161

Odp: GG FORUMOWE

no tak   mechaniczne mam  nawet po  obu stronach  stołu ... ale pech chciał i w zeszłym roku  u jednego typka za szybko jechałem i nie zauważyłem  graniczniaka i  prawą stroną stołu przyrżnełem ...  niby nie mocno bo żadnych zgięc ,pęknięc nie dostrzegłem    ale zaczeło rwac kose  główną na samym jej końcu  za pierwszym razem pomyślałem .. no pech  zmęczenie materiału .. wymieniłem i wsadziłem nową  po  skoszeniu  hektara   nowa kosa się ułamała w tym samym miejscu ....   .. dokończyłem koszac do okoła w prawa stronę ale to nie koszenie ...

co do rozrusznika ze szrotwagena to  nie zda egzaminu  spali się po  godzinie no  max 2 godzinach pracy  ....    do tego ma pobór masakryczny ...  silniczek od wycieraczek za słaby ..... kosy  elektryczne mają 12V 25A i 250-400W tak wiec słabszy silnik raczej odpada ... 

prądnica pracuje jako silnik  ale  jest słaba ....  chociaż wielka ....

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

162

Odp: GG FORUMOWE

Panowie od czego był klawisz na podsufitce w 323 ten obok włączania nawiewów bo u mnie go brak i od czego by pasowały takie klawisze ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

163

Odp: GG FORUMOWE

jeden włacza wentylatory, drugi steruje prędkością wentylatorów

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

164

Odp: GG FORUMOWE

Aha bo ja miałem tylko pierwszy o schowka  i do tego spalony :-(

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

165

Odp: GG FORUMOWE

Panowie ile kosztuje tłok ugniatający słomę do prasy Fortschritt K442 popularnej niemki

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

166

Odp: GG FORUMOWE

Żebyś napisał wcześniej to bym Ci dał za darmo nowy tłok ze starych zapasów a tak to poszedł na złom .

167 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2011-05-29 15:19:29)

Odp: GG FORUMOWE

Siemka a tulejka frezowa woma  do 323 pasuje od 303 ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

168

Odp: GG FORUMOWE

Czemu na shautboxie nie widać co napisałem   ???

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

169 Ostatnio edytowany przez Pajej (2011-06-30 18:58:17)

Odp: GG FORUMOWE

Jak może niektórzy wiedza Jak co roku i w tym wybieram się na pielgrzymkę do Częstochowy.
Może będę przechodził nie daleko jakiegoś kolegi więc podam miejscowości przez jakie przechodzimy. Zacznę od Pustkowa, bo na naszym forum nie ma za dużo ludzi z Podkarpacia. jak ktoś jest to może mi napisać to powiem czy przechodzimy w jego okolicy.
Pustków, Nowa wieś, Borowa, Nagoszyn, Mokre, Zasów, Róża, Jastrząbka stara
Podlesie, Luszowice, Dąbrowa Tarnowska, Wielopole, Gorzyce, Otfinów
Siedliszowice, Ujście Jezuickie, Opatowiec, Rzemień, Krzczonów, Sokolina
Krzyż, Ciuślice, Drozejowice, Słaboszów, Święcice, Boczkowice, Książ Wielki, Mianocice
Wolica, Klimontów, Mstyczów, Wegrzynów Kolonia, Obiechów, Rokitno
Zawada, Irządze, Sadowie, Sokolniki, Blizyce Zalesie, Dąbrowno
Gorzków, Złoty Poptok, Janów, Skowronów, Przymiłowice
Małysy Małe, granice miasta Częstochowy ul. hektarowa

http://maps.google.pl/maps?saddr=Pustk% … =w&z=8
Tak mniej więcej pokazana trasa

Rolnik z powołania:-)

170

Odp: GG FORUMOWE

Co ci to daje prócz bólu nóg ?? bo nie widze w tym wiekszego sensu ...  strata czasu pieniędzy   a batmani się cieszą razem z pingwinami  że kasa leci   w formie cegiełek .. pod pretekstem    przekazania na biednych  ... a puznije  kościoły ze  ozdobione złotem .. to jakas patologia w tym kraju  sie dzieje ......

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

171

Odp: GG FORUMOWE

nigdy poza wpisowym co idzie na koszty nie dałem ks. ani złotówki. A prócz bólu nóg jest jeszcze ból kręgosłupa i innych części ciała. ORAZ SUPER ATMOSFERA,

Rolnik z powołania:-)

172

Odp: GG FORUMOWE

jakoś nie rozumie tego ... jeste niby katolikiem ale te pielgrzymki  te kościoły  te patałachy  niby głoszace  słowo Borze  jakoś mnie to rozśmiesza  ....  to nie ma nic wspólnego z  poglądami  biblii ... stawianie    wiekszych budowli   bardziej okazałych   bardziej  uozdobionych    za czyje to pieniądze ? za Boga ?   Za za nasze do cholery ...  podatki itp  ...  byle jaka impreza musi byc ksiądz ...    gdzie jest napisane   że musza byc  budowle ze  ??  wszystk ojest to wymysł  tych  ..........  głoszacych niby co im pan nakazał ...  ale dobra twój czas twoja decyzja big_smile  Szerokiej drogi

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

173

Odp: GG FORUMOWE

Wojtas w tej calej zabawie o to chodzi żeby nie tylko chodzić ale i pomyśleć trochę nad sobą, oderwać się od problemów i poukładać sobie w głowie różne rzeczy wbrew pozorom jak jest człowiek zmęczony to lepiej sie myśli, a jak jeszcze sie oderwie or zmartwień codziennych to juz na prawdę rewelacje. Jak człowiek zmoknie zmęczy się to mu sie priorytety zmieniaja i wie co w zyciu jest ważne. Nie jest ważne jaki ma kombajn, jaki samochód ale kim jest czy potrafi wziąśc za kogoś plecak, podać łyk wody podczas upału, nie ma rywalizacji jest pomoc i braterstwo. Jest namiastka życia z marzeń, wszyscy dla wszystkich mili czy taki świat nie byłby lepszy??? niestety trudno jest to przelorzyc na życie codzienne, ale choc te kilka dni przeżyć w takim matrixie polecam każdemu

Rolnik z powołania:-)

174

Odp: GG FORUMOWE

Jeszcze żeby na ten czas nie rosły rachunki, odsetki w banku, zwierzaki nie chciały jeść i cała reszta tego co jest do ogarnięcia na co dzień. Kiedyś dużo i często podróżowałem, w tym kraju byłem niemal wszędzie i nie potrzebowałem, żeby ktokolwiek cokolwiek mi organizował. W dzień szedłem, wieczorem spożywka z miejscowymi, tych zawsze jest więcej wiec trzeba szanować ich zwyczaje i jest OK. W nocy sen gdziekolwiek i z kimkolwiek i tak się uprawiało turystykę. Był czas na zabawę, na balangi, na kaca, na przemyślenia i inne tam takie sprawy. Dzisiaj mam świadomość , że z tego wyrasta się podobnie jak z trądziku - przyjdzie na to czas i Pajej też się nie wywinie.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

175

Odp: GG FORUMOWE

rozumie ci pajej ale żebym miał czas to bym może i łaził .. pod sklep .. chodź ten jest za płotem tongue  ale wiecozrem to mi sie już nie chce .. wziołem dziś piwa .. pije i muyśle tongue  to jest czas na przemyslenia jutro trzeba wstac i obrządzac na nowo .. byki nasraly trzeba wyrzuciuic  .. i dac jeśc by znów nasrały .. taskie życie   ...  czasami myśle że pójde do roboty zlikwiduje się zwierzaki i po kłopocie pole zostanie tongue a to wieczorami dla relaksu się zro bi ...  sory za błędy jak by co

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

176

Odp: GG FORUMOWE

Własnie dlatego czyje sie wybrany bo moglem to wszystko tak po układać przy pomocy najbliższych ze mogę sie wyrwać z tego kieratu obowiązków

Rolnik z powołania:-)

177

Odp: GG FORUMOWE

Pajej no i te dziewczyny co idą w pielgrzymce są najlepsze z całej tej imprezy , tylko nie mów że nie.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

178

Odp: GG FORUMOWE

pawelg napisał/a:

Pajej no i te dziewczyny co idą w pielgrzymce są najlepsze z całej tej imprezy , tylko nie mów że nie.

Czyli dla każdego coś dobrego:) Pajej pomyśl czasem o forum na pielgrzymce.

179 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2011-07-01 11:40:09)

Odp: GG FORUMOWE

Maksx ma racje  , Pajej pomódl się i za nasze biedne duszyczki z FF każda pomoc się przyda nawet duchowa smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

180

Odp: GG FORUMOWE

maksx napisał/a:
pawelg napisał/a:

Pajej no i te dziewczyny co idą w pielgrzymce są najlepsze z całej tej imprezy , tylko nie mów że nie.

Czyli dla każdego coś dobrego:) Pajej pomyśl czasem o forum na pielgrzymce.

Jak znajdzie sobie żonkę, to sobie odpuści, najpierw pielgrzymki, potem forum... big_smile

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia