381

Odp: GG FORUMOWE

No No Wszystkiego Najlepszego smile Żeby w ten piękny dzień była piękna pogoda i wgl żeby było jak najlepiej smile 
I ja Lubię takiego Chłopa. Ma swoją nażeczoną ( już nie długo żone smile ) i wie że nie będzie mogła mieć dzieci a Kocha Ją bezgranicznie. A Dziecko będziecie mogli adoptować i będzie pięknie smile 

Życze Powodzenia smile :brawo: :beer:

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

382

Odp: GG FORUMOWE

Rozwiązywanie problemów to nasza specjalność, dobrze będzie !
Krzychu, pełny szacunek dla Ciebie. Niech Wam się razem wiedzie.

383

Odp: GG FORUMOWE

koseś napisał/a:

gdyż dzieci to jest to co jest najlepsze w małżeństwie .

To jest szczera prawda. Szczęścia życzę.

384

Odp: GG FORUMOWE

Oby Wam się dobrze działo.... Wszystkiego Najlepszego!

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

385

Odp: GG FORUMOWE

Zaraz przed moim ślubem byłem w takiej samej sytuacji jak Krzychu a tu biega mały Krzysio już drugi rok i tata i mama cały czas woła..... Życzę żebyście się wzajemnie jak najlepiej rozumieli i zawsze ze sobą rozmawiali, żeby pęd za groszem was nie dorwał, wszystko  jakoś się dalej potoczy powodzenia!

386

Odp: GG FORUMOWE

Najlepszego Krzysiu. A swoją drogą - czy w jego okolicy nie ma naszej reprezentacji ???? Moglibyście mu forszajami bramę zrobić smile

387

Odp: GG FORUMOWE

jamir12 chyba tez jest z okolic sieradza

Rolnik z powołania:-)

388

Odp: GG FORUMOWE

panowie jaką długość ma gwint przy zębie brony polowej M20? głowie się i głowie i nie mogę na to wpaść...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

389

Odp: GG FORUMOWE

Normalnie powinien mieć od 45-50mm

390

Odp: GG FORUMOWE

aha. Dzięki za info. wychodzi tak jak chciałem czyli jak na polu od brony na jednym zębie zbiegną się 3 płaskowniki po 12mm to bez problemu jeszcze nakrętka się zmieści...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

391

Odp: GG FORUMOWE

Już jestem zaobrączkowany big_smile kac już trochę minął jest dobrze smile

392

Odp: GG FORUMOWE

no  to zdjęcie pary młodej big_smile  niech wszyscy widzą big_smile a jak

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

393

Odp: GG FORUMOWE

Teraz najtrudniejszy okres w twoim życiu czyli docieranie smile i tylko od was zależy jak długo będzie to trwało . A ode mnie wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia ,dużo cierpliwości i wyrozumiałości oraz Stosunkowo udanych nocy wink

394

Odp: GG FORUMOWE

koseś napisał/a:

Stosunkowo udanych nocy wink

:brawo: :brawo: :brawo: :brawo::brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

395

Odp: GG FORUMOWE

jest taka sprawa znajomy chwali się że jak kupie zt323 to on i tak mnie przeciągnie na linie swoją renówką (95-14) możliwe to jest?

396

Odp: GG FORUMOWE

No ja bym tak na jego miejscu się nie chwalił mi ledwo radę dawał 130 konny  ferdek wink

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

397

Odp: GG FORUMOWE

renówka ma dobrą przyczepnośc ..  zależy od kapci i podłoża ...    jeżeli kierowca będzie normalny   i nie szarżował  to  forszaj może  przegrac ...   chyba że renia bez seryjnych obciażników to marne szanse ...

taka renówka jak podałęs oznaczenia  daje rade 4 obrotówce ..  więc wszystko jest możliwe

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

398

Odp: GG FORUMOWE

może się z nim spróbuje tylko gorzej jak mu tą renie rozpołowię smile

399

Odp: GG FORUMOWE

Mój znajomy chwali się, że może siedem razy co noc. Patrzę na niego, patrzę na nią i wyobraźni mi brakuje. Może liczy w tę i na zad. Co Wy na to Panowie ? Co Ty na to Krzychu ?

400

Odp: GG FORUMOWE

A chwal się pan też...

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia