861

Odp: GG FORUMOWE

od komarka załóż big_smile hehe a tak na poważnie to może od mtzta albo jakiegoś ciężkiego ursusa/zetora dopasuj ?

862

Odp: GG FORUMOWE

Wykręć kranik rozbierz nałóż pasty ciernej do zaworów do środka i docieraj przepustnicą  kręcac - dotrzesz  i nie bedzie wyciekał  - ja tak u siebie zrobilem   i jest ok.

863

Odp: GG FORUMOWE

ja mam taki wysuwany i działa idealnie, chyba już 5 lat

864

Odp: GG FORUMOWE

Jak kupiłeś ten wysuwany o którym myślę czyli od C-360 to jest gówno ale on ma możliwość regulacji szczelności wysuń cały tłoczek i na końcu masz śrubę to ją troszkę dokręć a jak cię w k...i to wywal zamontuj złączkę i prosto z baku do pompki puść wężyk.

865

Odp: GG FORUMOWE

Panowie potrzebuję instrukcję do MF serii 2000 a najlepiej do modelu 2680RT może ktoś ma coś takiego i by się podzielił.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

866

Odp: GG FORUMOWE

to kupiłeś taki traktor? pochwal się smile

867

Odp: GG FORUMOWE

Jamir Jakiś tajemniczy smile Co do kranika to tłoczek jest wykonany z drzewa  korkowego  . I jak ja go niby uszczelnię chyba że jakieś uszczelkę założyć ? Dawno chciałem zrobić na krótko ale kranik jest wygodny .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

868

Odp: GG FORUMOWE

Panowie, nie jestem tajemniczy. Kupiłem sobie MF 2680 z 83r i na razie tyle, więcej się pojawi w odpowiednim czasie i w odpowiednim dziale. Na razie potrzebowałem instrukcji obsługi i dzięki MarkowiP już mam namiary na to co mi potrzeba.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

869

Odp: GG FORUMOWE

Poprawiłem sobie komfort w 303 w prosty sposub. teraz złucham sobie radia podczas pracy. Jak to zrobiłem? mam radio w komurce słuchawki do uszu na to słuchawki ochronne takie jak pilarze maja i jest ok słchac i silnik i radio. na poczadku to czułem sie jakbym filmiki na YT ogladał :-)

Rolnik z powołania:-)

870

Odp: GG FORUMOWE

ja w zt300 jeździłem z normalnymi słuchawkami  w uszach mp3 z komórki i słychać było fajnie żadnych dodatkowych nie stosowałem...

871

Odp: GG FORUMOWE

no niby tak ale większość szumów i   jęków  słuchawki  wygłusza i możesz się czasami zaskoczyć ..  jednak  jak masz głośnik  na słupku i  słabiej słyszysz radio a lepiej jęki  jest lepiej big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

872

Odp: GG FORUMOWE

wojtas w 303 jak to nie wiem jaki mocny musiałby byc głosnik zeby było cos słychac

Rolnik z powołania:-)

873 Ostatnio edytowany przez Rafał DKL (2013-04-28 10:45:18)

Odp: GG FORUMOWE

Pejaj Ja Tak Jak Ty Robię Od Kilku Lat Z Tą Różnica Ze Biorę Mp3 I Ze Dwa Akumulatorki Na Zapas,ale Zasada Działania Jest Ta Sama No I Robota Idzie Milej Przy Muzyczce lol

874

Odp: GG FORUMOWE

pajej to czemu masz tak głośno w tym zt303 ?? skrzynia Ci tak wyje czy co ? u mnie w 300 jak znośnie pozakładałem zimą nowe uszczelki w drzwi i jak się pozamykam to nie jest źle nie tak co prawda jak w 323 ale na pewno dużo ciszej jak w 60-tce

875

Odp: GG FORUMOWE

mi troche skrzynia silnik tez słuchac bo wcale nie mam wygłuszenia. co do 360 to tez mam ciszej

Rolnik z powołania:-)

876

Odp: GG FORUMOWE

po pierwsze zdejmij podłogę i na skrzynię połóż jakąś gąbkę jak miałam na początku wyciszenie od poldka ale później położyłem gąbkę taką na 10 cm grubą i efekt lepszy po drugie czy masz ten kawałek podłogi od lewarków od biegów to zbiornika oleju ? jak tego nie ma to dużo hałasu się z tam tond dostaje.

877

Odp: GG FORUMOWE

krzychu mi teraz jest dobrze więc nie bede sie bawil w wyciszanie. mam wazniejsze rzeczy do roboty

Rolnik z powołania:-)

878

Odp: GG FORUMOWE

no chyba że tak, ale napisałem jak by ktoś chciał to niech robi wink

879

Odp: GG FORUMOWE

jest taka sprawa mam na oku merca w 124 za całkiem fajną kasę w silniku 2 litry diesel  ale jest jedno ale, on ma automat i może ktoś mi napisać jak się takim cudem jeździ ?? bo chciałbym podjechać go obejrzeć może jutro ale jak ten automat przełączać ? tam są jakieś literki P R N i chyba D pomoże ktoś ?

880

Odp: GG FORUMOWE

weż se to auto wybij  dużym mlotkiem z głowy!!!