1,541

Odp: GG FORUMOWE

żadem regulator wzrostu przy tej temperaturze już nie zadziała

1,542

Odp: GG FORUMOWE

Kupię dokumenty do przyczepy koło 4,5 -6 ton Nie ważne jaka aby się dało zarejestrować, oczywiście w celach kolekcjonerskich.

1,543

Odp: GG FORUMOWE

Zaorak daruj sobie ten oprysk ja dużo wczesniej pryskałem w porzeczkach targa + chwastox turbo max dawka i efektu nie widać. Zrobiłem to na próbę.  Nie mówię że nic nie zadziałał, ale wygląda jak nie pryskane

1,544

Odp: GG FORUMOWE

Grzegorz89 napisał/a:

Kupię dokumenty do przyczepy koło 4,5 -6 ton Nie ważne jaka aby się dało zarejestrować, oczywiście w celach kolekcjonerskich.

Dam ci namiar za kilka dni bo sam się nad nimi zastanawiam są na D47.

1,545

Odp: GG FORUMOWE

Scoda byłbym wdzięczny jakby się dało załatwić, tylko mam pytanie czy jeśli przesłałbym Ci pięniądze to wysłałbyś mi to czy musiałbym jechać? Bo tyle drogi to prawie te dokumenty warte.. Dalej ile kosztowałoby? I przy kontroli to raczej nikt na to nie zwraca uwagi aby numery były i wielkość się mniej więcej zgadzała tak myślę. No i flaszkę pod karpia bym wysłał. big_smile

1,546

Odp: GG FORUMOWE

Chłopaki powiedzcie mi czy jest jakiś zawór w układzie hydraulicznym w 512 którym można podkręcić ciśnienie , pytam bo słabo mi podnosi przystawkę i tylko do połowy , no chyba że pompa w krzoki.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

1,547

Odp: GG FORUMOWE

Jest taki okrągły wałek na rozdzielaczu. Odkręć podłóż podkładkę i może pomoże

1,548

Odp: GG FORUMOWE

Uwaga zbliża się niezła wichura..... rzućcie okiem po podwórku czy wam czegoś nie zabierze....
przyszykujcie świeczki.

1,549

Odp: GG FORUMOWE

Na Podkarpaciu narazie cisza. To pewnie i śnieg się zjawi w niedługim czasie.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

1,550

Odp: GG FORUMOWE

Grzegorz89 napisał/a:

Scoda byłbym wdzięczny jakby się dało załatwić, tylko mam pytanie czy jeśli przesłałbym Ci pięniądze to wysłałbyś mi to czy musiałbym jechać? Bo tyle drogi to prawie te dokumenty warte.. Dalej ile kosztowałoby? I przy kontroli to raczej nikt na to nie zwraca uwagi aby numery były i wielkość się mniej więcej zgadzała tak myślę. No i flaszkę pod karpia bym wysłał. big_smile

Jak jesteś jeszcze zainteresowany to mogę dać ci namiar ja ich nie mam więc musisz dogadać się z gościem a jest raczej ugodowy.

1,551

Odp: GG FORUMOWE

I już mam biało na podwórku smile Zima nadeszła

1,552

Odp: GG FORUMOWE

Wiesz co jak możesz to podaj na PW bo jeszcze nie wiem co kupię a może się przydadzą. Będę wdzięczny.

1,553 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2013-12-04 21:55:36)

Odp: GG FORUMOWE

U nas właśnie zaczeło, już sie balem że mikolaj nie będzie miał jak na saniach przyjechać.

mdw

1,554

Odp: GG FORUMOWE

u nas tesz biało się zrobiło a pług w krzakach zamiast na forszaju

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

1,555

Odp: GG FORUMOWE

Ja też już mam to białe dziadostwo na podwórku i ciągle pada.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

1,556

Odp: GG FORUMOWE

Panowie mam pytanie posiadam prostownik 12/24 rozruch podłączam od boizona klema plus w jednym aku i minus w drugim aku ładuje mi 24 forsza 303 mam na insta.24 włączam mase, plus na rozrusznik a minus na ramę i ładuję 24 a jak to połączyc do u1634 stał troche i sie wyładował  i musiałen  aku pojedyńczo ładować a jak zrobić zeby było na 24 zeby na raz dwa

1,557

Odp: GG FORUMOWE

Zapinaj plus na rozruszniku i masę gdzie bądż i ładuj na 12 v , naładują się obydwa. 24v masz tylko na rozruch załączane klepakiem także nie podłączaj 24 do ładowania bo coś się rozpęknie.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

1,558

Odp: GG FORUMOWE

Przybył nowy traktorzysta, syn zdał na T, praktyczny za 2 razem. koszt całego prawka to ponad1400 zł,w tym 50-lekarz, 900-kurs, 200-egzaminy teoria i praktyka, 170-poprawka praktyczny, 100-wydanie prawka, tak więc pod choinkę dostanie nowy ciągnik....... w skali 1:32.

1,559

Odp: GG FORUMOWE

skąpiec ! :gun:

1,560

Odp: GG FORUMOWE

No to u mnie zaczęło zaczęło sobie wiac i to nawet w porywach dosyc poważnie a agregat nie skończony.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl