11,421

Odp: GG FORUMOWE

witaj Sławek kope lat

11,422

Odp: GG FORUMOWE

Milicja przyjeżdżała na kontrolę kwarantanny i problemu nie było na polu możesz jeździć. Nie wiem jak z dojazdem 30km do pola.

11,423 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2021-03-19 19:03:16)

Odp: GG FORUMOWE

Pracuj normalnie albo wcale. Na upartego to że ktoś Ci powiedział coś przez telefon nic nie daje. Możesz nagrać ale musisz pytać czy możesz. Pytanie czy powtórzy to co chcesz wiedząc o nagraniu. A na logikę to jakie Ty zagrożenie stwarzając na drodze?
Tu jest ładnie
https://www.agropolska.pl/aktualnosci/p … ,9793.html

11,424

Odp: GG FORUMOWE

A czy można jeździc do pasiek np ustawionych gdzieś w lesie?

Kompletny noob w temacie Fortschitt

11,425

Odp: GG FORUMOWE

Krzysiek napisał/a:

Pracuj normalnie albo wcale. Na upartego to że ktoś Ci powiedział coś przez telefon nic nie daje. Możesz nagrać ale musisz pytać czy możesz. Pytanie czy powtórzy to co chcesz wiedząc o nagraniu. A na logikę to jakie Ty zagrożenie stwarzając na drodze?
Tu jest ładnie
https://www.agropolska.pl/aktualnosci/p … ,9793.html

Można nagrać rozmowę bez pytania danej osoby o zgodę jeśli się jest uczestnikiem tej rozmowy. I może do zostać wzięte pod uwagę jako dowód, tak mi kiedyś powiedział prawnik. Dodał że lepiej zapytać.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

11,426

Odp: GG FORUMOWE

Zakończyłem przygodę z cnh

11,427

Odp: GG FORUMOWE

sprzedałeś case?

Rolnik z powołania:-)

11,428

Odp: GG FORUMOWE

Co w zamian JD?

11,429

Odp: GG FORUMOWE

Panowie niszczę 4 ha rzepaku jest tak zmitrężony przez myszy że nie ma co zostawiać pustego pola ... co siać żeby był dochód ?? sensowny  pszenica jara za późno  jęczmień  no jeszcze ale gdzie sprzedać bez umowy  bo robi się z tym problem  , kukurydzy więcej nie chce ,,, i tak mi przez przypadek 10ha wyszło  jakaś propozycja ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

11,430

Odp: GG FORUMOWE

Ja na takich małych działkach i słabych, czy bez dobrego dojazdu sieję rzodkiew oleista. Jedyny problem, ciężko się kosi i trzeba w detalu sprzedawać.

11,431

Odp: GG FORUMOWE

Pajej napisał/a:

sprzedałeś case?

Tak. Raczej będzie jeleń

11,432

Odp: GG FORUMOWE

Wojtas u mnie z jęczmieniem jarym nie byłoby problemu ze sprzedażą bo dookoła wszędzie hodowla, z qq też nie problem bo wszystko jest suszone i na to klienci tak samo i za dobre pieniądze. Może facelie zasiej, na poplony ludzie wezmą. Faktycznie jak w ubiegłym roku jechaliśmy z rodzinką do Karpacza na wakacje to w Twoich stronach żadnej hodowli to ja tam nie widziałem. Gdzieś nawet był drogowskaz na Bartoszówek to od razu o Tobie pomyślałem 😁

E 516 na części
Telefon 695 076 269

11,433

Odp: GG FORUMOWE

Pawel21990 napisał/a:

Zakończyłem przygodę z cnh

Miałeś go od nowego to czego sprzedałeś? Jelenia bierzesz nowego? 7930 jak się spisuje? Skrzynia bezzstopniowa w nim?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

11,434

Odp: GG FORUMOWE

Laszek napisał/a:
Pawel21990 napisał/a:

Zakończyłem przygodę z cnh

Miałeś go od nowego to czego sprzedałeś? Jelenia bierzesz nowego? 7930 jak się spisuje? Skrzynia bezzstopniowa w nim?

To nie to... Co i raz coś itd... Używanego biorę.  Bezstopniowka i praca na tej skrzyni bajka. 79 póki co spisuje się bardzo dobrze.

11,435

Odp: GG FORUMOWE

A myślisz że w jeleniu  to się nic nie dzieje ...  Tam to cuda  teraz są . Im nowszy tym gorszy

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

11,436

Odp: GG FORUMOWE

szczęście, że w eu są przepisy zabraniające podobnych procederów co w stanach, bo wtedy za samodzielne grzebanie w jelonku można zapłacić wysoką karę. bo tylko serwis ma na to prawo.... To samo co w srajfonach

11,437

Odp: GG FORUMOWE

wojtas napisał/a:

A myślisz że w jeleniu  to się nic nie dzieje ...  Tam to cuda  teraz są . Im nowszy tym gorszy

W czasach jeszcze większe cuda.

11,438

Odp: GG FORUMOWE

nawalili tej elektroniki tyle że bez komputera nie podchodz a jakość wiązek elektrycznych i czujników też daje wiele do życzenia

mdw

11,439

Odp: GG FORUMOWE

zbliża się czas siewu kukurydzy. chce kupić termometr do gleby. ten będzie działał?  https://allegro.pl/oferta/elektroniczny … 9269813801 ą ze do smarta trzeba cos dobrac to może to https://allegro.pl/oferta/tester-podloz … 0158568866

Rolnik z powołania:-)

11,440

Odp: GG FORUMOWE

To mlecze nie wystarczą?