61

Odp: Adresy Sklepów Z Częściami

Przesyłka nie powinna trwać dłużej niż 3 dni jeśli dłużej to trzeba ścigać kuriera do tego potrzeba numer przesyłki jak masz numer to dzwonić i poganiać nierobów.

62

Odp: Adresy Sklepów Z Częściami

Znalazłem sklep z częściami do fortschrittów i nie tylko w moich okolicach może komuś sie przyda-SWISSPOL Strachocin 44 a,TEL.(0-91)577-52-03.Ta miejscowośc jest niedaleko Stargardu Szczecińskiego.Pozdrawiam

Typ traktora-zt323a

63

Odp: Adresy Sklepów Z Częściami

Bardziej mnie ciekawi czy zrobiłeś termostad.

64

Odp: Adresy Sklepów Z Częściami

Termostat wyjąłem ale jeszcze go nawet nie oglądałem okazało się że chłodnice miałem zamarzniętą.Mam jeszcze pytanko czy wie ktiś z was ile kosztuje spawanie chłodnicy?Bo tam gdzie przychodzi gumowy wąż mam mały przeciek,jest to dosłownie pęknięcie na dwa centymetry

Typ traktora-zt323a

65

Odp: Adresy Sklepów Z Częściami

Chłodnice się lutuje, duża lutownica, cyna, kwas solny i chęci smile

66 Ostatnio edytowany przez tomek1974 (2009-01-07 23:41:53)

Odp: Adresy Sklepów Z Częściami

Piotrek zaczynam cię podziwiać nie pisze się ktiś tylko ktoś a chłodnicy się nie spawie tylko lutuje.Możesz sam to zrobić trzeba kwasu siarkowego albo jak kolega napisał bo nie będę się spierał bo już nie pamiętam trochę cynku,lutownice,cyny i można brać się do roboty.

67

Odp: Adresy Sklepów Z Częściami

Sorki za błędy ale ledwo widze to co pisze bo pada mi windows w komputerze jutro brat będzie mi go naprawiał.

Typ traktora-zt323a

68

Odp: Adresy Sklepów Z Częściami

Powodzenia życzę.

69

Odp: Adresy Sklepów Z Częściami

@tomek1974, tylko nie siarkowy, kwas siarkowy masz w akumulatorze.
Do lutowania ma być kwas solny i jak masz kawałek cynku to możesz go rozpuścić w kwasie. Cynk można wziąć ze starej bateryjki, np. R6 (paluszek), z cynku jest ten kubek baterii. Może poszukaj kogoś w okolicy kto lutuje rynny, chociaż dziś to już nikt tego nie robi, ale jak byś takiego znalazł to powinien mieć wszystko co potrzeba do lutowania smile

70

Odp: Adresy Sklepów Z Częściami

Dzięki za rady z lutowaniem ale kupiłem zajefajny klej dwuskładnikowy(laek-fix)on klei dosłownie wszystko nawet kaloryfery i można go obrabiac(szlifowac i gwintowac).Będę próbował nim skleic chłodnice.

Typ traktora-zt323a

71

Odp: Adresy Sklepów Z Częściami

Panie piotrze pierwsze ostrzeżenie za błędy , z uwagi na to że " chłopów" traktują jak analfabetów tutaj  staramy się pisać poprawnie następnym etapem będzie ostrzeżenie w profilu.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

72

Odp: Adresy Sklepów Z Częściami

Napisałem,że robiłem te błędy,dlatego że padał mi windows w komputerze i jak pisałem to prawie nic nie widziałem.Apropo błędów to niektórzy z nas robią ich mnóstwo i nikt się do nich nie czepia.Ja wytłumaczyłem dlaczego owe błędy popełniłem.Niemam zamiaru sprzeczac się z tak błachego powodu bo to nie gimnazjum tylko forum.Mamy tutaj pomagac sobie nawzajem w sprawach maszyn,traktorów itp,a nie korygowac czyjeś błędy.Poprawiając kogoś w ten sposób można sprawic że dana osoba poczuje się obrażona i myśle że to nie jest średniowiecze że "chłopów" traktują jak analfabetów.W tych czasach "chłop"jest w wielu przypadkach inteligentniejszy niż jakiś tam mieszczuch.Pozdrawiam wszystkich 'CHŁOPÓW"i nie tylko.Niech moc będzie w waszych maszynach.

Typ traktora-zt323a

73

Odp: Adresy Sklepów Z Częściami

wolałbym producent rolny... a jeżeli nikt cię jeszcze nie potrakował jak troglodytę z powodu profesji to się ciesz.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

74

Odp: Adresy Sklepów Z Częściami

Piotrek już się nie denerwuj zainstaluj mozilla fireox i będzie dobrze jak masz problemy z komputerem to pisz chętnie pomogę a tym klejem to się nie baw bo i tak się odklej napisz gdzie dokładnie masz problem a my coś wymyślimy.

75

Odp: Adresy Sklepów Z Częściami

Ja się nie denerwuje nie ma problemu,ze mną jak z dzieckiem.Wiesz Tomku zakleiłem już klejem on jest naprawdę dobry wytrzymuje nawet wysokie ciśnienie,żaden olej go nie jest w stanie rozpuścic.Wcześniej było to już lutowane(zauważyłem starą cynę)ale puściło.Dokładnie jest pęknięcie na dole chłodnicy tam gdzie wchodzi wąż gumowy.Powinno byc dobrze.Pozdrawiam.Acha komputer już działa tip top musiałem robic formata.I jeszcze jedno jak by ktoś potrzebował przedni napęd do 323 to wiem gdzie jest tanio,dzisiaj byłem i oglądałem akurat szukałem pompki wspomagania kierownicy i niestety facet nie miał.Szkoda.

Typ traktora-zt323a

76

Odp: Adresy Sklepów Z Częściami

ja tylko proszę o próbę przestrzegania podstawowych zasad ortografii. Przy odrobinie dobrej woli nawet analfabeta będzie pisał poprawnie (mamy narzędzia) chodzi tylko o tą "dobrą wolę"

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

77

Odp: Adresy Sklepów Z Częściami

Chłopaki mam pytanie,zacząłem naprawiac alternator w 323 i okazało się że wirnik szlag trafił.Wytarło cały komutator.Czy kupie sam wirnik,ile to może kosztowac?Może ktoś z was wie gdzie to mogę dostac.Pozdrawiam

Typ traktora-zt323a

78

Odp: Adresy Sklepów Z Częściami

Zadzwoń tu mają tanio części i na pewno prześlą kurierem tel.0 42 6783587

79

Odp: Adresy Sklepów Z Częściami

Już załatwiłem cały alternator od sąsiada,oryginalny ifoski za 50 zeta.Dzięki za pomoc

Typ traktora-zt323a

80

Odp: Adresy Sklepów Z Częściami

Panowie z dniem 1 stycznia wprowadziliśmy części do claasa, new hollanda, john deere`a, itp

GG 9784904
sklep@fortschritt.com.pl 0748506822
www.fortschritt.com.pl