1,481

Odp: GG FORUMOWE

Ja miałem na A robić ale zdałem sobie sprawę że nie warto bo cieżko będzie zdać a utopić kasę w WORD-zie jest łatwo. Zresztą z tego co słyszałem TV ma robić aferę na ten temat, wiadomo gorący temat to TV coś zarobi ale może dzieki temu pomoże zwykłym ludziom

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

1,482

Odp: GG FORUMOWE

ja ostatnio zrobiłem B E  i całe szczescie ze jest tylko jazda bo z teorią było by krucho  powalone testy że szok ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,483

Odp: GG FORUMOWE

Wojtas masz rację tak samo niedawno zdałem to samo co ty i za pierwszym razem a nie wiem czy testy zdałbym. Szwagierka juz 7 razy z placu nie wyjechała.

1,484

Odp: GG FORUMOWE

wojtas napisał/a:

ja ostatnio zrobiłem B E  i całe szczescie ze jest tylko jazda bo z teorią było by krucho  powalone testy że szok ...

Jak wyglada egzamin na B E? i czym mozna po zadnym jeździc. znajomy chce sobie zrobic, bo podobmo mozna ciagnikiem z przyczepami po tym smigac, a osobówkami to z jakimi przyczepami?

Rolnik z powołania:-)

1,485

Odp: GG FORUMOWE

Kategoria B+E uprawnia do kierowania pojazdem o DMC nieprzekraczającej 3,5 t wraz z przyczepą. Rzeczywista masa całkowita przyczepy ciągniętej przez samochód osobowy oraz samochód ciężarowy o DMC nieprzekraczającej 3,5 t nie może przekraczać rzeczywistej masy całkowitej pojazdu ciągnącego, co wynika z art. 62, ust. 1, pkt. 1 PoRD. Oznacza to, że mając kategorię B+E można kierować zespołem pojazdów o rzeczywistej masie całkowitej nawet do 7 t.
Dodatkowo ciągniki może ciągnąć przyczepy jest tylko zapis że cały zestaw nie może przekraczać bodajże 22m. Co daje że nawet 323 z dwiema autosankami 10tonowymi się mieści w tej granicy i jeszcze zostaje sporo.

1,486

Odp: GG FORUMOWE

mianowicie pytałem się naszych przedstawicieli prawa i mówią że u nas są przepisy tak zagmatwane że można jexdzić smiało  ciągnikiem z przyczepą

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,487

Odp: GG FORUMOWE

PawelS.64 dzis  przejezdzalem przez twoja miejsowosc w ktorym miejscu mieszkasz czyzby po srodku wsi kolo skrzyzowania taki bialy dom bo tam forsza widzialem

1,488

Odp: GG FORUMOWE

Historia z innej beczki- dziś zasnąłem na fotelu dentystycznym jak mi babka w paszczy grzebała! Obudziłem się jak telefon zadzwonił.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

1,489

Odp: GG FORUMOWE

jeszcze mi się to nie zdarzyło, szkoda widoków - mam zbyt atrakcyjną Panią stomatolog a jeszcze bardziej jej asystentkę wink

gg 5118068

1,490

Odp: GG FORUMOWE

zorak to gęba sama się rozdziawia ??? smile

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

1,491

Odp: GG FORUMOWE

dziwni ludzie ... lubiacy grzebanie w zębach ...  unikam jak ognia ich

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,492

Odp: GG FORUMOWE

Wijtas może w dzieciństwie traumę przeżyłeś w związku z dentystą nie się czego bać.

1,493

Odp: GG FORUMOWE

marian 323 napisał/a:

PawelS.64 dzis  przejezdzalem przez twoja miejsowosc w ktorym miejscu mieszkasz czyzby po srodku wsi kolo skrzyzowania taki bialy dom bo tam forsza widzialem

Powiem krótko "masz prz---ane że nie wstąpiłeś!!!!!!!!!!!!!!!!! cały dzień siedzę w domu.

1,494

Odp: GG FORUMOWE

jakos trudno z iveco z paki skoczyc w czasie jazdy jechalismy na strzelanie na biedrusko (poznan)  przy okazji przejazdu wstapie kiedys pozdrawiam

1,495

Odp: GG FORUMOWE

wojtas napisał/a:

dziwni ludzie ... lubiacy grzebanie w zębach ...  unikam jak ognia ich

tez sie boje dentysty, a najbardziej tego ze bedzie sie złoscic ze takie dziury w zebach wyhodowałem

Rolnik z powołania:-)

1,496

Odp: GG FORUMOWE

Idź prywatnie, a jak będzie bolało to zrób tak http://www.youtube.com/watch?v=NoZG4SZGSVg

1,497

Odp: GG FORUMOWE

http://www.youtube.com/watch?v=jytQf30JSZ8

pierwsze 45 sekund filmu big_smile

1,498 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2013-11-28 18:39:51)

Odp: GG FORUMOWE

Panowie na złomie widziałem dziś komplet 4szt przedpłużków do pługa obrotowego huard brakuje tylko lemieszyków i odkładniczek tak z mocowaniami są. Poszłyby po 1.5zł/kilo. Tylko mi nie potrzebne i nie brałem ale mogę podjechać i wziąć dla kogoś. Poza tym ktoś zaprowadził całego bizona 40 co u nas było dotychczas niespotykane. Został rozgrabiony w ciągu kilku godzin. Coś takiego mocowane na grubym płaskowniku pasują też właśnie do bonnela
http://tablica.pl/oferta/przedpluzki-do … 2qUBL.html

1,499

Odp: GG FORUMOWE

Nie wiesz ile by ważyły? Huard to prawie Kuhn, podjedź jak są i w kasie 1,5 kilo to ja biore. Więcej jak 100 kilo to chyba komplet nie waży?

I jeszcze jak by kroje na ostatnią skibe były to też zabieraj!

Posiadam części do sieczkarni, kombajnów i traktorów Fortschritt, silników IFA 6 i 4- cyl. Kom- 505857445
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1726

1,500

Odp: GG FORUMOWE

Tylko tak jak napisałem są gołe mają tylko mocowania. Jutro pojadę to jak będą to wezmę. Sam myślałem dla siebie ale mam w sumie wszystko. Ale myślę że mogą ważyć deczko więcej.