81

Odp: Wielkość gospodarstwa

Z wrodzoną skromnością , wiem o tym .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

82

Odp: Wielkość gospodarstwa

troszke jest 130 ha wink

Sprzedam U-4514

83

Odp: Wielkość gospodarstwa

U mnie jest 30ha ;]

84

Odp: Wielkość gospodarstwa

ja mam 5

85

Odp: Wielkość gospodarstwa

Ja mam 4,5 razy(a) więcej od kolegi

86

Odp: Wielkość gospodarstwa

u mnie 24
16 przeliczeniowych

87

Odp: Wielkość gospodarstwa

W moim przypadku 22,5 fizycznych(ładnie brzmi) 29 ha przeliczeniowych(już nie bardzo)

88

Odp: Wielkość gospodarstwa

a w miom przypadku 30 fizycznych (48 przeliczeniowych). plus jeszcze dzierżawa 20,5 to razem 50.5ha fizycznych (klasy I II III i troche IV)

89 Ostatnio edytowany przez lukasz565 (2009-12-24 14:30:49)

Odp: Wielkość gospodarstwa

U mnie 7ha i pracuje na tym areale C330 i c360 oraz e 514 (wcześniej claas)

90

Odp: Wielkość gospodarstwa

Aby mieć pełny obraz statystycznie proszę o wypełnienie na początku wątku ankiety wtedy będziemy mieli pełny obraz , jak dotąd zagłosowało ok 100 osób

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

91

Odp: Wielkość gospodarstwa

35  ha  o  35  za  durzo

92

Odp: Wielkość gospodarstwa

ale dowaliles hahaha

Sprzedam U-4514

93

Odp: Wielkość gospodarstwa

323piotrek323 napisał/a:

ale dowaliles hahaha

wcale  nie  dowaliłem ,  zarobków  z  ziemi  nie  ma  żadnych

94

Odp: Wielkość gospodarstwa

no to co bys chcial robic?

Sprzedam U-4514

95

Odp: Wielkość gospodarstwa

jeszcze  nie  wiem  co  ale  pomyśleć  gdybym  sprzedał  swoją  ziemię  i  maszyny  to  by  było  2  miliony zł     a  z  tego  to  już  można  coś  zrobić

96

Odp: Wielkość gospodarstwa

no ale wiesz odpowiedz na tamto pytanie w tamtym  watku bo wielu  posiadaczy fortschritta  jest ciekaw tongue

Sprzedam U-4514

97

Odp: Wielkość gospodarstwa

jakie  pytanie  w  jakim  wątku?

98

Odp: Wielkość gospodarstwa

co napisales cytuje " FOrtschritty to zlomy"             ja tak nie mysle ale ty przeczytaj i  odpowiedz na to pytanie co zadalem big_smile

Sprzedam U-4514

99

Odp: Wielkość gospodarstwa

chodzi  ci  o  to  że  dałem  ogłoszenie  kupna  323  z  silnikiem  150  km?
  to  już  nie  aktualne ,  jeszcze  przed  świętami  miałem  takie  zapędy  teraz  już  nie

100

Odp: Wielkość gospodarstwa

nie nie co napisale  ze fortschritt to zlom czytaj uwaznie  tam masz odpowiedziec bo tu pau kolegow moich jest ciekaw co ty sie wypowiesz dlaczego forszajek to zlom ?!!:D

Sprzedam U-4514