4,401

Odp: GG FORUMOWE

http://olx.pl/oferta/kombajn-buraczny-k … 6SQLp.html Ogłoszenie dotyczy tego sprzętu tylko nie dzwoniłem do niego bo nie wiedziałem że będzie sprawa tak wyglądać.
Jakbyś miał po drodze to byłbym wdzięczny, fakt,że dokładnie to w Kostrzyniu nie jest. Dlatego jak niee masz po drodze to nie zawracaj sobie mną głowy. Ja miałem po robotach podjechać, ale pogoda się załamała i czekam na słońce żeby dokończyć burak w tym roku. Temat tak wygląda, że stoi jakieś 70km ode mnie taki sam sprzęt tylko przyczepa ze dwa razy większa no i cena też drugie tyle,

4,402

Odp: GG FORUMOWE

Daleko nie jest. Jak się wyrobię by to za widnego obejrzeć to zajadę, nie wiem o której wyjadę
Na co patrzeć bo nie mam pojęcia... Jakieś zdjęcia Ci zrobić?

4,403 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2015-10-22 18:56:25)

Odp: GG FORUMOWE

Zdjęcia jak najbardziej, Słuchaj w wyorywaczu to w sumie bijaki w sieczkarni i lemiesze które wykopują buraka, więcej nie ma co w sumie tam się zużyć . I ciekawe czy lemiesze są aktywne/? W przyczepie taśmy w jakim stanie i najwyżej zapytaj czy to chodziło u niego czy sprowadzone. Będę wdzięczny i jakoś będę chciał się odwdzięczyć. Wiele zobaczyć się nie da bo trzeba by to było uruchomić. Najgorzej bo przyczepa jest na silnikach hydraulicznych a na swoje lata mogą być już słabe. A na co patrzećto w sumie zobaczysz przede wszystkim czy nie wyciągnięte z krzoków, bo na zdjęciu to z reguły nic nie widać. Tak jak napisałem niedaleko mnie stoi taki sprzęt ale woła 30tys za niego i też nie wiadomo czy sprawne,

4,404

Odp: GG FORUMOWE

Wygląda na to że podjadę chyba że sprzedający bedzie nie osiągalny.
Puść szczałkę albo sms na nr 792 541 961 to zadzwonię jak będę na miejscu. Pierwszy raz taką maszynę będę ogladał...

4,405

Odp: GG FORUMOWE

Panowie jest do zwiezienia ursus C360 i teraz pytanie czy transporter t4 z lawetą jedno czy dwu osiową da rade to przetransportować ?

4,406

Odp: GG FORUMOWE

Widziałem C 360 na fiacie ducato
A co to za laweta jak ma jedną oś??
Co do T4, to się nie martw. Ja za sharanem ciągałem i po 3t
np to http://windex.pl/wynajem/przyczepy/2500-ebz
tylko trzeba rozsodnie ze sprzegłem bo w dupe dostaje.... Tzn jak nie trzeba się zatrzymywać to się nie zatrzymuj tylko powoli tocz.....

4,407 Ostatnio edytowany przez sarast (2015-10-24 22:12:10)

Odp: GG FORUMOWE

jak nie daleko i bez górek to może . mam też alhambre130 km i   t4 2,5 105 km. to   zdecydowanie do tych zadań bus. no i ta masa na żaden nie pasuje się miski ucieszą , polecam jakieś terenowe bo mają ponad 3 tony na haczyku,

Leszek   dla kolegów'

4,408

Odp: GG FORUMOWE

190km wink
Miśki miskami jeszcze na drogi krajowe trzeba mieć viatol czy jak to sie tam zwie

4,409

Odp: GG FORUMOWE

http://images76.fotosik.pl/11/95f89ff05efeefaf.jpg
zrobiłem wczoraj na tym jeszcze 50 km zanim sie skapłem dlaczego mi samochód ściaga przy hamowaniu

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4,410

Odp: GG FORUMOWE

To i tak miałeś szczęście,w czepku urodzony.

4,411

Odp: GG FORUMOWE

no ale i tak jechałem z myslą że albo abs sie pierdzieli albo klocki zacięły ale jak zdjęłem dzisiaj koło to sie ździwiłem

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4,412

Odp: GG FORUMOWE

bus   ciągnik na lawetę i w drogę  tylko od ciągnika proponował bym odkręcic koła i posadzić go na skrzyni a koła bo busa ,.. wtedy miśki nie straszne  bo ciągnik zdekompletowany i skąd masz wiedzieć ile waży ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

4,413

Odp: GG FORUMOWE

Kto pyta nie błądzi...
Potrzebuję tanią gwoździarkę do papniaków. Bo mnie wszystko boli, bark, łokieć, stopy....
Ewentualnie mogę odpłatnie wypożyczyć na 150m2 gontu....

4,414

Odp: GG FORUMOWE

szukam przekładni z talerzami do rozsiewacza do wapna.

4,415

Odp: GG FORUMOWE

Ile wykasować za usługę opryskiwaczem za hektar ?

4,416

Odp: GG FORUMOWE

Ja brałem 60zł/ha z moją wodą.

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

4,417

Odp: GG FORUMOWE

Ktoś rozmnażał pigwę z nasion?

4,418 Ostatnio edytowany przez marcin (2015-10-27 22:40:58)

Odp: GG FORUMOWE

Moja pigwa miała w tym roku tyle owocu ze się wywruciła alejuz stoi uwiązana a z mama wzieła przysypała gałązke u sasiada i ta pusciła tak wie c tak sie zapomogła ,Kupiłem ładowacz CYKLOP za 0,9 za kg działa

4,419

Odp: GG FORUMOWE

40-50zł/ha

4,420

Odp: GG FORUMOWE

Dzięki za odpowiedzi