1,161

Odp: GG FORUMOWE

Przyznać się komu za skórę zalazłem? Czyżby jakiś nowy użytkownik uczył się jak daje się minusy?

1,162

Odp: GG FORUMOWE

Łukasz8468 napisał/a:

czy głęboka czy płytka to nie wiem ale skieruje sie chyba do głębokiej. Podoba mi się pomysł krzycha tylko wtedy płytka ściółka i trzeba robić jakiś korytarz bo nie ma jak dawać jedzenia ?

korytarz paszowy robisz tak że stawisz se taką "ściankę" z pustaków wysoką na dwa pustaki pionowo (nie na płask)  jakiś metr od ściany na tym opierasz drabinę i robisz sobie drzwi na dwór z tego korytarza. W ten sposób łatwo wejdziesz z paszą a dzięki tej ściance bydlaki Ci paszy nie porozpiepszają pod siebie.

1,163

Odp: GG FORUMOWE

Grzegorz89 napisał/a:

Przyznać się komu za skórę zalazłem? Czyżby jakiś nowy użytkownik uczył się jak daje się minusy?

Hehe masz cichego wielbiciela. Raczej ten ktoś się nie przyzna bo nie będzie miał tyle odwagi.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

1,164

Odp: GG FORUMOWE

Witajcie koledrzy. długo mnie tu mie było bo najpierw brak czasu pózniej pielgrzymka, ale postaram sie teraz juz regularnie tu zagladac

Rolnik z powołania:-)

1,165

Odp: GG FORUMOWE

Witam witam . Opowiadaj jak było na tej pielgrzymce i jak wrażenia smile

1,166

Odp: GG FORUMOWE

na pielg. było superancko, o dziwo nawet mnie nogi nie bolały. Poznałem wielu ciekawych ludzi poogladałem co inni maja na polach, pomodliłem sie. Wiec to co zawsze. Super jest oderwać sie od rzeczywistości.

Rolnik z powołania:-)

1,167

Odp: GG FORUMOWE

Panowie stosuje ktoś z Was tego typu ostrzałkę do wierteł?
http://allegro.pl/ostrzalka-do-wiertel- … 44369.html

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,168

Odp: GG FORUMOWE

Też interesowałem się takimi ostrzałkami ale dałem spokój. Kamienie które ostrzą zużywają się i później nie ostrzą wierteł pod dobrym kątem. Takie opinie na innych forach wyczytałem, ale jak jest w praktyce???

1,169

Odp: GG FORUMOWE

mam cos podobnego  lecz zakładana taka głowica ostrząca jest do wiertarki ... coś około 40zł   niestety to chińskie badziewie by tym zaostrzyć trzeba sie tez postarać

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,170

Odp: GG FORUMOWE

Byłem dziś obejrzeć 514 co jest  na sprzedaż, dobrze że było można zobaczyć w trakcie pracy. Kombajn w ładnym stanie, gościu twierdził że ma 1800 mth i to całkiem możliwe. Rocznik 89, oryginalnie podniesiony zbiornik równo z kabiną, zabudowa chłodnicy podwyższona równo ze zbiornikiem ziarna, wszystko ładnie cicho pracowało, silnik 4 na gorącym, sieczkarnia słomy. Jedynie co mogło być inne to heder, wolałbym żeby był 4,2 a jest 5,2.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,171

Odp: GG FORUMOWE

Jaka cena? Masz jakieś foto?

1,172

Odp: GG FORUMOWE

cena 29, zdjęć niestety nie zrobiłem a szkoda

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,173

Odp: GG FORUMOWE

Jeśli chcesz kupić i wszystko jest ok to nie zastanawiaj się za długo bo ciężko dzisiaj kupić coś dobrego, niby wszystkiego jest dużo ale jak zajedziesz to nieraz nawet nie chce się oglądać, cena chyba rozsądna.

1,174

Odp: GG FORUMOWE

Panowie podpowiedzcie co uczynić. Otórz do końca miesiąca musze zapłacić za wywóz smieci. W związku ze zmianą procedur zmieniła się też firma obsługująca naszą gminę. Stara firma zabrala kosze dopiero 6lipca, a kolejne smietniki dostaliśmy dopiero 23lipca. W lipcu nie było ani jednego odbioru śmieci. Jak muślicie czy są podstawy do zapłaty za dany okres? Na mój rozum zapłata powinna dotyczyc tylko okresu ud 23-31lipca w odpowiedniej proporcji.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

1,175

Odp: GG FORUMOWE

Nie masz wyboru, bo opłata nie dotyczy śmieci i ich wywozu tylko opodatkowania ludności, a śmieci to tylko pretekst.
U nas w gminie wyszacowano do przetargu za 2,5 roku wartość usługi 5 milionów i mniej więcej wokół tej sumy licytowali miejscowi zajmujący się tym procederem. A do przetargu przystąpił jakiś koleś z Wodzisławia śląskiego  zaproponował 3,5 i przetarg wygrał, zawarł umowę z gościem który dotychczas zbierał śmieci i z tego co wiem nieoficjalnie opiewa ona na 2 miliony za 2,5 roku, a za taki sam okres czasu dotychczas zbierał od ludzi 1 milion. O co chodziło w reformie śmieciowej?
Co najciekawsze kiedyś armie przeróżnej maśc zbieraczy żyło z penetrowania kontenerów i śmietników, a teraz rząd położył swoje i nie tylko swoje łapki na darmowe surowce wtórne, bo jak niektóre firmy chciały płacić za posortowane surowce to zostały pominięte w przetargach jako nie spełniające warunków. Można?

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,176

Odp: GG FORUMOWE

ta ustawa śmieciowa to jeden wielki burdel ...  az mi się smiach chce jak o tym słysze i się wkór.... jak mam płacić .... pracuje na smietniku ...  co ciekawe  śmieci takie same jak były  przywoza je tymi samymi tirami co były w takiej  tylko najśmieszniejsze jest to że śmieci są posegregowane w specjalne worki które ludki zakupują by być  ok do całej sytuacji ... a w sumie i tak gówno z tego bo otwietasz tira a tam skło plastik zielenina i kiła i mogiła ... to jest jeden z wielkich szwindlów tego kraju

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,177

Odp: GG FORUMOWE

Wy się nie znacie, teraz jest nowy rodzaj segregacji, śmieci dzieli się na dwie grupy: te które można wywieźć do lasu i te które nie można wywieźć do lasu big_smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,178

Odp: GG FORUMOWE

Właśnie teraz jest problem stary dół marglowy zarównany, nowego nie będę kopał. Co tu robić chyba trzeba zacząć segregować do lasu big_smile

1,179

Odp: GG FORUMOWE

U nas porozdawali worki zamiast koszy bo NIBY gmine niestać .Szkła potłuczonego nieda sie wrzuci bo odrazu worek sie potarga .Mieli już dwa razy przyjechać a nikogo narazie niebyło a trzeba płacić już niepamiętam dokładnie ale po szkło mają co 3 miechy przyjeżdżać to pierwsze trzeba sobie składowisko zrobić na te delikatne woreczki

1,180

Odp: GG FORUMOWE

no teraz bynajmniej u nas mają być 4 worki i raz w miesiącu maja odbierać, składka 10 zł od osoby jak się będzie segregować a jak nie to 15

E 516 na części
Telefon 695 076 269