11,741 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2023-06-12 21:47:31)

Odp: GG FORUMOWE

Laszek miałeś fuksa....  U mnie i Piotrka +-1l

11,742 Ostatnio edytowany przez androl (2023-07-03 11:57:17)

Odp: GG FORUMOWE

O jakiej gramaturze zamówić plandekę na przyczepę. Oferują 650 i 900
Zamówiona osobiście 650 ta grubsza 900 to na firanki raczej.

11,743

Odp: GG FORUMOWE

Potrzebuję kontakt do Piotrfire. Robił on kiedyś tulejki na łożyskach do kosy w hederze. Napisałem  do niego prywatną wiadomość, ale brak odpowiedzi.

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

11,744

Odp: GG FORUMOWE

Mam taki patent przy kosie.  Nic szczególnego...
Wrzucę wieczorem fotki

11,745

Odp: GG FORUMOWE

pablo721 napisał/a:

Potrzebuję kontakt do Piotrfire. Robił on kiedyś tulejki na łożyskach do kosy w hederze. Napisałem  do niego prywatną wiadomość, ale brak odpowiedzi.

chyba mam takie coś w garażu, u mnie to nie zdało egzaminu i rwało mi kose, więc się wkurzyłem i kupilem heder od 514. Jakbys coś potrzebował to daj znac wysle ci

Panowie, jakbyście mogli zerknąć w temat o wodzikach w 512stce, bo mam pewien problem i tak dumam co tu zrobić, bede wdzieczny

11,746

Odp: GG FORUMOWE

Chłopaki potrzebuję na szybko tylnych kół z e514. Potrzebuję do pokosówki.

11,747

Odp: GG FORUMOWE

Jednak kupiłeś pokosówkę? Jaki heder i ile trzeba dać?

Rolnik z powołania:-)

11,748

Odp: GG FORUMOWE

MIałem już dawno tylko nie używałem, a teraz potrzebuję częściej i trochę ogarnąłem ją. Wtedy dałem z hederem płachtowym 22tys z transportem, ale sporo było roboty z nią. Teraz to w ogóle ceny oszalały.

11,749

Odp: GG FORUMOWE

Witam wszystkich po krótkiej przerwie. Jednocześnie dziękuję wszystkim którzy dołożyli swoją cegiełkę do jego funkcjonowania.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

11,750

Odp: GG FORUMOWE

Marku podaj nr konta też się dorzucę, nie miałem z nikim kontaktu...

11,751

Odp: GG FORUMOWE

Ja też poproszę nr konta też chce się dołączyć. Wcześniej nie zauważyłem, że była informacja o zbiórce na serwer.

11,752

Odp: GG FORUMOWE

PiotrK zasponsorował prawie całą kwotę , wszystkim którzy się dorzucili zwrócę kasę.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

11,753

Odp: GG FORUMOWE

Tak poza nawiasem ile teraz kosztują takie rzeczy? w tych sprawach jestem zielony.

11,754

Odp: GG FORUMOWE

360/rok

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

11,755

Odp: GG FORUMOWE

Ładny gest ze strony Piotra, jednak powinna być zrzutka.

11,756

Odp: GG FORUMOWE

Można nad płacić na jakiś okres do przodu?

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

11,757

Odp: GG FORUMOWE

Jakiś czas temu dostałem numer konta do wpłaty na forum, oczywiście zignorowałem bo różnie bywa a, że nie było czasu wejść tutaj więc nic nie robiłem z tym.
Oczywiście dorzucę swoją cegiełkę jeśli jeszcze mogę i otrzymam numer konta.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

11,758

Odp: GG FORUMOWE

to jednak forum zyje. od jakiegos czasu byłem pogodzony ze strata a tu miła niespodzianka

Rolnik z powołania:-)

11,759

Odp: GG FORUMOWE

https://www.facebook.com/profile.php?id=61552064823101 zapraszam na mojego Facebooka może ktoś coś chce kupić?

Rolnik z powołania:-)

11,760

Odp: GG FORUMOWE

Polubiłem. Na yt też oglądam jak mam chwilę