101

Odp: Wielkość gospodarstwa

kolego dragon zanim coś k...a głupiego  pier......sz na tym forum to pomysl czasem troszeczke mózgownicą,bo nieod parady Bozia ci ją dała.

102

Odp: Wielkość gospodarstwa

a moze on jej nie ma tylko siano?? smile

Sprzedam U-4514

103

Odp: Wielkość gospodarstwa

Dragon Ty to jesteś leszcz , po co się logowałeś na tym forum ?

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

104

Odp: Wielkość gospodarstwa

wiesz wojskowy hehe big_smile

Sprzedam U-4514

105

Odp: Wielkość gospodarstwa

Leszcze  pracują  na  wsi  i  garną  się  do  tego  pomimo  że  trend  mówi  coś  innego,  panie  nie  leszczu  pawełg

106

Odp: Wielkość gospodarstwa

ty jestes leszcz pier**l  ja zapier..... na  ponad 130 ha i pracuje . pomysl 

jak chcesz  tu sie popisywac to zapraszam na www.zal.pl  tam wszyscy lubia takich jak ty  a jak nie  chcesz to do rydzyka  do Torunia big_smile

Sprzedam U-4514

107

Odp: Wielkość gospodarstwa

Idę  spać  już  was  nie  podpuszczam  ale  pomyślcie  nad  tym  co  dzisiaj  napisałem 

jutro  dobry  strażak  SAM   wykasuje  moje  posty  ,  jestem  postacią  fikcyjną  ale  jescze  tu  wpadnę  pod  innym  nikiem 

Cześć

108

Odp: Wielkość gospodarstwa

No cóż koledzy nie jesteśmy trendy , ale mnie to jakoś rypie .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

109

Odp: Wielkość gospodarstwa

dragon piznij sie w to ruskei czoło big_smile

Sprzedam U-4514

110

Odp: Wielkość gospodarstwa

dragon tobie  dali rozum do ruszania rękami i  i ustami żebys mugł pier**l głupoty szkoda nawet czytac twoje wypowiedzi   pozatym co sprzedasz wszystko bedziesz miał 2 miliony i co z tym zrobisz??  jak nie pójdziesz do jakiejś pracy to pier**l to w 3 lata i po 2 milionach  zegnaj kaso witaj moście

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

111

Odp: Wielkość gospodarstwa

Dragon mówi że jest postacią fikcyjną, i wpadnie pod inną nazwą i znów będą przez niego nieporozumienia;D
Widzę że zaliczasz się dragon do ludzi z grona AF pustaki i imbecyle, małolaty niedoświadczone, tak właśnie jest na prawdę pod nazwą AF!!!
I tak samo jest pod twoim nickiem!!!

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

112

Odp: Wielkość gospodarstwa

Mam  do  Was  wiele  pytań  pogadamy  po  Nowym  Roku ,  mam  nadzieję  że  strażak  SAM  pozwoli  mi  te  pytania  zadać  i  odblokuje  dragona

113

Odp: Wielkość gospodarstwa

ehe, nie cwaniakuj bo tylko do kłutnii prowadzisz!!!!

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

114

Odp: Wielkość gospodarstwa

DamianBorek napisał/a:

Dragon mówi że jest postacią fikcyjną, i wpadnie pod inną nazwą i znów będą przez niego nieporozumienia;D
Widzę że zaliczasz się dragon do ludzi z grona AF pustaki i imbecyle, małolaty niedoświadczone, tak właśnie jest na prawdę pod nazwą AF!!!
I tak samo jest pod twoim nickiem!!!

Damian  dlaczego  ludzi  z  agrofoto  nazywasz  w  ten  sposob  ,  spójż  na  swoje  wpisy  na  tym  forum  ,  oceń  je  a  wtedy  oceniaj  inne  wpisy

115 Ostatnio edytowany przez 323piotrek323 (2009-12-31 13:22:23)

Odp: Wielkość gospodarstwa

wiesz po NOWYM ROKU  to ja nie wiem czy będę w stanie big_smile big_smile big_smile          :dance: :beer:  :crez: :crez:

Sprzedam U-4514

116

Odp: Wielkość gospodarstwa

Mam  do  Was  wiele  pytań  pogadamy  po  Nowym  Roku ,  mam  nadzieję  że  strażak  SAM  pozwoli  mi  te  pytania  zadać  i  odblokuje  dragona

Przykro mi ale nie

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

117

Odp: Wielkość gospodarstwa

zrobi nowe konto big_smile cwaniak

Sprzedam U-4514

118

Odp: Wielkość gospodarstwa

Dłużej trwa zakładanie niż usuwanie zobaczymy komu się znudzi

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

119

Odp: Wielkość gospodarstwa

Ja już wiem komu się znudzi, a swoją drogą to ktoś wie jaki sprzęta ma ten cały Dragon że On śmiał nasze DDR-y nazywac złomami;/??

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

120

Odp: Wielkość gospodarstwa

Damian on niby ma Fortschritta zt 323  ale rozwalonego  z tego co czytalem to na to wynika:)

Sprzedam U-4514