21

Odp: Prasa new holland D1010

Jakie zapotrzebowanie na moc ma taka prasa?

22

Odp: Prasa new holland D1010

100 kilka koni na wom powinno starczyć ale potrzebny jest zapas na pola górzyste i w ogóle trochę mocniejszy traktor nie będzie się zarzynał bo pusta waży prawie 6,5t.a ze słomą 7t.

23

Odp: Prasa new holland D1010

Chwytak do bel owiniętych folią robiony wczoraj i dziś do południa koszt to tylko przewody i złączki hydrauliczne a reszta ze złomu  http://images50.fotosik.pl/1062/e197a711a7682e66m.jpg

24

Odp: Prasa new holland D1010

a żona nie była zazdrosna o ten chwytak bo dziś niedziela

25

Odp: Prasa new holland D1010

Dobrze że masz swoją tokarnie smile
plusik dla Ciebie.

26

Odp: Prasa new holland D1010

Kobitę szlak trafił bo nie pojechała do mamusi ale mi bardziej pasuje w złomie grzebać niż jechać do teściowej smile

27

Odp: Prasa new holland D1010

koseś a to dlatego tyle majsterkujesz bo teściowej nie chcesz odwiedzać,i wszystko jasne.(żart oczywiście).

28

Odp: Prasa new holland D1010

Oj wredna jest i to moher rydzyka .

29

Odp: Prasa new holland D1010

to moża zabaw się w antychrysta  i pomajsterkuj przy radyjku big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

30

Odp: Prasa new holland D1010

koseś napisał/a:

Oj wredna jest i to moher rydzyka .

Na pewno nie masz z nią łatwo ona moher a Ty niedzielami majsterkujesz, ale w tym względzie to ja popieram. W niedziele nie robie

Rolnik z powołania:-)

31

Odp: Prasa new holland D1010

Taki krótki filmik z wczoraj  z pokazem jak działa układacz bel    http://www.youtube.com/watch?v=VCLDOABIhgg

32

Odp: Prasa new holland D1010

:brawo:

33

Odp: Prasa new holland D1010

Masz plusa ode mnie bo łebski z Ciebie człowiek. Powiedz mi tylko, o ile to nie tajemnica jak zrobiłeś czujniki, skąd wie w którą stronę ma się przesunąć? Jak ten cykl jest umodzony big_smile

34

Odp: Prasa new holland D1010

Wiesz co koseś jesteś dla mnie MISTRZEM ponad wszystkich z niczego  potrafisz cuda  budować smile

GG 16238418

35

Odp: Prasa new holland D1010

Dzięki chłopaki ,wszystko na czterech stycznikach MSM 1 i do tego czujniki krańcowe przy siłownikach jak znajdę chwilę to to mogę wrzucić schemat bo leży gdzieś w garażu ,na taki wzór można zrobić sterowanie np.do brykieciarki hydraulicznej .

36

Odp: Prasa new holland D1010

Co jest panowie nikt nie pisze na temat naszego kolegi koseś-a Tomka Kosewskiego po artykule w tygodniku rolniczym jest słynny na całą polske, wielki szacun za pomysły i mam nadzieje że już niedługo będziesz produkował maszyny pod swoją marką TOMEX pozdrawiam.

37

Odp: Prasa new holland D1010

http://www.tygodnik-rolniczy.pl/nr/tech … stara.html

mdw

38

Odp: Prasa new holland D1010

Wyrazy uznania,wielki szacun.

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

39

Odp: Prasa new holland D1010

Nie daleko tak stoi 1010 za 26 tyś do negocjacji bym Ci pokazał ale uciekło już ogłoszenie. Tata oczywiście uważa że to duże ryzyko mieć taką prasę bo drogie części itp... No ale można kupić jakąś po różnych przejściach za grosze i mieć części z niej ale nie do tego zmierzam... Są 4 aparaty i jeden robi bum... np w środku... Trzeba wyjmować po kolei czy da się wyjąć jakoś pojedyńczo aparat ? Jak wygląda regulacja żeby każdy równo wiązał ? Bo tata oczywiście uważa że to makabra ustawić 4 aparaty a gdzie jak by było 6... Ale myślę że w tej prasie lepiej można ustawić niż w zwykłej małej kostce ?

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

40

Odp: Prasa new holland D1010

Na początek kup ładnego hestona 4700 Fajny model można kupić za 8-15 tyś w zależności od regionu kraju . Aparat można wyjąć w 5 minut nie ruszając innych . Co do wiązania to te aparaty praktycznie są bezobsługowe . Co masz na myśli pisząc "żeby każdy równo wiązał "? Dziś jak prasowałem to tak dobiłem baloty że w bok nie da się noża wbić , a i tak nawet jednego sypełka nie przepuściła .  http://olx.pl/oferta/hesston-4700-CID75 … f2fc51df4a zobacz jaka fajna i w razie wtopy na złom oddasz bo to prawie 7 ton waży wink