11,661

Odp: GG FORUMOWE

Aż tak to nie próbowałem ale jak mi przyszło zdjęcie busa od tyłu, z 90 km na godz w terenie zabudowanym to podałem dane oziadka który miał 92 dwa lata i przeszło, nikt nie zwrócił uwagi że taki dziadek szaleje busem

11,662

Odp: GG FORUMOWE

Pierwsze zdjęcie jakie 2 lata temu dotarło do nas z chrzcin wnuka, było z fotoradaru. Auto moje więc papiery z fotką przyszły na mnie o wskazanie kierującego. Fotka była wyraźna, żona za kierownicą, ja obok nawet teściowa siedząca po środku na tylnym siedzeniu w pełnej ostrości. Żona oczywiście kazała wpisywać Ją, punktów żadne z nas nie miało, ale mandat mniejszy po wskazaniu.
No właśnie ciekawe jak to jest iść w zaparte ?

11,663 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2022-10-22 08:50:30)

Odp: GG FORUMOWE

Składał ktoś o tzw suszowe?
Somsiad ???? mówi
Składaj a może dadzą..... Przysiadłem chciałem złożyć a ni huja nie szło załadować załącznika z polisami....

Czytam że przedłużyli termin do końca miesiąca

11,664

Odp: GG FORUMOWE

W zeszłym roku składałem. Udało się coś tam ugrać.
Trzeba pamiętać, że teraz składasz wniosek o oszacowanie czy miałeś suszę, a właściwy wniosek "suszowy" to dopiero później...

Kompletny noob w temacie Fortschitt

11,665

Odp: GG FORUMOWE

Ja składałem. Dzwoniła z doradztwa i kazała składać mimo wszystko bo w zeszłym roku rozdawali a ludzie nie wiedzieli i nie składali.
Termin rzeczywiście przedłużony

11,666

Odp: GG FORUMOWE

szs napisał/a:

Ostatnio gitd przysłał żonie foto z fotoradaru, jako z uchwycili jej auto. Na zdjęciu dosc wyraźnie widać mnie  jako kierującego i żonę jako pasażera. Czy jest sens walić ściemę i deklarować, że  to żonka kierowała po to, aby ona wzięła mandat  na siebie. głównie chodzi tu o te 3 pkt, mam już 3 więc kolejne już mi niepotrzebne... ????

Chyba juz nie przejdzie kolega próbował i sie nie udało

Nie ma to jak FORTSCHRITT

11,667

Odp: GG FORUMOWE

Czyli odpisali, że nie ma podobieństwa z osobą na zdjęciu? ????

Kompletny noob w temacie Fortschitt

11,668

Odp: GG FORUMOWE

Nie pamietam juz szczegółów ale było tak że chciał kolega na żonę napisać zeby punkty oszczędzić to właśnie mu cos przyszło że ewidentnie to nie ona bo ona siedziała obok i jego za kierą było widać i nic nie wyszło
Ale próbuj a nóż sie uda ktos nie przy uważy i klepną

Nie ma to jak FORTSCHRITT

11,669

Odp: GG FORUMOWE

No chyba że na dziadka,  wujka co mało jezdzi to moze sie udać

Nie ma to jak FORTSCHRITT

11,670

Odp: GG FORUMOWE

Ja składałem i w zeszłym roku i w tym .
Za zeszłoroczne coś tam wyliczyło. W tym roku szanse na otrzymanie czegokolwiek są znikome.

Grzegorz89 Gelek prosi żebyś się z nim skontaktował telefonicznie

Siły na zamiary zmierz....

11,671

Odp: GG FORUMOWE

Dawno mnie tu nie było, widzę zmiany na duży plus.

11,672

Odp: GG FORUMOWE

A u Ciebie co słychać ?

11,673

Odp: GG FORUMOWE

androl napisał/a:

A u Ciebie co słychać ?

A u mnie dużo się pozmieniało. Puma poszła do żyda, są teraz 2 jd- 6630 premium i 7930, siewnik unii zmieniłem na compact solitaira - teraz to idzie sianie. Zawitała też talerzowka landstala 5 metrowa.  Ogólnie hektarów przybywa a czasu ubywa ???? Wożę kukurydzę do Twojego kolegi.

11,674 Ostatnio edytowany przez androl (2022-10-29 14:28:16)

Odp: GG FORUMOWE

Jak Ci sypie. Syn skosił wczoraj działkę 5,4 ha koło Przasnysza więc też dobre gleby, (działka od teściów). Wydała mu 14,8t/ha 32% wilgotność.

11,675

Odp: GG FORUMOWE

androl napisał/a:

Jak Ci sypie. Syn skosił wczoraj działkę 5,4 ha koło Przasnysza więc też dobre gleby, (działka od teściów). Wydała mu 14,8t/ha 32% wilgotność.

U mnie zabrakło wody niestety. 8 na slabszych a na lepszych 10 ton. Ale za to sucha, jedna 33% a tak 26-28.

11,676

Odp: GG FORUMOWE

Mam do wyboru opony alliance agriflex lub ceat torquemax. Obie niskocisnieniowe, 7 lat gwarancji. Pierwsze 2200 zł droższe na sztuce. I tak się zastanawiam czy warto dopłacić.

11,677 Ostatnio edytowany przez mpopis (2022-11-26 11:37:02)

Odp: GG FORUMOWE

zachować gwarancję i hulać tańszymi, nie wydaje mi się by były gorsze od aliance. Sam wymieniałem ostatnimi laty opony i brałem te mało znanych marek i chodzą bez zarzutu. a te 4,5 klocka przeznacz na wczasy z żoną i odpocznij, bo warto

11,678

Odp: GG FORUMOWE

mpopis napisał/a:

zachować gwarancję i hulać tańszymi, nie wydaje mi się by były gorsze od aliance. Sam wymieniałem ostatnimi laty opony i brałem te mało znanych marek i chodzą bez zarzutu. a te 4,5 klocka przeznacz na wczasy z żoną i odpocznij, bo warto

Tak myślałem. Oj z tymi wczasami teraz ciężko jak 1.5 roczna córka ????

11,679

Odp: GG FORUMOWE

Paweł, no to polecam weekend w hotelu Warchały, córeczka aż będzie tam piszczeć z radości.

11,680

Odp: GG FORUMOWE

Pytanie. Bo kojarzę że ktoś miał. Warto wydać 20 tys na Ruska pts na tandemie?