21

Odp: Ładowacz samojezdny TIH 445

okolice kłodawy

22

Odp: Ładowacz samojezdny TIH 445

rozrusnik iweko pasuje jak najbardziei mam taki zalozony

23

Odp: Ładowacz samojezdny TIH 445

zbyszek402 czy mógłbyś zrobić zdjęcie i coś więcej napisać od jakiego iveco (silnika) kupiłeś i czy potrzebne były jakieś przeróbki ?

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

24

Odp: Ładowacz samojezdny TIH 445

Rozrusznik iweko pasuje jak najbardziej, mam taki założony. Jak wyregulowac lewarek biegów aby wchodziły wszystkie biegi bez żadnych problemów, ponieważ gdy sa polowe to nie ma drogowych i odwrotnie jak się wyreguluje drogowe to nie ma polowych ta kulką w tej tulejce. Czy jest jakies inne rozwiązanie?

25

Odp: Ładowacz samojezdny TIH 445

Rozrusznik ten jest taki jak na zdjęciu na tym forum przeróbek żadnych nie było ciężko podchodzi pod filtr paliwowy, ale zamieniłem te miseczki dolne od filtra górnego do dolnego i wtedy wszedł. Koszt tego rozrusznika po regeneracji 400 zł rozrusznik jet z przekładnią od iweco to nie wiem dokładnie jakiego, ale w Łęczycy koło szpitala jest taki sklepik i tam mi go właśnie dobrali.

26

Odp: Ładowacz samojezdny TIH 445

zbyszek + za podpowiedz.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

27

Odp: Ładowacz samojezdny TIH 445

Zdjęcia nie jestem w stanie zrobic, bo to maszyna szwagra.

28

Odp: Ładowacz samojezdny TIH 445

Pomocy! Co zrobic żeby lepiej wchodzily biegi w tihu?

29

Odp: Ładowacz samojezdny TIH 445

Może rozwiń temat.

30

Odp: Ładowacz samojezdny TIH 445

zbyszek powiedz mi co tym postem chciałeś  nam przekazac ?? jeżeli chciałes pokazac fotke to na forum jest opisane jak to zrobic

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

31

Odp: Ładowacz samojezdny TIH 445

http://newserv.fothost.pl/show.php/3003 … 1.jpg.html

32

Odp: Ładowacz samojezdny TIH 445

Rozrusznik iveko. przepraszam, ale miałem problemy z wrzuceniem tego zdjęcia.

33

Odp: Ładowacz samojezdny TIH 445

tomek1974 napisał/a:

Może rozwiń temat.

Z biegami chyba sobie dam radę poniewaz zamówiłem tą tulejkę i kulkę u gościa który się trudni sprzedażą niektórych części do tihów, a biegi nie chcą wchodzic bo komuś pękł pręt przy tej kulce i ciulowato to ustawił i zespawał tak więc czekam na części lada dzień nadejdą  to jest  pompa chydrauliczna regenerowana
pompka zasilająca
no i ta nieszczęśliwa kulka przy biegach :walka:

34

Odp: Ładowacz samojezdny TIH 445

Zbyszek402 dziękuje za zdjęcie , mam nadzieje że będzie mi łatwiej zdobyć taki rozrusznik.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

35

Odp: Ładowacz samojezdny TIH 445

Witam,

Orientują się może Panowie, jakie ciśnienie na wtrysku należy ustawić  w silniku TIH 445?
O którym wyżej mowa.

36

Odp: Ładowacz samojezdny TIH 445

Czy ktoś orientuje się jaką wydajność ma pompa główna hydrauliki?

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

37

Odp: Ładowacz samojezdny TIH 445

Czy ktoś z Was w Tih podłączał pod rozdzielacz głównej pompy hydraulicznej obrót żurawia? Bo mam taki problem, że jak obrócę np. w prawo to nie mogę powrócić z powrotem w lewo, i chciałbym się dowiedzieć czy jest taka możliwość podłączenia jak sobie wymyśliłem. Jeśli tak to napiszcie jak to się sprawuje. Bo na oryginalnym podłączeniu z tych dwóch małych pomp hydraulicznych nie daje sobie rady, a jak wiadomo maszyna jest już potrzebna.

38

Odp: Ładowacz samojezdny TIH 445

Pewnie ze da rade to podłaczyc ale ja bym to odradził bo jeden znajomy tak zrobił to prawie cały tih mu sie obrócił bo takie obroty dostał żuraw i powrócił do oryginału, ale wybór należy do ciebie

Ciężko jest i być ciężko musi
gg 8499045

39

Odp: Ładowacz samojezdny TIH 445

Czy jest możliwośc wyregulowania jakimś zaworem ciśnieniowym lub przelewowym aby trochę lepiej kręcił tą wieżyczką. Jeśli tak to w którym miejscu go znajdę?

40

Odp: Ładowacz samojezdny TIH 445

po lewej stronie kierowcy jest dżwignia która odpowiada za obrót a pod podłogą jest trójnik podłączony do tej dziwigni .jak chcesz to dzwoń 784033831