41

Odp: Adresy Sklepów Z Częściami

CZĘŚCI:CZĘŚCI zamienne do kombajnów   
Fortschritt,nowe i używane,sprzedaż   
wysyłkowa tel.075/724-44-03 Woj.       
Dolnosląskie;tel.0601/755-019         
Siekierczyn koło Zgorzelca;           
biuro(at)jaskot.pl;tel.0603/640-437   
---------------------------------------
CZĘŚCI:SILNIKI IFA do kombajnów       
Fortschritt,4 cylindrowe 3.500zł tel. 
075/724-44-03 Woj.Dolnosląskie;tel.   
0601/755-019 Siekierczyn koło         
Zgorzelca;biuro(at)jaskot.pl;         
tel.0603/640-437

http://images29.fotosik.pl/44/777b2bad10b1551e.gif

gg6876703

42

Odp: Adresy Sklepów Z Częściami

Koledzy! moze wiecie gdzie mozna kupic katalog czesci do kombajna fortschritt MDW524 prosze pisac na mój numer gg 4871451.

43

Odp: Adresy Sklepów Z Częściami

U Pantery kolego!!!! Link do sklepu masz w odnośnikach na głównej stronie forum, dokładnie pod ciągnikiem ZT 323 smile

tel: 605107385  czynny non stop
ZT 323 A 89`
E 512 77`
B 200/5 83`
Brakuje mi Trabanta   http://img77.imageshack.us/img77/6011/fzt303nb5.gifhttp://img519.imageshack.us/img519/7425/cccp.jpghttp://img148.imageshack.us/img148/4215/trolex.jpg

44

Odp: Adresy Sklepów Z Częściami

Witam,

myślę, że się przyda:

Części IFA, Multicar, Fortschritt, Robur, Nobas, Baukema, Takraf, Barkas
jest trochę tego, więc proszę pytać

Firma:
Trans - Handel - Usługi
ul. Głuchowska 14
60-101 Poznań

tel. 061 830 56 78
fax. 061 830 86 38

www.thu.pl

45

Odp: Adresy Sklepów Z Częściami

WITAM.chciałbym się dowiedzieć gdzie w wielkopolsce i okolicy można kupić nowe lub uzywane w dobrym stanie czesci do fortschritta 323. głównie do skrzyni biegów

46

Odp: Adresy Sklepów Z Częściami

Witam!!! Jestem od niedawna właścicielem kombajnu fortschritt E512, Mam wielką prośbę, potrzebuje dokładne namiary na jakiś sklep z częściami do tej maszyny po czeskiej stronie, słyszałem, że tam jest taniej. Dodam, że mieszkam w okolicach Zgorzelca na Dolnym Śląsku. Jeśli jest osoba, która coś wie to proszę o pomoc, interesują mnie sklepy również po polskiej stronie, oby niezbyt daleko od miejsca zamieszkania. Ewentualnie jakieś linki do stron z prezentowaną tematyką. Z góry dziękuję!!!!!!!!!!!

47

Odp: Adresy Sklepów Z Częściami

pomalutku  jak ktos bedzie znal odpowiedz  na twoja prosbe to napewna ja tu usłyszysz a raczej przeczytasz:)  jesli czesci do forszaja to  postolice panków  ale to okolice strzegomia zarowa  to ze zgozelca bys miał około 80 km poczytaj ten temat dokładnie moze znajdziesz cos blizej ciebie:)

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

48

Odp: Adresy Sklepów Z Częściami

Środa wielkopolska sklep w Gminnej Spółdzielni (GS)

49

Odp: Adresy Sklepów Z Częściami

Witam to i ja przyłączę mam namiary na gościa koło Kalisza, który ma sklep z częściami do fortschrittów dorabia też bardzo dużo różnych części ma sprzęt i ludzi produkuje stoły do rzepaku i szarpacze do 512 i 514 nie pamiętam dokładnie adresu byłem tam w bardzo późno w nocy, ale za koło to, które napędza młocarnie to nad kołem jezdnym + tulejki do 512 zapłaciłem 850 zł zaopatruje się u niego sam Wiesiu – Postolice


Kalisz 692112119

50

Odp: Adresy Sklepów Z Częściami

pietia skad znasz wiesia z postolic ??:P

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

51

Odp: Adresy Sklepów Z Częściami

Kupowałem u niego trochę części wcześniej do kombajnu i mojego, 303 kiedy poszła skrzynia biegolw niezły krętacz. A ceny podaje z rękawa kiedyś się z nim kłóciłem, przez tel. było tyle a jak pojechałem chciał 100 więcej jedno, co mu trzeba przyznać to, że ma wszystkie części nigdy nie było problemów z czyś jak nie było nowego zawsze było używane. A wracając do Wiesia to, koło co kupiłem w Kaliszu do kombajnu zapłaciłem 850 zl. z tulejkami a Wiesu chciał 1100zl za koło plus 100 za tulejki a co najlepsze kupuje je do gościa z  Kalisza po 650 zl. Sprzedaje tez od niego szarpacze i przystawki do rzepaku do 512 i 514 tylko nie pamiętam cen szarpacz chyba 4200 zl a przystawka 2800 zł. Ma też części używane do kombajnów czasami jak coś taniego trafi w czechach przywozi na części. Zawsze można zadzwonić i się spytać.

PS.
Na Postolice trzeba uważać czasami kombinują  z częściami używane malują farba i idą jako nowe byłem kiedyś świadkiem jak jakiś napinacz do 512 wykasował 350 zl i rolnik przyjechał po 2 dniach z reklamacja, że napinacz rozleciał się ( nowy) możecie sobie chyba wyobrazić, co tam się działo niestety ja już w tym nie uczestniczyłem.

52

Odp: Adresy Sklepów Z Częściami

pietia doklądnie masz racje to nie tylko on tak robi bo i jego  brat i ojciec tak samo robi i wszyscy zajmuja sie handlem tongue ale z czesciami co fakt niema u niego problemu tylko najlepiej trzeba 2 razy ogladnac czy na 100% to nówka big_smile  co do maszyn  z ciagników i kombajnów nic bym niewzia od niego bo niewiadomo co ona tam nakminił w srodku tongue kiedys widizałem jak w 514 spawał  wytrzasacze bo niechciało mu sie wymieniac jak byłem z kumplem za tydizen u niego juz go niebyło

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

53

Odp: Adresy Sklepów Z Częściami

Nieznacie może numeru telefonu do gościa który handluje częscciami do fortschritta koło jędrzejowa chyba Warzyn ale dokładnie niewiem ?

54

Odp: Adresy Sklepów Z Częściami

Powiedzcie mi czy jest jakiś sklep w województwie zachodniopomorskim który sprzedaje części do fortschritta 323a?Cały czas szukam i nie mogę nic znależc,pomóżcie jeśli ktoś coś słyszał.Pozdrawiam

Typ traktora-zt323a

55

Odp: Adresy Sklepów Z Częściami

PiotrK z naszego forum ma serwis i sklep w Grudziądzu (to chyba pomorskie) kliknij na serwis w górnym pasku menu a przekieruje cię na jego strone

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

56

Odp: Adresy Sklepów Z Częściami

Tak wiem ale może ktoś wie czy jest coś bliżej mnie ja mieszkam niedaleko Szczecina,kupiłem traktor i myślałem że nie będe miał problemu z częściami bo przecież traktor jest niemiecki a ja mieszkam niedaleko granicy a tu się okazuje że po części mam dalej jak do Niemiec.Fajnie

Typ traktora-zt323a

57

Odp: Adresy Sklepów Z Częściami

Przeciesz nie musisz jechać po częsci w dzisiejszych czasach sprzedasz często jest wysyłkowa więc zamawiasz a na następny dzień już masz u siebie w domu potrzebne częsci

58

Odp: Adresy Sklepów Z Częściami

W wątku mapa miejsc w których mieszkamy znajdź ludzi ze swoich okolic i poprostu zapytaj gdzie kupują. I tak jak powiedział Fablo Pszenno , Panków oraz PiotrP prowadzą sprzedaż wysyłkową

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

59

Odp: Adresy Sklepów Z Częściami

Wiem że jest sprzedaż wysyłkowa,niedawno zamawiałem pompke hydrauliczną do sprzęgła i czekałem ponad tydzień na dostarczenie

Typ traktora-zt323a

60

Odp: Adresy Sklepów Z Częściami

piotrek jak na gwałt potrzebujesz ciągnik to wstwa w miejsce termostatu jakiś trujnki zasłoń całą chłodnice, żeby ci woda nie zamarzała i możesz śmigać