341

Odp: GG FORUMOWE

Zdejmij michę wyjmij pompę olejową rozbierz zaworek na pompie podłóż ze dwie trzy podkładki załóż zawleczkę na najniższą dziure i powinno trochę pomóc.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

342

Odp: GG FORUMOWE

A teraz z innej  beczki . Czy zbiornik paliwa z Astry I benzyny   pasuje do diesla też jedynki ? Wiem że kombi  ma inny .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

343

Odp: GG FORUMOWE

mam kupca na słomę z żniw które będą w 2012 ile brac za 1 belę? dodam że on sam będzie belował

344

Odp: GG FORUMOWE

Nie licz na bele tylko na tony ,i jak sprzedajesz z pokosu to coś około 100zł/t.przynajmniej jest tak w moich stronach .

345

Odp: GG FORUMOWE

U nas od hektara. Ubiegłego roku do 300 zł za hektar

346

Odp: GG FORUMOWE

u nas płacili 150zł za tone liczyli  2 tony z ha wychodziło  3 stówki  sami prasowali

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

347

Odp: GG FORUMOWE

Panowie nie wiem co sięd zieje albo ja źle szukam ...  mam przeznaczoną kase 25 tys na jakis ciągnik .. za tą cenę nie kupi  nic prucz ursusa i zetora.. ..  no  starego jelenia ale tego nie chce ...  Fendta brak Case tego też nie widac ...  masakra  chyba zostanie mi tylko  nieszczęsny ursus

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

348

Odp: GG FORUMOWE

Jak traktor potrzebny  to tak bywa , też tak miałem . hmm Jak możesz to poczekaj może coś się znajdzie .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

349

Odp: GG FORUMOWE

Słomy brak- 500 do 700 zł za hektar .. yikes

350

Odp: GG FORUMOWE

gdzie ?  to podpisze z nimi umowe big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

351

Odp: GG FORUMOWE

Macie jakies patenty jak samemu otworzyć burtę w przyczepie? sa standardowe polskie zapięcia a jak wiadomo materiały sypkie rozpychają

Rolnik z powołania:-)

352

Odp: GG FORUMOWE

Robisz klamrę w kształcie litery c spinającą dwa profile, a do jej grzbietu przyspawasz kawałek rurki. Zakładasz klamrę, otwierasz zapięcie i klamra trzyma, idziesz do tyłu, otwierasz zapięcie, wracasz do klamry, zdejmujesz ją i burta się otwiera.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

353

Odp: GG FORUMOWE

wojtas napisał/a:

gdzie ?  to podpisze z nimi umowe big_smile

Rolnicy ( w tym ja). Żadna firma. Każdy ma tu mnóstwo bydła a 95 % ozimin wymarzło razem z ugorami. Głód i bieda.

354

Odp: GG FORUMOWE

Koledzy ostatnio jak robiłem porządek w moim helmucie. I na szybie z tej malej z przodu po prawej stronie zauważyłem jak by na tej szybie kiedyś była jakaś naklejka z prędkościami na każdym biegu ma ktoś w swoim ta naklejkę prosił bym o jakieś zdjęcie. Z góry dziękuję :-)

355

Odp: GG FORUMOWE

Chcesz znać prędkości na poszczególnych biegach, czy tylko chcesz taką naklejkę?

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

356

Odp: GG FORUMOWE

Jakieś zdjęcie bym chciał. Bym wydrukował sobie

357

Odp: GG FORUMOWE

W dziale Dane techniczne masz wszystko ładnie podane przez Karlosa zdaje się.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

358

Odp: GG FORUMOWE

MAREKPE dzięki

359

Odp: GG FORUMOWE

Jakieś propozycje firmy która robi odlewy ? i jaki był by koszt czegoś podobnego do ramienia Forsza (tego przy plecaku, nałożonego na frez)

360

Odp: GG FORUMOWE

MAREKPE napisał/a:

Robisz klamrę w kształcie litery c spinającą dwa profile, a do jej grzbietu przyspawasz kawałek rurki. Zakładasz klamrę, otwierasz zapięcie i klamra trzyma, idziesz do tyłu, otwierasz zapięcie, wracasz do klamry, zdejmujesz ją i burta się otwiera.

myslałem o takich sciskach prawalniczych ale Twój patent jest tańszy i chyba lepszy Wielkie dzieki

Rolnik z powołania:-)