181

Odp: dane 323

Moj na pełnym gazie jezdzi 40 i wiecej nie pojedzie.Niema a przynajmniej nigdy sie nie spotkałem z zadnym zestawem do przeróbki skrzyni na szybsza.Jesli ktos chce musi kombinowac ale proste to nie jest,zreszta poco to robic.Te maszyny maja juz swoje lata i bolidu z nich sie nie zrobi a jesli wszystko działa w skrzyni jak powinno to lepiej jej nie ruszac bo to wiaze sie z rozebraniem defakto całego ciagnika na drobne elementy.Według mnie to co jest wystarcza w zupełnosci

182

Odp: dane 323

Sprawdzałem nie raz forszaj 323 jedzie 40km/h.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

183

Odp: dane 323

NIe chodzi o kombinowanie czy przeróbki. Chce dojść do prawdy bo 30 km czy 40 km jest różnica. Kolego skoro jedzie 40 dlaczego producent podaje 30 ?? a te 40 przy jakiej prędkości silnika?? Pełny gaz to dla was 1800-1900?

184

Odp: dane 323

A widzisz tego nikt ci dokładnie nie powie bo oryginalne obrotomierze w tych traktorach maja jakby to powiedziec pewne zdolnosci do usredniania obrotów.

185

Odp: dane 323

Tak czy siak to 323 jedzie prawie 31 km/h przy 1800 obrotów, a tak np mój kręci gdzieś 2300 na pełnym gazie, co w przeliczeniu daje prędkość nieco ponad 39 a słyszałem i czytałem, że chłopaki ustawiają obroty na 2500 no to i latają 40 z hakiem.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

186

Odp: dane 323

Jest dokładnie tak jak pisze Marek. Kalkulator w rękę i uporasz się z tym w 3 sekundy. Do tego weź poprawkę na wskazania obrotomierza i prędkościomierza, a prawda objawi Ci się sama... wink

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

187

Odp: dane 323

Witam, jestem tu całkiem świeżym użytkownikiem:) Mam ZT 323 A z silnikiem leyland sw 400. Przerobiliśmy nieco układ kierowniczy, nie ma już tego ruchomego wąsa tylko siłownik cylindryczny, kąt skrętu się troszke zwiększył lecz większy nie bedzie bo są ograniczniki przy zwrotnicach:p
Mam na chwile obecną pytanie dotyczące głównej pompy hydraulicznej.
Jaką ma wydajność w litrach i barach? W katalogu szukałem ale nic nie znalazłem

188

Odp: dane 323

Witaj Ujban a na dane patrz pierwszą stronę tego wątku.

189

Odp: dane 323

A widzisz, nie dopatrzyłem
50L/min a ciśnienie jakie powinno być?

190

Odp: dane 323

160atm ale różnie to bywa pompy już nie pierwszej młodości.

191

Odp: dane 323

Wiadomo, u mnie pompe musieliśmy wymienić bo ją rozerwało tuż po zakupie gdy ojciec zmienił olej (w zbiorniku) ale nie jest źle, 11 lat regenerowana pompa już służy. Teraz wiem mniej więcej jakich wartości się spodziewać podczas kontroli pompy.
Dzięki

192

Odp: dane 323

Panowie potrzebuje danych o sile dokrecania panewek na wale korbowodowym oraz uszczelki glowicy w Zt 323......

193

Odp: dane 323

Wystarczy poszukać np. tu http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=456

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

194

Odp: dane 323

a panewki na wale??? tam nic nie pisze;p

195

Odp: dane 323

Zmierz sobie średnicę śruby w najcieńszym miejscu poszukaj tabeli dokręcania i wszystko jasne a i śruby masz w klasie 10.9 a jak znajdziesz dobrą tabelę to będą jeszcze podane współczynniki tarcia gwintu to zastosuj się do środkowej z 3 podanych w tabeli.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

196

Odp: dane 323

a panewki na wale??? tam nic nie pisze;p

Nie mam zamiaru cię wyręczać,  to był przykład pokazujący że przy odrobinie własnego (nie czyjegoś) wysiłku wszystko można znaleźć

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

197

Odp: dane 323

witam panowie jestem nowy i mam forszaja parę dni i chodzi mi oto jaki olej do tej hydrauliki i do skrzyni ile litrów i jakim najlepiej zalać

198

Odp: dane 323

Kadilak przedstaw sie w odpowiednim dziale najpierw a potem wchodzisz w SZUKAJ i wpisujesz co chcesz znalezc... A tak wlasciwie to wszystko jest w dziale hydraulika... wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

199

Odp: dane 323

I uzupełnij dane.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

200

Odp: dane 323

A Niby Jak Ja Się Mam Przedstawić Jak Nie Widzę Opcji Nowego Wątku