121

Odp: GG FORUMOWE

u mnie też troche hałasują, przed upałami planuje je jakoś reanimować, albo dopasować inne

122

Odp: GG FORUMOWE

Jak są chęci można dopasować od wszystkiego ja mam zamiar z ciężarówki kupić klime postojową i wmontować. tylko nie wiem jak z wydajnością tego jest. Może ktoś był kierowcą ciężarówki i miał z tym do czynienia? Wiem że Forsze miały takie klimy montowane choćby kombajnach tych nowszych.

Znawców Fortschritta wielu na forum fachowców na lekarstwo ...

123

Odp: GG FORUMOWE

mazi ale taka klima kosztuje z 2000zł  http://allegro.pl/klimatyzacja-postojow … 51756.html ,,, poszukam używki lub jakiejś starej klimy

GG-11131606 Spokojny ze mnie chłopak weź podejdź pogadaj looknij !!
Nie szukam awantury, powodu do kłótni !! Lecz męczę atmosferę jaka jest tu między ludźmi
http://koleso.topof.ru/logos/pneumant_logo.gif
błędów nie popełnia tylko ten kto nic nie robi smile

124 Ostatnio edytowany przez fortschritt 323 (2011-04-09 14:57:05)

Odp: GG FORUMOWE

mazi ale taka klima kosztuje z 2000zł  http://allegro.pl/klimatyzacja-postojow … 51756.html ,,, poszukam używki lub jakiejś starej klimy

przepraszam za 2 posty prosił bym o usuniecie 1 .. bo mi coś net słabo działa zawiesiło się i niechcący są 2

GG-11131606 Spokojny ze mnie chłopak weź podejdź pogadaj looknij !!
Nie szukam awantury, powodu do kłótni !! Lecz męczę atmosferę jaka jest tu między ludźmi
http://koleso.topof.ru/logos/pneumant_logo.gif
błędów nie popełnia tylko ten kto nic nie robi smile

125

Odp: GG FORUMOWE

Tak chodzi mi o używkę można znaleźć na szrocie za parę stów nowa odpada.

Znawców Fortschritta wielu na forum fachowców na lekarstwo ...

126

Odp: GG FORUMOWE

Zawsze można na dachu zamontować baniak z wodo i się nią polewać  z wężyka jak za gorąco  big_smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

127

Odp: GG FORUMOWE

Raczej byś sie nią poparzył smile szybko by sie nagrzała

128

Odp: GG FORUMOWE

Raczej na tyle się nie nagrzeje nawet w czarnym pojemniku big_smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

129

Odp: GG FORUMOWE

oj mógłbyś się zdziwić tongue

130

Odp: GG FORUMOWE

siąsiad latem wystawia beczke 200l wody tak aby sie opukać z kurzu to tak mu sie przez cały dzień nagrzeje że naprawde byś sie zdziwił nie mówie żę dużo ale jest naprawde ciepła a w małym pojemniku ...

131

Odp: GG FORUMOWE

to dlaczego montują na dachach panele z grzejników pomalowanych na czarno - zawsze coś nagrzeje tej wody

132

Odp: GG FORUMOWE

Dobrze nie będę się sprzeczał bo nie mam argumentów w lato muszę zobaczyć sam bo jedyne w czym na podwórku   trzymam wodę to stara wanna aby kwiatki  podlać big_smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

133 Ostatnio edytowany przez Scorpion (2011-04-18 21:18:39)

Odp: GG FORUMOWE

Panowie był ktoś z was w Działyniu dzisiaj ? Zielony Fortschritt 323 do sąsiada, Sławka Z.
Ma tam przyczepę chyba do roboty smile Ktoś z Nowogrodu może?...

134

Odp: GG FORUMOWE

ja w wakacje ustawiam beczke 1000l pomalowana na czarno i mam codziennie kapiele jesli tylko pogoda dopisuje smile takze sebastian bys sie zdziwil ile moze sie nagrzac. beczke ustawilem sobie wyzej na dole postawilem wanne i mam prysznic z beczki prosto do wanny smile

135

Odp: GG FORUMOWE

Kuzyn zrobił sobie panel po teście spuścił z niego wodę która po 15 minutach zamieniła się we wrzątek.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

136 Ostatnio edytowany przez bamreras (2011-04-24 12:14:34)

Odp: GG FORUMOWE

Panowie tak przy okazji świąt to wszystkiego najlepszego Wam koledzy życzę, aby wam dobrze rosło :brawo: , dobrze robiło :dance: , fajnie się żyło :gun: i co najważniejsze, żeby każdemu  z Was zawsze forsz dobrze służył :walka:.
Pozdrawiam!!!
Ps i nie zapominajcie że jutro lany poniedziałek! Wiadra w dłoń i przed siebie :satan:

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

137

Odp: GG FORUMOWE

Ja też kolegom   Życzę Wszystkiego Dobrego przede wszystkim zdrowia bo bez niego ani rusz :angel:

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

138

Odp: GG FORUMOWE

Chłopaki czy ma ktoś z was dostęp do" Tygodnika Rolniczego "? chodzi mi o numer z zeszłego tygodnia gdzie jest artykuł o ładowarce własnej roboty.

139

Odp: GG FORUMOWE

o heniu  czy wcześniej bo też były

140

Odp: GG FORUMOWE

koseś napisał/a:

Chłopaki czy ma ktoś z was dostęp do" Tygodnika Rolniczego "? chodzi mi o numer z zeszłego tygodnia gdzie jest artykuł o ładowarce własnej roboty.

Mam ten numer , a co byś chciał wiedzieć?

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile