lat i same znikną.

3,448

Odp: GG FORUMOWE

jak już wyrywać, to lepiej (łatwiej) kłaść całe, a potem odcinać, bo wyżej można zaczepić linę... ale i tak mocny sprzęt jest potrzebny...

3,449

Odp: GG FORUMOWE

ja ostatnio czysciłem taki kawałek z korzeni działke 60 arową , tylko miałem juz powyrywane, przywiozłem sobie 6 przyczep korzeni, no i mam to zaorać i zasiać.

mdw

3,450

Odp: GG FORUMOWE

W środku mojej wioski w ubiegłym roku sad 10 ha najpierw firma rębakowa wykarczowała i zrębakowała drewno . Następnie podobnym rekultywatorem przejechali tylko raz i za ciekawie to nie wygląda, raczej przewalone niż zmielone gęsto wystają z ziemi korzenie. Zaczęło to znowu odbijać jesienią zrandapowali. Gdyby było zrobione 2 razy jak na filmiku wtedy byłoby lux, ale podobno ta usługa 4 tyś zł/ha jeden przejazd.
Dodam że ten sad po śmierci seniora w 1989 r (rówieśnika mojego taty) stał się lasem z którego wycinano tylko grubsze sztuki na opał, szkoda gadać.
https://www.youtube.com/watch?v=WMnPl8Xw3Lw

3,451

Odp: GG FORUMOWE

koło mnie podobną maszyna wjezdzali w plantacje choinek , kładli 3 metrowe choinki i mieliło aż miło, miałem przyjemnosc to pozniej im orac pod nowe zasadzenia to ani  jednego korzenia nie wyciągnełęm.

mdw

3,452

Odp: GG FORUMOWE

Witam mieszka ktoś z forumowiczy w okolicach Międzyborza? Kępna?

3,453 Ostatnio edytowany przez koseś (2015-02-26 21:52:38)

Odp: GG FORUMOWE

Czego to na wschodzie nie wymyślą smile    http://www.techstory.ru/du/all_katok_glad_t219.htm                          ten jest fajny         http://www.samadielkos.lt/showphoto.php?photo_id=1306

3,454

Odp: GG FORUMOWE

Ładny jumz, maska podobna jak w nowych ursusach. W końcu ruski zaczęli produkować coś z świeżego, bo do tej pory klepali jak było na początku.

3,455

Odp: GG FORUMOWE

jak dla mnie trochę za wymyślne szyby. jak któraś się posypie w drobny mak to nowa będzie trochę kosztować

3,456

Odp: GG FORUMOWE

Pewnie i tak mniej jak do majora ... buda podobna do żubronia .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

3,457

Odp: GG FORUMOWE

do zetora majora ?? co w nim wymyślnego ?

3,458

Odp: GG FORUMOWE

No i stało sie musze kupic aku do forsza bo sie juz do niczego nie nadają jakie firmy polecacie oczywiście w rozsądnyej kasie

3,459

Odp: GG FORUMOWE

słyszałem o polskich że nawet je chwalą ...  może spróbuj smile)

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3,460

Odp: GG FORUMOWE

ja wyrwałem używki bizony i od roku służą. Gość je przyniósł do agromy bo niby słabo prąd trzymały. Dziś obudziłem forsza i kręcił bez problema, a stał od 2 miesięcy

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....