121 Ostatnio edytowany przez maziak1970 (2010-12-11 16:23:12)

Odp: Wielkość gospodarstwa

ja miałem 5 a robi to 60tka obecnie mam 13 z hakiem

DOLNYŚLĄSK
                                     THE Best

122

Odp: Wielkość gospodarstwa

widac jak kupił sobie takiego złoma to widac chłopak ma szalone pojecie o mechanizacji,że ktos mu wcisnoł takiego grata a ten go wzioł

123

Odp: Wielkość gospodarstwa

albo sam go zaje......... big_smile

Sprzedam U-4514

124

Odp: Wielkość gospodarstwa

no to tak jak mój brat ponad 130 ha smile  big_smile

125

Odp: Wielkość gospodarstwa

dragon22 na bezczelny ton, jakbyśmy byli odpowiedzialni że wtopił z zakupem ciągnika, psioczy na rolnictwo ciekawe czy ktoś mu pistolet do głowy przyłożył że jest rolnikiem? dziwny człowiek myślę że on potrzebuje z kimś pogadać może ubliżając komuś sam się dowartościuje w stylu mam złoma 323 więc będę się pastwił nad nimi, bo mi jest źle to oni tez muszą pocierpieć... Chłopaki nie ma co dać się prowokować.  popatrzcie sami:

dragon22 napisał/a:

Leszcze  pracują  na  wsi  i  garną  się  do  tego  pomimo  że  trend  mówi  coś  innego

dragon 22 nie darzy szacunkiem ani siebie ani nikogo ze wsi. Ubolewam nad jego losem mam nadzieje ze znajdzie szczęści daleko daleko od gospodarstwa choćby na wysypisku śmieci a innym ludziom bez łaski i ubliżania pozwoli realizować własne życie. Trend mów co innego, dragon22 widać dużo czyta i jest nieomylny.
DamianBorek teraz chyba wiem skąd twoje minusy...
Adminka nazywał obelżywie strażakiem z bajki, drwi z społecznej funki jaką pełni, to dopiero pokazuje jaki to prostak. Przyczepił się do Żony rudemeneska żeruje na naszej otwartości i przyjaźni.  dragon22 proszę nie pastw się nad nami my ci zaufaliśmy masz problem to postaramy się ci pomóc ale pytaj pod innym nikiem bo nagrabiłeś sobie i mamy do ciebie awersję.  My Tu szanujemy siebie i to podstawa której wymagamy. 
Adminie sprawdź jego ip dzięki temu będziesz zawsze wiedział kto to, nie ważne jaki nick...poznasz adres dostawcy internetu a nawet domowy, czasem też nr telefonu, zostaw to mi albo poproś dostawce forum

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

126

Odp: Wielkość gospodarstwa

Internet ma z tepsy a IP niestety nawet ty pod tym samym czasem wystepowałeś  (dynamiczne)

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

127

Odp: Wielkość gospodarstwa

Panowie  przesadzacie ,  do  wszystkiego  co  powiedziałem  wcześniej  ustosunkuję  się  jutro  albo  po  jutrze

128

Odp: Wielkość gospodarstwa

smile hehehe dobre nie psoć więcej.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

129 Ostatnio edytowany przez 323piotrek323 (2010-01-16 13:54:16)

Odp: Wielkość gospodarstwa

i jednak wrócił big_smile         :gun: :gun: :gun: :gun: :gun: :gun:

Sprzedam U-4514

130

Odp: Wielkość gospodarstwa

Dragon22  ty człowieku jesteś chyba ofiarą nie powiem czego !! Po co piszesz te posty na temat Forschrittów ?? tongue

131

Odp: Wielkość gospodarstwa

Koledzy proponuję odrobinę cierpliwościi i dowiemy się dlaczego chłopak ma tyle do powiedzenia na temat zt 323. Moim zdaniem to nie jest najlepszy traktor na świecie, ale jedyny na jaki mogę sobie w tym momencie pozwolić ze względów finansowych. Identycznie było z kombajnem i prasą. Gdyby nie Fortschritty to pewnie dalej buliłbym za usługi, a w obecnej sytuacji sam mogę je świadczyć. Mam pomysł na wykorzystanie ZT 323 z jego walorami i dlatego zamierzam go nabyć. Ponadto nie ma chyba innego modelu traktora z 89 roku za 15 000, który po drobnym tuningu posłuży jeszcze kilkanaście lat.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

132

Odp: Wielkość gospodarstwa

właśnie Marek u mnie taka sama sprawa dzięki prostym, tanim i lepszym maszynom niż ursus i zetor tnę koszty i zarabiam np w kukurydzy. Pewnie że jakiś tam fendt jest lepszy ale po grzyba mi fendt? czy pszenica da lepszy plon jak zaorzę john deerem? Gospodarstwo to przedsiębiorstwo które ma zapewnić mi byt. to jest punkt wyjścia mi się udaje, a dodatkowo  realizuje życie w zgodzie z sobą. Kalkulowałem i czytałem i zdecydowałem się na maszyny z ddr bo w swojej cena/jakość są bez konkurencji.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

133

Odp: Wielkość gospodarstwa

MAREKPE                        tu nie ma co czekać dragon już ostatnio przeginał wiedz zero tolerancji big_smile

134

Odp: Wielkość gospodarstwa

Fenol napisał/a:

właśnie Marek u mnie taka sama sprawa dzięki prostym, tanim i lepszym maszynom niż ursus i zetor tnę koszty i zarabiam np w kukurydzy. Pewnie że jakiś tam fendt jest lepszy ale po grzyba mi fendt? czy pszenica da lepszy plon jak zaorzę john deerem? Gospodarstwo to przedsiębiorstwo które ma zapewnić mi byt. to jest punkt wyjścia mi się udaje, a dodatkowo  realizuje życie w zgodzie z sobą. Kalkulowałem i czytałem i zdecydowałem się na maszyny z ddr bo w swojej cena/jakość są bez konkurencji.

U mnie to samo, wbrew logice i ekonomii gospodarstwo ma się nieźle i powoli ale się rozwija. Dzięki John DDRom sporo się zarabia i zarabiać się będzie jeszcze więcej, bo zlecenia już są, a do sezonu jeszcze trochę. Poza tym potrzebuję maszyn które pozwolą mi uporać się z robotą w minimalnym czasie, bo dzięki temu mogę jeszcze zarobić gdzieś indziej.
Wracając do dragona, ja bym chętnie go przesłuchał bo nawet w raporcie komisji śledczej można mieć zdanie odrębne.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

135

Odp: Wielkość gospodarstwa

Witam ja robię na 16 ha,  10 ha swojego i 6 dzierzawy do tej pory T 25 i C 360

136

Odp: Wielkość gospodarstwa

co tu sie przejmować jakimś chłopaczyną który nie wie sam co pisze big_smile

137

Odp: Wielkość gospodarstwa

Witam!

Posiadam 3 ha swojego+ 5 ha dzierżawy. Widać, bambrem to nie jestem xD. Maszyny uprawiające ten areał to: ursus c355, bizon ZO56 (w przyszłości będzie forszaj 514 lub 512) i prasa sipma z279/1 (pracuje tylko na usługach)

138

Odp: Wielkość gospodarstwa

Cześć Tyger !
Osiem ha wystarczy żeby porządnie się narobić.

139

Odp: Wielkość gospodarstwa

eee... tam

ja rolnictwo traktuje jako hobby. Uprawa tych 8 ha sprawia mi dużą przyjemność (-:

140

Odp: Wielkość gospodarstwa

ja tam też traktuję jako hobby smile